Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:32:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174988 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 11, 2008, 16:34:27 »

Момичета, аз знам че за 1 ден ще намеря рокля, въпроса е дали ако се наложи да ми я шият на ново поради много поправки които се изискват, дали ще стане готова за 3-4 дена?
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 11, 2008, 21:21:51 »

Чувала съм, че и за един ден ги шият. Е, хубаво е да тръгнеш по магазините от сутринта, за да имат време разбира се! good
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 11, 2008, 23:25:05 »

за 3-4 дни няма да имаш проблем с ролята, апък ако става въпрос за корекция на харесан от теб модел смятам, че за 1 ден ще се справят в асеновград girl_wink
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 13, 2008, 09:19:30 »

Sunshine, ако не  е прекалено късно, мога да ти кажа за този магазин за дантели. Като излезеш от Сияна, срещу теб ще видиш едно кафе - подминаваш го, след това има 1 магазин за рокли, след него  аптека, а магазинът за дантели е залепен за аптеката. smile Искрено се надявам да съм ти помогнала!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 15, 2008, 22:15:12 »

В събота се върнах от Асеновград с РОКЛЯТА. Много съм доволна, вярно е, че ги шият само с една проба-т.е. отиваш да кажеш какво искаш и да ти вземат мерки и като кажеш за кога я искаш -отиваш само за дължината и ако са необходими корекции. Тях ги правят за определен брой часове и вечерта вече си имаш роля. Това е супер, поне не се налага чакането месеци наред да пристигне дадения модел отнякъде. Е, малко е притеснително, ако се шие по снимка, какъв ще е крайния резултат, обаче там са професионалисти и всичко става супер или поне при мен стана така.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 16, 2008, 18:42:16 »

Ами моята рокля е от Милена. Много съм доволна от жените там, а като видях и крайния резултат вече мога да кажа, че са супер. good. Снимки имам, ама трябва да ги кача и ще сложа. А другото хибаво нещо е, че си накупихме и другите дреболийки от едно магазинче там, което е само за такива нещица. Само като се прибрахме видях, че сме пропуснали свещите, ама тях ще ги купим оттук.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 17, 2008, 09:18:25 »

Здравейте и от мен.. Good luck
И аз съм решила да отида до Асеновград за моята рокля..а и не само за нея а и за всичко останало...шампанско, украса за кола, обувки, чантичка, було, както си му е реда..Не се съмнявам че там ще намеря всичко подходящо за ГОЛЕМИЯ ДЕН...все пак там няма една модна къща нали така а и пък се слави като града на булките....
Успех на всички!!!!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 17, 2008, 09:57:12 »

Sunshine, ако не  е прекалено късно, мога да ти кажа за този магазин за дантели. Като излезеш от Сияна, срещу теб ще видиш едно кафе - подминаваш го, след това има 1 магазин за рокли, след него  аптека, а магазинът за дантели е залепен за аптеката. smile Искрено се надявам да съм ти помогнала!
Във въпросното магазинче освен голям избор на дантели има ли и друг тип платове? Търся един плат - казва се солей. Всъщност не знам дали самия плат се казва така или нагъването му, но това няма толкова значение. Представлява следното нещо:
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #203 -: юни 17, 2008, 10:05:38 »

Zahira, моя приятелка си ши рокля за кума, почти като тази е модела. Плата го правиха на такива "плисета" с шивачката, а не беше готов. 
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 17, 2008, 10:09:29 »

Потвърдиха се подозренията ми, че шивачката върши цялата работа.
 :offtopic:Вчера с Danitkaa обикаляхме по магазините и в Романтика например ни обявиха 1600лв. за изработването на такава рокля тип солей тъй като много зависело и от платовете и била сложна изработката.[/
b] shok
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 17, 2008, 11:33:32 »

Знаете ли до колко часа са отворени магазините в Асеновград. Днес имам път до Пловдив, но чак след 2 - 3 часа и незнам дали си струва да отскоча до Асеновград.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 17, 2008, 11:35:38 »

Знаете ли до колко часа са отворени магазините в Асеновград. Днес имам път до Пловдив, но чак след 2 - 3 часа и незнам дали си струва да отскоча до Асеновград.

по моето проучване са до 18.30 ч. работят и събота и неделя...
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 17, 2008, 12:03:32 »

Моите впечатления от Асеновград са точно от събота и не всички магадини работят до 18 или 18,30 в този ден - някои работят до 15,00 ...

А в неделя почти никой не работи - аз мислех да остана там и в неделя да се поразходя още, но нямаше смисъл  pardon
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 17, 2008, 12:06:43 »

забравих да ви покажа и моята рокля..искам да е с дълъг шлейф и да се влачи..и да е чисто бяла..дали ако отида в Асеновград и покажа тази снимка и ако нямат модела ще ми я ушият... huhhuh.gif


* monika-asenovgrad.jpg (53.38 KB, 400x533 - видяно 341 пъти.)
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 17, 2008, 12:11:33 »

Според мен ще могат...моята също е от сатен,но е с бродерии, не с дантели /или поне така ми изглежда твоята / и ще ми я шият там. Показаха ми подобни рокли и ми предложиха различни варианти освен моята идея, а аз отидох само със снимка   good

Има и много места, на които се надценяват - особено като видях готовите неща, които са изложили , но пък има и доста ателиета, които работят добре  Wink



....това може би ще е моята ....ще мисля до четвъртък  pardon
« Последна редакция: юни 17, 2008, 12:13:40 от Gerka » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines