Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:43:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174997 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: август 07, 2008, 16:07:09 »

Сашка, прочети темата, както и тази за белия и черния списък, всичко си пише.Просто трябва да четеш!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #301 -: август 08, 2008, 07:52:20 »

Благодаря ти, Pisetata!   good До Пловдив лесно ще се дотунтуркам от София. Щом казваш, че от там има транспорт, значи проблемът е решен.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: август 09, 2008, 11:31:04 »

момичета , да ви кажа за моите перипетии по роклята,
първо се поразболях и отложих първата проба, после  пък се обади дизайнерката да ида по рано-еми аз свършвам работа в четири и половина после половин час път до асеновград по-рано от пет не мога и така-отидах малко бързахме на самата проба и съответно аз си мислих 4е ще хода на поне още 2 проби,
то на първа проба роклята въобще не прилича на рокля, имаше мн неща,които исках да кажа, и дизайнерката като ми каза на 15 август ела да си я вземеш и направо ме уби.въобще не съм сигурна какво ще излезе, май няма да е както си я представях, отчитам като голяма грешка шиенето по снимка.
6 месеца обикалях Пловдив София и асеновград, докато избера къде да шия, избрах Версай асеновград, дано не съжалявам. тъпото е че на 20 август ще си взема роклята, на 23 ми е сватбата и ако не е хубаво, направо ще се побъркам,
жената е много мила, нищоо лошо не мога да кажа за нея, пита ме кое как да направи, но аз наистина не знам, ако е готова ще мога да кажа-това тук не ми харесва или това ми харесва, ама как да знам предварително кой плат къде да сложи.
един съвет от мен като отивате на първа проба явно трябва да знаете всичко и да сте подготвени че  май освен първа ще е и последна проба, защо му казват първа проба въобще?
иначе като кройка е добре роклята,
абе стискайте палци
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 09, 2008, 11:38:32 »

Ама разбира се, че ще стискаме палци! Дано стане такава, че да ти хареса, пък дори и да няма много общо със снимката. Най-важното е, че кройката ти допада, другото са допълнения!! Не се притеснявай, ще бъдеш много красива булка на 23-ти!!!! give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 12, 2008, 07:06:52 »

да се похваля и аз:) в събота ходихме до асеновград и купихме костюм за младоженеца и аз си поръчах роклята. след 10 дни ще ходим да си я взема. няма да има проби и такива неща. оказа се че в модела който си харесах имат моя модел и го пробвах, но аз исках друг цвят( екрю + бордо) и затова ще ми я шият. обещаха да ми направят и другите аксесоари в тази комбинация и се надявам всичко да стане добре.
като цяло цените в асеновград  са по ниски от тези в софия, а и има по-голямо разнообразие.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: август 12, 2008, 07:46:20 »

Така... да се отчета.... danceg
Бях в Асеновград в събота и минах през няколко сватбени салона-Сияна,Милена,Версай,Нели Праматарова....сега по същество....продавачките са мили само сутринта това към 10.00 (или на мен ми е направило такова впечатление).Една продавачка ходи след вас и ви дава съвети, каква рокля ще ви отива, пита за цвят, дали имате определен избран от вас модел. Към 14 ч. вече никой не ви обръща внимание.... diablo все едно ще им купиш роклята....та така роклята ще ми я шият в Милена...искренно благодаря за помощта на една съфорумка... @}->--жените бяха супер любезни, премерихме подобна по кройка рокля на тази дето искам,избрахме дантелата, чантичката...избор на рокли-голям, на обувки-никакъв.....на 13.09 съм на проба..дано роклята стане такава дето си я представям pardon....купихме костюм за младоженеца, свещи,чаши за шампанско,бокал, шампанско, цветчета за гостите, кумата и кума, младоженеца, шаферите....та остана само жартиера...които в Асеновград е на скромната цена от 10-12 лв.... :girlhide:в централните магазини...та момичета стискайте палци всичко да върви ок.... good и роклята да е ушита както искам аз...пак благодаря за огромната оказана помощ от тук give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #306 -: август 12, 2008, 14:09:17 »

roumyana спокойно, аз също си взех моята рокля от Версай, много добре работи момичето. Това, че всички работят с 1 проба, така е , за съжаление. Но ти като отидеш да си я вземеш пак ще я облечеш и ако има забележки, ще си кажеш. Никой няма да те върне или да не ти ги оправи. Вярвам, че роклята ти ще е дори по-хубава от това, което си представяш, просто сега ти е напрегнато от неизвестното.
Успех и после да я покажеш!!!  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: август 12, 2008, 15:13:12 »

oooфф дано момичета да сте прави, неизвестността ме плаши, надявам се петъка да е добър за мен и да си харесам роклята . smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: август 12, 2008, 15:24:54 »

oooфф дано момичета да сте прави, неизвестността ме плаши, надявам се петъка да е добър за мен и да си харесам роклята . smile
Мила,сега ти е по-напрегнато имисля,че се притесняваш излишно!Ние ще ти стискаме палци естествено! give_rose
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: август 12, 2008, 22:19:05 »

Shaska, поздравления за избора, моята рокля също я шиха в Милена. Останах много доволна от това, което направиха и смятам, че няма да съжаляваш, че си избрала именно тях. Стискам ти палци да останеш супер доволна от твоята рокля, вярвам, че ще е така, защото те са професионалисти.  Bravo
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: август 12, 2008, 22:20:01 »

На мен ми подариха жартиера от Милена.  blum
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: август 13, 2008, 07:59:30 »

Shaska, поздравления за избора, моята рокля също я шиха в Милена. Останах много доволна от това, което направиха и смятам, че няма да съжаляваш, че си избрала именно тях. Стискам ти палци да останеш супер доволна от твоята рокля, вярвам, че ще е така, защото те са професионалисти.  Bravo

уфффффф дано си права...една съфорумка ми каза че наистина са професионалисти а и нали бях малко дезориентирана с магазините в Асеновград та се поинтересувах къде си заслужава да влезеш и къде не...от Милена бяха много отзивчиви Bravo, дизайнерката ми обясни че желания модел от мен ще ми стои чудесно, а и коремчето ми Bravo няма да се забелязва...виж това за жартиера не съм го знаела...но веднага след като влязох в магазина ми се обърна достатъчното внимание,дадоха ми се адекватни съвети, абе изобщо съм супер доволна до момента...дано и с роклята е така
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: август 13, 2008, 22:23:58 »

момичета и аз подкрепям Kikolina.в понеделник бяхме на Асеновград,веднага разбраха че не сме от тами се започна,роклята ми е 580лв.торбичката 30лв искаха да ми набутат един букет от 60лв-целия букет имаше 5-6 рази ама мн грозни.направи ми впечатление че в магазина няма никакви цени.раклята наистина си заслужава парите,ама аксесоарите бяха отвратителни в тоя магазин.според мен ако си купувате рокля от там,не си купуваите аксесоарите от сащия магазин.успех на всички.наистина си заслужава да се пазарува от там,но трябва да гледаме добре какво зимаме и цената наи вече.

Е, направо съм възмутена.
Аз дето толкова се чудех, дали си струва да бия тоя път от Бургас до Асеновград, защото било по-евтино?
Добре, че не се подлъгах и си уших роклята в Бургас, в "Мирена" - при това за 430 лв. и с много малки забележки, всичко беше перфектно.
Всички говорите за платове и отразяването им на цената - е, моята беше от бяла органза и сатен, с доста прилична дантела по бюстието със златен кант, което не е много често срещано, защото златният кант навсякъде е върху цвят шампанско, но те ми намериха бяла дантела със златно, а не със сребърно, каквато се предлага навсякъде.

И за 430 лв. не взех готова рокля, а ми я шиха и то само по обясненията, които имах в главата си, защото нито имах снимка, нито мога да рисувам.
Едва ли за 150 лв. отгоре слагат по-различни платове от моите, просто имам чувството, че битува една мнима представа, че в Асеновград е по-евтино и тамошните ателиета се възползват от това и си надуват цените и бъдещите младоженки им се "връзват'.

Чантичката ми беше изцяло от златист плат и с бял елемент от дантелата на роклята ми и струваше 25 лв. и то заради елемента, който поисках да ми сложат, иначе беше с няколко лева по-евтина!

А Шашка, ти наистина ме шашна с тези цени на жартиери - 10-12 лв., в Бургас са по 5, 6 до 8 лв.

Не знам как вървят чашите, но в Бургас са около 40 лв. комплектът от 2.
Късметчетата са на цена от по 0.30 ст, а ботуниерките за закичване започват от 15 ст, а си взех доста прилични за по 30 ст. и няколко по-големи за най-близките по 40 ст.
И ако ми кажете, че в Асеновград, са наполвина по-евтини, просто няма да ви повярвам.

Радвам се, че не отидох, както нямах време дотам, само щях да се разочаровам от цените. sad
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 13, 2008, 22:29:16 »

Ето да добиете представа за какво говоря.
Това получих за цената от 430 лв. и мисля, че е нормална цена:


* IMG_7546 (Small).JPG (50.07 KB, 320x480 - видяно 304 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: август 13, 2008, 22:32:36 »

Ето я и отпред:


* IMG_7636 (Small).JPG (63.01 KB, 640x427 - видяно 331 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines