Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174990 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 10, 2008, 17:49:37 »

Момичетааааааааааа...................вече си взех роклята. danceg danceg
Но няма как да я покажа сега, защото съм си в Благоевград, а тя е при родителите ми в друг град.
С две ръце  препоръчвам "Грация"    good
Изключителни професионалисти и мили хора....толкова мили, че нямам думи.
Абсолютно безупречни.! Bravo
Поръчах роклята минала събота и вчера си я взех. Беше направена ПЕРФЕКТНО, точно както искам.
Не съм просто доволна, а възхитена.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #151 -: май 10, 2008, 17:56:37 »

Браво, Агент Т  Bravo А координати ще оставиш ли на тази фирма, така че да имат момичетата, които тепърва ще ходят да търсят мечтаната рокля? Малко по-напред в темата съм дала адреси и телефони на Манийка, Нели Праматарова и Милена, за които събрах най-много препоръки, а моята рокля я уших при Нели Праматарова и както вече споделих също съм очарована (но не мога да я снимам и покажа, защото и моята е в друг град).
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 10, 2008, 18:11:38 »

Ето веднага:
 Сватбен салон "Грация"
намира се на улицата на "Милена".След като подминете "Милена" има още няколко магазина и на ъгъла има кафе. Мисля, че се казва  "Мулинари" .Пада се точно срещу "Сияна" (от другата страна на улицата). До въпросното заведение, от лявата му страна се намира "Грация"..Малък магазин, но страхотни хора.
Името на Собственичката е Гергана.Тя винаги е там - високо, чернокосо момиче.Много симпатична и мила.Телефонът й е : 0898 459 261.
Аз останах много доволна, мисля, че и вие няма да сгрешите. smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 10, 2008, 20:13:07 »

Agent T, поздравления!

Аз като ти казвах да отидеш до Асеновград, така и така ти е на 2 крачки и видя ли - добре че ме послуша!  Bravo
В най-скоро време чакаме снимки на роклята, когато имаш възможност да я снимаш!

Направо ти завиждам благородно, че имаш възможност да отскочиш до Асеновград, на мен не стига, че ми е далече, ами и време няма да имам като гледам даже и на една екскурзийка да отскоча до там, както ме посъветва Пламик sad
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #154 -: май 10, 2008, 20:22:17 »

Кикси, според мен си заслужава двудневно посещение. Дано имаш късмет и си харесаш рокля от готовите модели, ако не, можеш просто да си поръчаш, но тогава може би ще трябва да отидеш два пъти, освен ако не ти я направят експресно (довършителните работи се правят след като си тръгнеш и я получаваш с куриер).
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 10, 2008, 23:25:40 »

Браво,момичета! :bravo:Много се радвам за вас, *YAHOO*че всяка от вас е получила желаната рокля :)Колкото да примесените впечатления относно разни магазини по Асеновград-съвсем нормално е хората,който работят да се отнасят букв. според настроенията си. sad За съжеление почти навсякъде по магазините,продавачките имат страхотно самочувстие(без покритие blum) и си мислят,че клиентите са длъжни да се съобразяват с тях! nea Но вие, не отстъпвайте-нали клиентът винаги имал право!!! Wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 11, 2008, 11:01:06 »

Agent T, поздравления!
Вече имате мечтаните рокли. Очаквам с нетърпение снимки, когато ви е възможно!

ММариана браво и на теб!

Нашата сватба е на 21.09.08 и аз мисля началото на юни да се разходя до Асеновград.
Бях питала по-рано дали на място в ателието, което ще шие роклята си избираш плата и дантелата или може да се вземат и от друго място?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #157 -: май 11, 2008, 11:15:34 »

Дорина, според мен тези въпроси се уточняват с дизайнерката/шивачката. По принцип не би трябвало да има проблем, така може роклята да ти излезе и по-евтино, но може да има ателиета, които да работят само със свои материали  pardon Ако ти носиш материалите, ще платиш само изработката. Ако е с техни, и двете.
Активен
soksi77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #158 -: май 11, 2008, 13:56:53 »

момичета някоя от вас ходила ли е до бутик Александра Асеновград и ако да какви Ви са впечатленията за него.
Вчера и аз се разходих до Асеновград, но за съжаление беше затворено но на витрината имаше страхотни модели.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 11, 2008, 16:58:41 »

magica1983 моля те пиши повече подробности, че не можах да се ориентирам кои са отвъд реката.
а и темата е точно затова да си помагаме и няма да е реклама ако кажеш от кой си доволна, а така ще помогнеш на другите.
ти готова рокля ли си избра или ти я шиха?
Здрасти,ами честно казано си личи кой салон какъв е-ако няма цени по роклите, значи, че те преценяват колко си готов да дадеш. Нищо против Манийка например, но една цена нямаше залепена на каквото и да е.
Иначе моята дизайнерка е Жана Джинева (с нов адрес е, ако някой иска ще го дам на лични) и съм супер доволна.
Успех на всички ви give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 11, 2008, 17:39:33 »

Дорина, според мен тези въпроси се уточняват с дизайнерката/шивачката. По принцип не би трябвало да има проблем, така може роклята да ти излезе и по-евтино, но може да има ателиета, които да работят само със свои материали  pardon Ако ти носиш материалите, ще платиш само изработката. Ако е с техни, и двете.

Аз питам от гледна точка на това, че ако работят със свои материали е по-удобно от една страна и за клиента, защото на едно място са събрани и двете неща. Ако обаче ти харесва как шият, а платовете им не ти допадат, можеш ли да отидеш със свои платове и да разчиташ на добър шев. Все пак всеки продавач ще предпочете да си продаде собствените платове. Чета, че на много места имат и лошо отношение към клиентите си, а ако отидеш и с твои материали предполагам, че според тях направо ще си заслужиш такова. Предполагам, че това все пак зависи от ателието, което ще избереш. И аз мисля да си шия там.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #161 -: май 11, 2008, 17:52:49 »

Ами разбира се, че всяко ателие предпочита да работи със свои материали, цената на крайния продукт се увеличава непрекъснато, но все пак поразпитай и виж къде ще са най-склонни. Ако държиш на твоя дантела например, предполагам няма да има проблем, но останалите материали да са от тях. Все пак дантелата е най-скъпата част от роклята.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 12, 2008, 06:51:26 »

Някой може ли да ми каже дали в Асеновград предлагат була, които са дълги до малко под кръста (ако ръцете са пуснати, идва до китките), като по края на булото има ситни камъчета (като това на снимката, която прилагам)? И ако можете също да ми кажете груба цена, направо ще ви нацелувам!!!!  Girl_hide


* 6772-L.jpg (30.8 KB, 500x500 - видяно 418 пъти.)
Активен
Jessika
Новак
*
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 12, 2008, 07:23:43 »

Навсякъде в Асеновград (например Александра, Сияна, Милена) могат да го ушият дори сигурно за по малко от час и струва приблизително 30 лв.  NO
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 12, 2008, 07:35:36 »

Jessika, мерси много! А да попитам за самия материал - имат ли тюл, който да пада фино и да е мек, да не е много груб и дебел (не искам да ми стои като пластмаса на главата)?
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines