Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:10:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 175138 пъти)
 
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #330 -: октомври 23, 2008, 13:22:21 »

Здравейте мили момичета,

Pisetata, добре заварила danceg
Включвам се в темата за Асеновград, защото аз лично останах много доволна от Нели Праматарова и нейният екип, който е страхотен. Искам да кажа, че тя се държа много мило, даваше идеи, но не ги натрапваше. Крайният резултат беше една страхотна рокля, която всички гости харесаха и също така нищо по роклята не се скъса, развали или раздърпа през цялата вечер. Наистина съм много доволна от начина, по който беше изработена.



* Cherkva i restorant Dani 1 038 (Small).jpg (58.04 KB, 640x480 - видяно 735 пъти.)
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 23, 2008, 14:39:28 »

Здравейте мили момичета,

Pisetata, добре заварила danceg
Включвам се в темата за Асеновград, защото аз лично останах много доволна от Нели Праматарова и нейният екип, който е страхотен. Искам да кажа, че тя се държа много мило, даваше идеи, но не ги натрапваше. Крайният резултат беше една страхотна рокля, която всички гости харесаха и също така нищо по роклята не се скъса, развали или раздърпа през цялата вечер. Наистина съм много доволна от начина, по който беше изработена.

Леле, каква рокля! Главозамайваща е! good
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #332 -: октомври 23, 2008, 14:47:44 »

Snezhito,
много ти благодаря give_rose
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: октомври 23, 2008, 15:14:55 »

.... Daninka   Bravo браво много хубава рокля!!! Страхотна булка си! Кога ще видим още снимки?
« Последна редакция: октомври 23, 2008, 15:16:27 от katya_79 » Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #334 -: октомври 23, 2008, 15:29:13 »

Мила Katya_79,
благодаря за милите думи give_rose Утре заминаваме на медена седмичка и като се върнем веднага ще кача снимчици.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 26, 2008, 00:09:29 »

Daninkaнаистина имала си страхотна рокля! yahoo Нямам търпение да видя снимките! blum
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 27, 2008, 15:42:28 »

Daninka,  Bravo роклята ти е страхотна,
модела ти ли си го беше харесала или Нели ти го предложи?
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: октомври 27, 2008, 15:45:32 »

Данинка роклята е наистина прекрасна!  Bravo  Bravo  Bravo А и ти в нея си много красива!
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #338 -: ноември 03, 2008, 17:07:20 »

Момичета, много сте мили give_rose много благодаря за добрите думи smile
Относно модела на роклята - аз си го бях харесала, а дизайнерът ако не се лъжа е Алфред Анджело blush
Нели Праматарова много хареса идеята за два цвята и каза, че ще разработи нейн модел в екрю и бордо.
Активен
vbutterfly
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #339 -: декември 01, 2008, 16:16:31 »

Здравейте бъдещи булки smile
искам да ви кажа че и аз ходих от Сф до Асеновград за рокля като много други момичета
искам да споделя опита си там
Много е важно да не ходите директно в центъра и да се нахакате на твърде скъпите и шикозни салони Сияна и Милена
започнете още от главната улица по която се влиза към Асеновгад от Пловдив
понече четох доста в този форум и аз се ориентирах към Милена Манийка и тн
1во да ви кажа в Милена страшно лъжат-мили са дават да пробваш роклята, казват 1 цена и след 10 мин като ти хареса роклята и хоп-цената скача с 50 лв-е това нормално ли е бе хора ?!?
2ро Манийка -много лошо отношение, нищо не ми хареса
3то-дори и да не вярвате че ще намерите своята рокля в малките бутици-опитайте
ето аз ще ви похваля непознатия в този форум салон Кристон
страшно мила продавачка -пробвах роклята -фантастична с дантела но уви беше ми малка
след неуспешни опити да открия подобна рокля в др магазини с подобна цена реших да се върна в този салон ......роклята бе разкошна 350лв. хората ми я преправиха с 1 номер добавиха детайли разшириха от горе до долу, нови върви и тн
ушиха ми чантичка пошита с дантела за 20 лв а цялата поправка излезе без пари-толкова платих колкото си струваше в началото
моята майка шие и каза че такава поправка би била 100 лв поне още
освен това ми дадоха парчета плат и тн ако има нужда нещо да се добавя
изобщо аз съм супер доволна , всичко ми оправиха за 2ч и 30 мин точно докато си избера обувки и си купя сватбени чаши -обувките взех от Милена -имат доста избор
и така позволявам си да направя тук реклама на Кристон-бул България 31 на главната улица е там където е пряката по която се стига до 1 от ателиетата на Милена-още не мога да им простя наглата лъжа за 10 мин да ми дигнат 50 лв вероятно си мислят че софиянки сме безмозъчни
тел на Кристон е ******
но най добре си е човек да види на място
освен това взех че хванах празник-всички работят до 2ч
Кристон казаха че са си стандартно -събота до 5-6 ч вечерта
ами успех на всички които искат да си купят скоро рокля
моя съвет е -Струва си да идете до Асеновград-за 1 ден може да си купите всичко необходимо от обувки и аксесоари до рокля и дрънкулки lol))))))))
УСПЕХ
« Последна редакция: декември 27, 2008, 23:43:31 от maria_lakova » Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: декември 01, 2008, 19:15:28 »

Аз пък мога бързо да те опровергая и да ти кажа, че съм страшно доволна от Милена. Моята рокля я шиха там и каквато цена ми казаха, това ми и взеха. Имаше само една проба, в деня, когато си я взех готова. И това, че работят до 2 часа не е вярно, понеже стояхме до 7 вечерта, докато ми я направят. Но това си е лично мое мнение, не ангажирам никого с него. За Сияна съм напълно съгласна, те дори нямат и етикети с цените на роклите си, но в Милена имат, незнам защо така се е получило при теб. А за цената няма да коментирам, защото май навсякъде са по преценка на момента, то това май е ясно на всички. Аз лично в нито един магазин не успях да намеря това, което търся, с хубава дантела и т.н., затова и се съгласих на шиене, макар и да бях доста скептично настроена. А и смея да си мисля, че не са ме метнали толкова много, понеже в един друг магазин в Сливен видях болеро, ушито от дантела, с каквато беше моята рокля и струваше 330 лева, така че по-високата цена за роклята смятам, че е ок. Абе, общо взето, разни хора, разни вкусове. Важното е всеки да намери мечтаната рокля, за да се чувства неотразимо в най-прекрасния ден.
P.S. И телефони не се дават тук, а само на лични.  Wink
Активен
Djidji
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: декември 06, 2008, 16:45:28 »

Здравейте,
Ако някоя от вас е ползвала услугите на модна къща Катерина нека даде отзиви за нея.....Роклята на която съм се спряла за сега е тяхна, но все още не съм ходила до там nea
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 10, 2009, 15:39:17 »

Момичета, аз ще започвам обикалянето от началото на февруари. Сватбата е началото на май. Надявам се да има достатъчно време, въпреки абитуриентите.
А тъй като съм с едра фигура - това е другото, което ме притеснява, защото съм убедена че поне 80% от нещата няма да ми станат за мерене, та да не говорим да ми стоят добре като модел. И ще трябва повечко усилия в тази посока.
Но да видим. Аз събрах достатъчно инфо за магазини и ателиета, на които може да се разчита в Асеновград, така че - благодаря! give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 10, 2009, 15:47:45 »

elean, аз също не съм от най-слабичките, но много лесно си намерих рокля в Асенвоград. Много съм доволна. Една приятелка, която също е пухкавка си купи от там рокля в две части, като частите бяха от различни модели, но й ги съчетаха много добре. Пожелавам ти да попаднеш на свестни продавачки, които да ти помогнат в избора и най-важното да направят корекциите така както ти искаш. Така, че късмет в търсенето.
Активен
Dancheska
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #344 -: януари 26, 2009, 23:17:44 »

 Здравейте момичета,
дойде и моят ред да мина под венчилото  yahoo, но все още не съм обикаляла из булчинските магазини в търсене на роклята мечта. Тази Събота сме решили да отскочим до Асеновград, за това ще се радвам, ако ми препоръчате някои от стойностните магазини там. Всъщност все още не сме определили бюджета за роклята, но мисля, че ще бъде до 1000лв.
Благодаря ви предварително  smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines