Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:45:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 175195 пъти)
 
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 20, 2008, 16:21:14 »

леле момичета като чета тук и направо ми става лошо.Моята рокля е от булчинско ателие "Нели" а в четвъртък съм на първа проба.Дано всичко да е наред с роклето. crazy
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 20, 2008, 17:04:53 »

Аз този салон НЕЛИ незнам къде се намира, обаче пък аз съм много доволна от моята рокля. Пак беше така с една проба и си я взимам, обаче стана така, както исках. Е не беше 1:1 със снимката, обаче това се получи само, защото аз исках малки корекции в модела. По принцип по повечето магазини предлагането на готова продукция е под всякаква критика, обаче мога да кажа, че има ателиета, които знаят как да си свършат работата. Кофтито е,а ко не попаднеш на такива и почват едни ядове.  hysteric
Пожелавам на всички да намерят СВОЯТА РОКЛЯ, независимо дали в Асеновград или на друго място.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 20, 2008, 17:14:28 »

 Gerka, роклята е наистина чудесна girl_wink А колко ще ти струва в Моника?
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 20, 2008, 19:45:29 »

Момичета тъй като има много противоречиви мнения,искам да питам като общо има ли смисъл да се ходи в Асеновград за рокля?По-евтина ли излиза ако идеш до там два пъти-да я харесаш и после да си я вземеш?Ако си от София,както в моя случаи! crazy
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 21, 2008, 00:03:20 »


krasunkata , и аз много бих искала да я пробвам, но .... имам само снимка - ще ми я шият по снимка  pardon


Аз имах предвид снимки от пробите после- ама така както го разбирам няма да ходиш на проби, ами направо на 10 август да я вземеш....

Радвам се че си срещнала човешко отношение- аз ще ходя към 7.07 и със сигурност ще мина от там... Далеч ли е салона от Сияна?

И аз да питам за цената?  blush


Сватбен салон Нели и Нели Праматарова едно и също ли са?
« Последна редакция: юни 21, 2008, 08:23:35 от krasunkata » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 21, 2008, 07:34:30 »

Ами има някакъв друг салон Нели - не е Нели Праматарова. Не са едно и също.
Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 21, 2008, 08:23:55 »

да Нели и Нели Праматарова  не са едно и също.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 21, 2008, 08:30:35 »

Благодаря ви за бързите отговори  give_rose - олекна ми, че аз си бях набелязала основно там да ходя, пък ако не се получи и по другите салони ще се врътна
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 21, 2008, 14:54:25 »

Цената е 600 лв. като видях и сатена и бродериите предварително .... така че се надявам и изпълнението да бъде добро  smile

Моника е в началото като влизаш в Асеновград - има си табелка и мисля, че е преди Сияна ...но не съм 100 % сигурна, защото ни си спомням Сияна къде точно си падаше, защото до там не ходих .  Но по средата между двете платна на улицата, по  която се влиза в Асеновград има реклами на ателиетата, така че ще се ориентираш лесно  good
Активен
vanq777
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #234 -: юни 22, 2008, 05:58:52 »

Момичета ателиетата в Асеновград са скупчени на 2 места-едното е около Сияна в началото на града ,а другото е към Нели Праматарова пак така  главно около централната улица.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юни 22, 2008, 09:34:57 »

Вчера ходих до Асеновград и си поръчах роклята - на 11-ти юли ще си я взема - много съм щастлива!
А и баща ми си взе костюм+риза+вратовръзка от там smile
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #236 -: юни 24, 2008, 10:12:51 »

Здравейте момичета, много ми помага този форум  Bravo
И аз ходих до Асеноград в събота, поръчах си роклята в Моника. Честно да ви кажа ми се струваше странно как всички разказват като са видели роклите си и са казали: "това е моята рокля". Но в момента, в който влязох в този магазин и Тя ми се наби в погледа, вече знаех, че това е Моята рокля. Между другото това е един от малкото магазини, в който влязох и останах повече от час.  Взеха ми размерите, уточнихме платовете и ще ми е готова за тази събота. Моника е преди Сияна като се влиза от Пловдив вляво.
На всички момичета, които се колебаят като мен дали да ходят в Асеноград или не, ще кажа, че всеки си има индивидуален вкус и за всеки има по нещо. Все пак там има "от пиле мляко", а ако го няма за една нормална цена ще ви го ушият.
Аз до последно се колебаех дали да си купя една рокля от М. Tyler, но сега не съжалявам, все пак ще имам уникална рокля, шита специално за мен. girl_wink
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юни 24, 2008, 13:02:43 »

Здравейте! Аз бях в събота в Асеновград и си купих роклята от третия магазин !!!!! *YAHOO*Мислих , само да гледаме, даже мислих и да не пробвам а да си набележа магазини и модели, но като я видях реших че тя си е моята и не искам друга. Съвет от мен ходете до там ако имате възможонст и не ви се дават много пари за рокля има прекрасни неща а отношението е много добро поне в тези магазини които бях
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 24, 2008, 15:30:26 »

Честито и на двете ви за роклите! Няма ли и снимчици да прикачите за любопитните като мен? Bravo
И аз не знаех какво имат момичетат впредвид, че товае тяхната рокля, но и аз така познах моята, а и всеки, който ме е видял е казал, е е шита за мен!
Активен
Kristi
Регистриран

Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 24, 2008, 16:28:14 »

леле момичета като чета тук и направо ми става лошо.Моята рокля е от булчинско ателие "Нели" а в четвъртък съм на първа проба.Дано всичко да е наред с роклето. crazy
Дано всичко е наред, но ако не е - те съветвам взимай си парите и бягай те не заслужават никкави клиенти   beating  на мен много малко ми трябваше! Стискам палци  и пиши като се върнеш! good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines