Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:41:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174996 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 05, 2008, 08:19:17 »

искам да допълня, че Нели Праматарова освен ателието има 2 магазина. единият е между александра и сияна smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 05, 2008, 10:38:36 »

Момичета,искам и аз да се вкюча относно разсъжденията ви за  мъжкия костюм.Мисля,че не трябва да подценявате  Асеновград  nea. Моето мъжле точно от там си купи костюма и е много готин good,който иска нека го види в албума ни.Така и така ще обикаляте в Асеновград,защо да не проверите и за мъжките одежди Wink няма да загубите нищо,нали? Успех,стискам ви палци! give_rose

Костюма на мъжа ти наистина е много хубав. От кой магазин е?
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 05, 2008, 11:51:04 »

Костюма на мъжа ти наистина е много хубав. От кой магазин е?
Мисля,че от магазин след мостчето(центъра).В тая посока също  имало няколко магазина.Аз не съм ходила,понеже се бяхме разделили всеки с майка си(не искахме да се видим предварително с дрехите за сватбата). ;)Така,че,мила наименованието на магазина не знам(него да питам няма смисъл-много бързо забравя).Просто кажи на бъдещето мъжле да се разходи и към останалите магазини в Асвеновград(не само по главната) Wink Стискам ви палци и пиши какво сте направили! give_rose
« Последна редакция: май 05, 2008, 11:54:36 от Pisetata » Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 05, 2008, 11:56:24 »

Моето мило си купи костюма от Сияна-горе на втория етаж-имат всякакви разцветки и модели-той си мислеше, че трудно ще си избере,  но от първия път си хареса, и кума ни също си взе от там.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 06, 2008, 09:52:27 »

Здравейте,вчера си взех роклята от Асеновград и съм изключително доволна от всичко-как са я ушили,колко бързо стана всичко,от самото отношение.... Bravo
Научих и нещо много важно-шивачките се делят на два вида-от едната страна на реката, които са много точни,коректни,цените им са ниски, и от другата страна на реката, където са "търговките",които си гледат единствено печалбата,и често рокля от 300лв става 1700лв!!! angry, а цените никога не са написани на етикетите на роклите, преценяват клиента на момента...Няма да коментирам коя дизайнерка от коя страна на реката е, ако отидете сами ще разберете  nea
Но наистина съм супер доволна от роклята си, ако някоя от вас си търси добра шивачка, мога да препоръчам моята с две ръце (пишете на лични) give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 06, 2008, 10:37:50 »

magica1983 моля те пиши повече подробности, че не можах да се ориентирам кои са отвъд реката.
а и темата е точно затова да си помагаме и няма да е реклама ако кажеш от кой си доволна, а така ще помогнеш на другите.
ти готова рокля ли си избра или ти я шиха?
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 06, 2008, 21:48:48 »

здравейте и от мен,
аз в събота бях в Асеновград и от готовите модели,които предлагаха нищо не харесах.Най-накрая се спрях на шиене по поръчка,ама сега взех да се притеснявам много дали ще ми я направят както на снимката.Поръчах я в Милена.Уж ми изглеждат добри шивачките там,ама знам ли.Ако някой си е шил там нещо,нека да каже,да знам какво да очаквам.А иначе единствено няколко по-различни модела имаше в Сияна,ама там нещо не ми се хареса-роклите нямат цени,преценяват те на външен вид и т.н.Надвяам се да няма разочарование с роклята,ама ще видим.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 06, 2008, 22:05:59 »

vilence някой скоро беше писал положителни отзиви за Милена. Така че не се притеснявай.  give_rose
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 06, 2008, 22:15:09 »

аз си избрах един модел на м тайлър от едно списание и затова се притеснявам,ама се надявам те като професионалисти да могат да го направят
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 06, 2008, 22:18:47 »

И аз не вярвам да има проблем  good А модела ще покажеш ли на по-любопитните  blush
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 06, 2008, 22:22:27 »

Моделъ е този http://www.mtyler-boutique.com/dresses_anjolique16.html
Ама дантелата си я избрах от техните и бюстието се разбрахме да завършва с края на дантелата ,който е на вълнички да стане по-интересно.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 06, 2008, 22:31:05 »

Моделъ е този http://www.mtyler-boutique.com/dresses_anjolique16.html
Ама дантелата си я избрах от техните и бюстието се разбрахме да завършва с края на дантелата ,който е на вълнички да стане по-интересно.

а казаха ли ти някаква цена?
и за какъв срок ще е готова?
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 06, 2008, 22:31:58 »

Моделъ е този http://www.mtyler-boutique.com/dresses_anjolique16.html
Ама дантелата си я избрах от техните и бюстието се разбрахме да завършва с края на дантелата ,който е на вълнички да стане по-интересно.
Много добър избор. *THUMBS*Аз също си бях харесала нещо подобно в началото,но добре че не взех такъв модел,че както имаше и дъждеч на сватбата ни rains,мога да си представя на какво щеше да прилича отдолу булченската ми рокля. shok
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 06, 2008, 22:34:23 »

Ами естествено,че казаха.Аз я поръчах и оставих капаро.Казаха 900 лева.Юни месец ще е готова,ама то и аз за тогава казах,защото нямам възможност за по-рано да ходя,а и не бързам.Тя сватбата е август месец.Първо ме попитаха до колко лева и почнаха да ми показват дантели.И след като си избрах 2 вида ми казаха цени и за двете-едната беше 600,другата 900.И така,незнам как ги определиха,ама то и нищо не може да се направи,след като от готовите няма нищо подобно.Ами да стискаме палци всичко да е добре.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 06, 2008, 22:36:04 »

е аз казах без шлейф да ми я направят,защото ще е адски неудобно с него,а и казаха,че доста тежи,понеже се слагало поне 5 метра допълнително.Предложиха ми вариант,при който да се слага допълнително и да може да се маха,но аз се отказах.Надявам се и без него да е красива.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines