Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:33:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174989 пъти)
 
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 17, 2008, 12:14:08 »

Според мен ще могат...моята също е от сатен,но е с бродерии, не с дантели /или поне така ми изглежда твоята / и ще ми я шият там. Показаха ми подобни рокли и ми предложиха различни варианти освен моята идея, а аз отидох само със снимка   good

Има и много места, на които се надценяват - особено като видях готовите неща, които са изложили , но пък има и доста ателиета, които работят добре  Wink

ами то по принцип не исках да е точно тази но след като ми заявиха една цена от 800 лв. за другата...се разкандърдисах
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 17, 2008, 13:11:34 »

Gerka, роклята е божествена направо  girl_in_love
Тази ли поръча да ти ушият?  smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 17, 2008, 20:01:57 »

мммм гери страхотен избор, много нежно...невероятна
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 18, 2008, 08:11:08 »

Ами, отидох конкретно за тази, но в атилето, което си избрах да я шие харесах и една готова ... и сега се двоумя  pardon

но ще ходя утре да поръчвам .....и по - скоро тази от снимката - още отпреди си ми харесва много  smile

Ще решавам на място, разбира се , на засега клоня към първоначалния си избор  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 18, 2008, 18:35:56 »

ОФФФ момичета , днес направих третата си обиколка на Асеновград, проддължи 6 4аса-дааа краката ме болят и резултата е 0
като цяло бях решила да хода и да поръчвам по модел от снимка, ама майка ми-рано е още, приятелят ми и той-рано е още, иначе си бях взела сутиена, обувки, готова, но рте ме разубедиха.
и пак се почна една гигантска обиколка мерене и ненамирае на нищо поносимо. бях с една приятелка, тя също ще се жени-еми тя си хареса веднага рокля в първия магазин, после още една-готова е направо. а аз-ужас, още повече се заилиха колебанията ми. В почти всики места казаха , че ще ми направят роклята,която искам, цени-от 500 до 850. Между другото цените в Асеновград са се повишили поне със 100 лева в сравнение от Март, не че 100 лева са нещо, но все пак.
Ако някой от вас е виждал шита рокля в Асеновград като тази,която публикувам, моля нека да каже и да ида и аз там


* bul4inska rokliaMoncheri.jpg (25.24 KB, 375x500 - видяно 300 пъти.)
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 18, 2008, 19:28:51 »

Руми,честно да ти кажа, не мился, че в Асеновград ще намериш подобна рокля готова.Варианта е само един-да дадеш да ти я ушият, въпроса е обаче да попаднеш на точните хора. Моята я шиха там и съм доволна, обае тази, която си показала има доста дантела и незнам каква цена ще ти кажат, ама със сигурност няма да е под 1000, поне аз като ходих, така ми казаха и затова моята не е изцяло в дантела, а така исках.Аз съм качила снимка в галерията на моята, виж колко дантела има по нея и си прецени, все пак.Ама то зависи и от вида на дантелата, все пак, там имат доста голямо разнообразие.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 18, 2008, 21:50:59 »

gerka ако бях видяла такъв модел на рокля преди да си поръчам моята...щях да съм с такава невероятно красива е:)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 18, 2008, 21:58:58 »

Руми, тази рокля е страшно красива!!!! Дано да могат да ти я ушият! Стискам ти палци мила!  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 18, 2008, 22:03:28 »

елинце то всички твърдят че могат  да ми ушият роклята и там е проблемът -на кой да се доверя? а иначе готовите не ми харесват, какво да се правя, аз ли съм мн капризна, не знам smile
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 18, 2008, 22:14:43 »

Ами то и при мен се получи нещо такова, абсолютно нищо от готовите не ми хареса.Даже ми казваха да пробвам някоя само да се видя, ама като нищо не ми харесва как да пробвам.Моята я поръчах, без да съм пробвала нито една рокля.За пръв път облякох булчинска рокля на пробата.Харесах си модела от едно списание-имаше реклама на МТайлър и си казах тази ще е.Естествено дантелата не е същата, ама то и няма как да е.Има известни поправки в модела, които аз исках да направят, понеже се скриваше цялата дантела, ако трябваше да е като на модела, а все пак тя прави красотата на роклята.И бях на тръни, докато не я видях ушита, обаче резултата е много добър, поне за мен,де  Bravo
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 18, 2008, 22:54:37 »

gerka ако бях видяла такъв модел на рокля преди да си поръчам моята...щях да съм с такава невероятно красива е:)

Надявам се да стане такава ако я поръчам утре ..... малко се притеснявам за това, но ще видим  pardon

Стискайте палчета  girl_wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 19, 2008, 08:54:22 »

Gerka  с тебе сме  Sunshine  Да не забравиш снимки и от пробите photograph  Ти в кое ателие ще я шиеш и за колко  време ти казаха че ще е готова?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 19, 2008, 13:33:21 »

vilence къде я ши твоята рокля? аз това питах някой с опит да ми каже място в Асеновград където шият добре и където са шили рокли по снимки
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 20, 2008, 08:31:39 »

Здравейте  blum

Най - накрая съм спокойна вече  smile .... поръчах си роклята  danceg

krasunkata , и аз много бих искала да я пробвам, но .... имам само снимка - ще ми я шият по снимка  pardon

Поръчах я в Салон "Моника" и съм много доволна от обслужването - и от момичето в магазина и от момичето, което ще шие роклята .... показаха ми много бродерии за роклята, дори ми направиха пробни бродерии с различни варианти на конеца и плата, който избрахме  good

Надявам се и резултатът да е така вдъхновяващ, както първоначалното ми впечатление  smile  На място там видях подобни ракли с брадерии и бяха много красиви, така че вече чакам  с нетърпение да дойде 10 август ...малко е далечко, но тъй като аз казах, че ще ми е края на август сватбата и те ме посъветваха да не я правят сега, а възможно най - близо да сватбата, за да я коригират ако се наложи само веднъж .... но не посмях да си кажа датата, за да не се забавят и са стане напрегнато ....така би трябвало да си имам рокля 20 дни преди сватбата  pardon

... иначе ми казаха 15-20 дни заради времето, необходима за бродериите .

Разочаровах се, обаче от ателието за обувки "Дейзи" ... но за това в темата за обувчиците  Wink
« Последна редакция: юни 20, 2008, 08:43:28 от Gerka » Активен
Kristi
Регистриран

Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 20, 2008, 15:15:36 »

Момичета в неделя минахме покрай Асеновград на бързо. Влязохме Сиана и бях потресена от отношението на продавачките там. Едва ли не ни изгониха заради това че сватбата ни е на 9 август и сме отишли да гледаме за рокли толкова рано. Влязохме и в още няколко магазина но нищо не ми хареса изцяло. Все нещо не ми харесваше в някоя рокля. Но едно мога да кажа роклите, които видях там ми харесаха повече от роклите в Сватбения център в София и цените ми се сториха по ниски. Мисля че в крайна сметка ще поръчам или купя роклята си от някой от магазините в Асеновград, но следващото ни ходене мисля да е края на май, за да не ме гонят от магазините, че било прекалено рано още.
Здравейте,
аз също съм много разочарована от Асеновград-ужасно отношение, ниско качество...Моята рокля успяха да ме убедят от булчинско ателие "Нели" като бяха много любезни като я поръчвах че ще стане точно това което искам и то само с още едно ходене -правят ми пробичка,леки корекции и си я взимам-първо че изкарахме цял ден и леките корекцийки изобщо не бяха леки нямаше нищо общо освен кройката на полата и бродериите на бюстието. дикултето ми вместо V-образно и дълбоко беше закръглено  и доста прибрано, мястото за бюста ми беше най-малко с размер отгоре  diablo !От горе на всичкото като взеха вместо ние на тях те да ни крещят и да ни казват- е ще дойдете още веднъж или ще я носите такава какво толкова, никога през живота ми никой не ми беше държал такъв тон и то особено когато виновнота не съм аз  shok???Ние с мами също не им останахме длъжни, но не мисля че е това начина!Призовавам тези на които тепърва им предстои да не вярват че рокля се шие с една проба,че в Асеновград  е по-евтино и че там правят чудеса-да правят но такива че могат да ти убият желанието за сватба, ако искате това да се случи посетете сватбен салон Нели 
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines