Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:55:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 175104 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 28, 2008, 00:01:59 »

Момичета, можете ли да ми кажете роклите в Асеновград с обръчи или с кринолин ги правят да бъдат надути и ако са с обръчи възможно ли е обръча да бъде сменен с кринолин? Чувала съм че роклите с обръч са много неудобни и че при всяко мое движение и роклята ще се извърта в посоката в която съм се извъртяла и че са много неудобни при сядане и танцуване и че с кринолин роклята пада по–естествено. Верно ли е това?  Вашите рокли с обръч или с кринолин са? Моля ви дайте ми съвет кое е по-добре. А също, понеже живеем в Канада и искаме и в Канада да си направим малко тържество с приятелите ни, след като се върнем от сватбата и искам да си облека роклята на това тържество, ако роклята ми е с обръч ще мога ли да я събера в куфар без да повредя роклята или обръча? Мерси
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 28, 2008, 00:14:52 »

anita81, аз рокли с обръч никога не съм мерила. Моята е с кринолин и пада естествено. Не мога да ти дам сравнение за обръчите. Но съм чувала, че кринолинът тежи повече (логично), отколкото обръча.
А мислила ли си да купиш рокля от Канада?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 28, 2008, 11:12:54 »

Момичета, можете ли да ми кажете роклите в Асеновград с обръчи или с кринолин ги правят да бъдат надути и ако са с обръчи възможно ли е обръча да бъде сменен с кринолин? Чувала съм че роклите с обръч са много неудобни и че при всяко мое движение и роклята ще се извърта в посоката в която съм се извъртяла и че са много неудобни при сядане и танцуване и че с кринолин роклята пада по–естествено. Верно ли е това?  Вашите рокли с обръч или с кринолин са? Моля ви дайте ми съвет кое е по-добре. А също, понеже живеем в Канада и искаме и в Канада да си направим малко тържество с приятелите ни, след като се върнем от сватбата и искам да си облека роклята на това тържество, ако роклята ми е с обръч ще мога ли да я събера в куфар без да повредя роклята или обръча? Мерси

и аз мислех, че обръчът е неудобен, но се справих. самата фуста с обръча е доста лесно преносима, побира се в торба в деформирано състояние, а после лесно си придобива форма. за роклите, не знам доколко е удачно да се носят сгънати, защото нямам опит в това  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 28, 2008, 12:45:19 »

anita81 , обръчът се маха по принцип и се слага , а каквато и рокля да сложиш в куфар ще се измачка, купи си специален калъф, то и с него пак ще се измачка, ама по-малко. А ина4е можеш да си купиш кринолина от чужбина по интернет, 4е тук няма много.
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #184 -: май 29, 2008, 10:01:16 »

anita81  правилно си чувала,аз пробвах рокля с обрачи и се почуствах ужасно,като се завъртиш и полата започва да се люшка както си иска,а за сядането няма спор,кото седнах на едно столче и обрачите опират в краката неудобна работа crazy
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 29, 2008, 10:24:26 »

Момичета, малко офф, за което съжалявам: кринолин означава пола с метална конструкция от обръчи Wink Бъркате понятията Wink Рокля без обръчи просто не е кринолин, а рокля с фуста от пластове дантела smile Ето една класическа конструкция на кринолин от миналото:


* index.php.png (41.71 KB, 132x150 - видяно 3681 пъти.)
« Последна редакция: май 29, 2008, 10:27:44 от Месечинка » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 30, 2008, 12:06:04 »

Да ви попитам някой беше писал по назад в темата за някакво магазинче в Асеновград с разкошни платове. Ако не ме лъже паметта някъде около Сияна се намирало. Можете ли да ми дадете по конкретни координати, че утре имам път натам.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 30, 2008, 14:43:13 »

момичета днвс бях в Асеновград за втори път, първия бях страшно разочарована, но днес не беше така.
набелязах 3 места,които ми харесаха и ще се спра на едно от тях. моля ви за мнения,ако имате опита там
1. Версай, много ми хареса, по бутикови модели,каквито няма другаде и хубави платове и дантели, това е най-вероятния ми избор, жената ми направи мн добро впечатление и нарисува точно каквото исках, като вносните модели.
2. Най-неочаквано в магазин,в който има масови модели и стандартни евтини неща мерих една рокля тип корсет с пола и ми стоеше много хубаво, плюс че  е 390 лева !!!!, аз си мисли х за цяла рокля, а то... не знам
3. Димора-магазинчето е малко на забутана уличка, обаче много хубаво си правят кройките, там е и най-евтино, роклята която искам е 350лева, ха не мога да повярвам на тези цени наистина.
така че чакам отговри и мнения.
особено за Версай, че там нямаше такава рокля ушита,каквато искам, ако някой си е купувал от там да каже.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 02, 2008, 15:15:05 »

Руми, искам само да те посъветвам да премериш модела, който евентуално искаш да ти шият на първото място, защото аз в началото също исках цяла рокля, бяла, дантелена, но като почнах да меря страхотно ми стояха точно такива рокли каквито не исках, така че много зависи! Успех!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 02, 2008, 20:45:58 »

Momicheta, mnogo sajaliavam che pisha na latinica no mi se skapa kirilicata na komputara sad
Mnogo blagodaria na vsichki za otgovorite. Po princip misleh da si kupia roklia ot Canada, no sled kato razgledah kakvo predlagat magazinite i kakvi sa cenite, prosto ostanah  mnogo razocharovana. Osven tova reshih, che niama smisal da ia kupia ot tuka i da ia mislia v samoleta i na otivane i na vrashtane. I drug nedostatk e che az sam 1.60 visoka i 45 kg, a v Canada dori nai  malkia razmer na drehite mi e goliam i iskat rokliata da se poracha samo po katalog bez dori da sam vidiala kak mi stoi i to 6 meseca po rano sad , koeto spored men e bezumie. Za tova reshih da si ia kupia ot Balgaria, za sajalenie obache shte imam samo 3-4 dena za da si ia izbera i da si ia vzema gotova. Nadiavam se da sa dostatachni. Pojelavam na vsichki vesela podgotovka i svatbata vi da bade nai-prekrasnia den v jivota vi smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 04, 2008, 13:12:11 »

anita81, рокля можеш и за 1 ден да си избереш... Иди до Асеновград. Там има такова изобилие и повечето момичета са си харесали от там рокли  girl_wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 04, 2008, 18:56:19 »

и не само рокля, доколкото чета става дума и за всякакви други аксесоари за сватбата и украсата
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #192 -: юни 06, 2008, 08:08:03 »

Да там можеш да си купиш рокля за един ден.Ако знаеш какво горе-долу искаш ще ти е много лесно.Аз ходих два пъти.Първият път се излъгах и отидох в събота и докато стигна до магазините, те вече бяха затворили, а за неделя и дума да не става. Вторият път отидох в петък и във втория магазин вече си бях купила роклята и ми правиха корекциите.Ходих на 30 и 31.05 и да кажа, че според мен и това, което успях да видя в Сияна се отличават с по-различни прави модели, отношението им много ми хареса, в Манийка пък с тези "тортестите" модели и там отношението беше добро.Там ми се сториха най-различни моделите, иначе на всякъде другаде  ми бяха все едни и същи.Купихме си шампанското, чашите, свещите, чантата и ........ Има много неща, но се иска време да се обикаля.
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #193 -: юни 06, 2008, 19:18:45 »

Момичета, в Асеновград има ли магазини за платове за булчински рокли, трябва ми дантела, каквато засега тук в софия не успявам да намеря.  Мисля,че някои беше писал, че има , но ако знаете, моля споделете  give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 06, 2008, 21:02:53 »

Доколкото съм си записала една съфорумка е посочила за Асеновград малко магазинче с невероятно количество и разнообразие на дантели. До "Сияна" има площадче и отпред до кафето е това малко магазинче. Надявам се да съм помогнала! smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines