Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:58:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 175219 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 27, 2009, 10:43:41 »

като влезете в асеновград и стигнеш до улицата с магазините,те са буквално един до друг,избора е голям,качеството си личи,сама ще прецениш,някои от моделите се повтарят тук там,така че търпеливо обиколи.С този бюджет бях и аз и си тръгнах с  моята рокля girl_wink
препоръчвам ти наистина да обиколиш добре и се въоражи с търпение,не на всякъде са любезни  pardon
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #346 -: януари 27, 2009, 13:15:47 »

Dancheska веднага препоръчвам ателие "Версай", работят с много качествени платове и са дизайнери, публикуват модели в списания "Сватба" и "Булка". Ателието се намира обаче не на главната улица като влизаш в града, където са локализирани повечето булченски магазини, а след моста . Имат сайт, можеш да им видиш роклите, на доста прилични цени са предвид високото качество, което предлагат.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 27, 2009, 20:41:51 »

Аз мога да ти препоръчам модна къща Милена, моята рокля там я правиха. Останах много доволна, като се има предвид, че и аз до последно незнаех какво ще се получи. Те имат няколко магазина, като единия е на главната улица, а другият е в кооперацията, където им е цехът, а третия е някъде из уличките. Иначе и в Сияна има доста хубави рокли, но там собственичките не са от най-любезните и имам чувството, че ще ти обърнат по-голямо внимание, ако са сигурни, че ще купиш. А да и нямат етикети роклите, а цените ти ги казват на момента, по преценка. Всъщност, това беше миналата година, като ходих аз, сега може и да са си сложили.
Успех в търсенето на РОКЛЯТА. Сигурна съм, че ще откриеш нещо, ако ли не, могат да ти ушичт по снимка, както беше при мен. И смятам, че в този ценови диапазон спокойно ще се вместиш. Моята рокля излезе 900 лв., така че късмет...
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 07, 2009, 22:59:42 »

Ето ме и мен, вече с рокля smile danceg yahoo
Днес бяхме в Асеновград. Обиколихме всички магазини. Това абитуриентско нашествие е ужасно! В повечето магазини има не повече от 4-5 булченски рокли!!! И абитуриентките се движат с тълпи от роднини! Направо е кошмар!!! Започнахме от магазините, които са на булеварда откъм Пловдив. В повечето роклите не са много хубави, но колкото по към центъра се отива, толкова по-ужасни стават роклите. Да похваля новия магазин на "Манийка" - широк, удобен, с диванчета за консултантите, има въздух, широки пробни. Но роклите им не ми харесаха.
Моят магазин се оказа "Моника" в една от преките на булеварда, по който дойдохме от Пловдив - има си голяма указателна табела. В магазина имаше САМО булченски рокли, изключително нежни, нищо натрупано, нямаше от онея ужасни цветенца с камъчета и сиви шевове, който правят роклите да изглеждат мръсни. Купих си фантастична рокля tease Това беше един от първите магазини, в който влязох, обиколих целия град, стигнах до ателието на Нели Праматарова /където беше тясно като коридор и имаше над 30 човека, с газови печки, от които миришеше на чесън/, но никъде нищо не видях, от тово, което исках.
Върнах се в "Моника" и си взех роклята. Продавачката беше малко невротична и сега ме е яд, че не настоях да ми я скъсят още малко girl_impossible като че ли ми се влачи мъничко nea nea nea ноооооо, ще го преживея....Може утре да кача една снимка, направена в салона.
Съвет към булките, отиващи в Асеноград: започнете обиколката си от центъра, към изхода за Пловдив!!!!! Колкото по към центъра отивате, толкова по-ужасни стават нещата!!!
Изключително доволна съм, роклите в "Моника" са различни от всичко друго, което гледахме!!!! Нежни, изискани и изящни...
Успех на всички  Bravo
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 07, 2009, 23:05:07 »

С две ръце гласувам за булченски салон "Моника" Bravo Bravo Bravo
1. Има само булченски рокли! Който е обикалял скоро в събота в София и Асеновград ще ме разбере какво искам да кажа!!! Няма блъсканица, всичко е спокойно - диванче за придужаващите майки, сестри и свекърви! Широка пробна, чисто и подредено
2. Моделите и платовете са различни от всичко друго, което гледах. Дантелите им са красиви и нежни
Подкъсиха ми леко роклят /можеше и повече, ама продавачката беше много настоятелна, че е достатъчно/, направиха ми дълъг воал - 125см и втори пласт 65см и ми сложиха парче под връзките и ми ушика торбичка - всичко се случи за 40мин!!!!
Много съм щастлива, камък ми падна от сърцето
Единствено ме е яд, че роклята май ми е малко дърга. Вярно, че не съм си купила обувки още, но повече от 5см няма да бъда, а тези, с които мерих роклята бяха 6 cray cray cray cray
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 07, 2009, 23:36:16 »

И аз бях днес в Асеновград... за модели не бих желала да коментирам, всяка от нас е с различен вкус.Никъде не ми разрешиха да се снимам, но важното е, че се върнах с рокля danceg  danceg  danceg Много семпъл модел, ама точно кат за мен, малко не ми хареса деколтето, исках и презрамки, трябваше леко да се стесни и леко да се подкъси... дизайнерката каза няма проблем до 2 часа сте готови, и наистина след 2 часа роклята беше като излята точно както си я представях и ми струваше само 280лв( корекциите са за сметка на фирмата)
Накрая бях толкова изморена, че забравих да се снимам, но снимки ще покажа good
Активен
mariav
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #351 -: февруари 11, 2009, 17:30:43 »

Здравейте момичета,
Моля кажете ми ако знаете какво е работното време на повечето салони в Асеновград. Работят ли в събота? И дали е по-спокойно ако се отиде от понеделник до петък?

Предстои ми сватба през Май, а още не сме ходили за рокля в Асеновград. Планираме го за средата на март. ОХ, нямам търпение да отидем.
« Последна редакция: февруари 11, 2009, 17:50:02 от mariav » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 11, 2009, 21:23:59 »

Аз ходих миналата събота, всички работят от 9-10 до 15-17ч, събота.Ако можеш да идеш през седмицата, по-добре, по-спокойно good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 11, 2009, 21:57:38 »

vilence много ти е хубава роклята, от какъв плат ти я правиха изглежда скъп, колко ти излезе
за модела, който си харесах аз ми направиха предложение от там 500 лв та се чудех добре ли е
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 11, 2009, 23:20:47 »

Ето я моята Асеновградска рокля
Ама защо излезнаха хоризонтални незнам nea
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 11, 2009, 23:37:29 »

страхотна е роклята Bravo
кой е магазина?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 11, 2009, 23:56:30 »

valka27   , супер е роклята. Много е красива  Bravo , представям си и как ти стои  good . Честито  Bravo !!!
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 12, 2009, 00:13:28 »

valka27, роклята ти е страхотна Bravo цветът какъв е, шампанско ли ?
платът сатен ли е ? Дантелата е много нежна !!! Ще си много красива булка  give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 12, 2009, 08:29:14 »

Валка Роклята е страхотна! Ще бъдеш прекрасна булка!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 12, 2009, 08:41:58 »

valka27 честито и от мен! Роклята ти е много стилна, моята беше подобна.Ще бъдеш много красива булка! А ще имаш ли було?
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines