Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:44:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174999 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #90 -: май 01, 2008, 13:49:53 »

В момента не мога, защото роклята е в друг град ... но ще ти я опиша - прав модел с тънки презрамки. Платът е американски сатен цвят шампанско, а цялата рокля отгоре е покрита с дантела + късо дантелено елече. Точно многото метри дантела повишиха цената на роклята в крайна сметка. Воалът е съвсем изчистен тюл отново в цвят шампанско, а обувките са с нисък ток в същия цвят. Чантичката е от кръглите торбести чантички от плата на роклята + малко дантела като на роклята. Другият модел, за който си мислех беше от тези "гръцките" рокли като тази: http://prikachi.com/files/157968y.jpg Но в крайна сметка реших, че не подхожда на моята фигура.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 02, 2008, 12:06:37 »

Здравейте! :)Аз също ходих до Асеновград за рокля.Нистина има голям избор-няма начин да не се намери такава,макар,че при първото ни обикаляне не харесах нищо Oh my ...-чак,когато почнах да меря попаднах и на моята рокля :bravo:Така,че момичета,съветвам ви да отидете до там и да обиколите pleasantry,а и цените са съвсем различни,така,че УСПЕХ! good
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 04, 2008, 17:55:43 »

Тази седмица и аз ходих до Асеновград.
На пръв поглед изборът  изглежда огромен, просто защото няма друг град с толкова много булчински магазини и в първия момент се чудиш на къде да гледаш..След 3 дневно обикаляне се убедих, че роклите са почти еднотипни, повечето твърде кичозни или съвсем елементарни. На края все пак намерих поне салона, в който реших да ми ушият роклята по поръчка (въпреки че бях толкова против това в началото).Роклята ще бъде по мой модел и ще стане готова за една седмица. Хората бяха изключително любезнии пълни с идеи.Чак да се учуди човек или поне аз, защото в повечето бутици бяха доста неприятни, да не кажа отвратителни.Но това е за друга тема.
И така следващата седмица отивам пак в Асеновград.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 04, 2008, 18:42:23 »

Ами виждам че много момичета са напреднали с роклите.
моля нека всяка да сподели къде шият рокли по модел от снимка и стават ли роклите хубави като първообраза, че мен мн рисково ми изглежда.
благодаря поредварително.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 04, 2008, 18:48:47 »

Момичета, пак се разочаровах от посещението си в Асеновград  sad Отидохме в 16ч в събота и всички вече бяха затворени  Oh my ... Направо щях да падна. Имаше само един отворен магазин за мъжки костюми и такива ужасяващи неща ни предложиха и то за 250лв... Материите и кройките бяха потресаващо зле.  crazy Надявам се другия път като отида магазините да работят и да видя хубави неща.  pardon
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 04, 2008, 19:07:12 »

Трябва да отидете сутринта, защото аз 3 дни прекарах там и разбрах, че в неделя работят до 16.00 , а в събота до 17.00 - 18.00.
Където и да попитах на всякъде казаха, че могат да я ушият по поръчка, но като им видях готовите рокли и се отказах.Доста обикалях и според мен качествено ушити и добри модели има в "Милена", "Сияна" (въпреки че съм абсолютно разочарована от начина им на общуване с клиентите.Изглежда са си повярвали, че са НАЙ и оттам им е проблемът. Като изключим, че магазинът им е много добре направен имат най-много 3-4 различни рокли от останалите магазини, но всички са добре ушити), "Грация", "Манийка".
Моята е поръчах в "Грация". Не е голям впечатляващ магазин, но там нямаше модел, който да не ми хареса и да не е ушит добре.Нищо не стоеше като парцал, а аз видях много такива.За това се доверих на тях. Взеха ми всички мерки; показах какво харесвам; те също допълниха моята идея с техни предложения. Аз съм адски доволна от тях, поне като отношение и разбиране. Повече ще говоря, когато видя роклята.Стискайте палци всичко да е наред и да си остана все така с добро мнение за тях smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #96 -: май 04, 2008, 19:32:58 »

Агент Т, браво на теб smile Няма значение къде е ушита роклята, важното е да ти харесва крайния резултат! Тук момичетата споделят за конкретни дизайнери и магазини, които са посетили или дали им е харесало или не. Аз преди да отида в Асеновград прочетох цялата тема и темата за роклите и си отбелязвах с + препоръките и с - недоволните от всеки споменат магазин и в крайна сметка се откроиха 2-3 имена, които бяха споменавани по-често от другите и то в положителния смисъл споменавани :Р А какъв е горе-долу модела, който си избрала? Права или разширяваща се надолу, с дантела или без, с корсет или цяла рокля? smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 04, 2008, 22:21:35 »

Момичета, дайте да обобщим препоръчваните магазини в Асеновград. Ще помоля повече момичета да си дадат мнението, защото аз лично не знам къде си струва да се отиде и къде не, а нямам желание да губя време с магазини, които вече са проверени и не стават.  Значи магазините, които си заслужават в Асеновград в общи линии са "Милена" , "Сияна", "Грация", "Манийка". Така ли?

А Нели Праматарова друг магазин ли има? Или някой от тези е нейния?

И още един въпрос: за мъжки костюми в Асеновград къде ходихте, защото ми се ще с едно ходене да купим всичко.

И последно  blush : Къде се намират повечето магазини, защото аз по Асеновградската главна улица(която е само пешеходна) нито един не видях, видях няколко на улицата, по която се идва от Пловдив, но те не бяха чак толкова много... Има някъде в нета събрана информация за всички магазини в Асеновград или карта на града, или нещо подобно  huhhuh.gif
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 04, 2008, 22:25:15 »

misskapriss, аз за Асеновград никакъв съвет не мога да ти дам, но си мислех - защо не се разходите в Пловдив по главната за мъжки костюм? Чувала съм, че има хубави и са на по-добре цени от София.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #99 -: май 04, 2008, 22:42:55 »

мискаприз, ето малко ориенторовъчна информация, другите момичета могат да допълват.

Манийка

0898 480 741  - магазинът се намира на входната улица откъм Пловдив, от дясната страна.

------------

Милена

0331/4 76 84 ; 4 77 84 
0888811384 0887912531

Генерал Дандевил 48 - магазинът го видях съвсем случайно, горе-долу в центъра на града е, но не знам как да обясня ... предполагам всяко такси в града знае адреса smile

-----------
 
Нели Праматарова

Конушка 4

0331/ 62559, 63261
088/8660725
[email protected]  - има магазин и ателие, двете се намират на разстояние 10 минути пеша едно от друго, отново мисля, че с такси най-лесно ще се намери, а Конушка 4 е адресът на ателието. имейлът не се проверява много редовно май.

-----------

Това са трите ателиета, за които събрах най-много положителни отзиви в този и други форуми и информацията, която намерих за тях като контакти.
Успех на всички!

П.П. Има и множество малки магазинчета из ателиета из целия град, няма нищо лошо в това да си харесате рокля и от там smile Просто си отделете един ден за това (ако трябва и с преспиване, цените на хотелите не са високи), а и градът не е голям и сложен smile
« Последна редакция: май 04, 2008, 22:47:33 от kopche » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 04, 2008, 23:21:36 »

Момичета, в общи линии има три улици, по които има магазини,
първо като идвате от пловдив, спрете в началото и оттам походете пеша и ще разгледате, в този район има около 30 поне, после има още две посоки едната е на първия светофар завивате наляво към гарата и автогарата и като ги подминете може да спрете.
третото място е пак на идване от пловдив, само че по-надолу, където се разклонява пътя за Пампорово, трябва да се завие на ляво, и там са повечето спрягани магазини като Сияна, Милена и маниак.
За мъжки костюми просто НЕ е мястото Асеновград, то и в Пловдив не са много хубава,ама в Асеновград просто няма нищо.
За Пловдив, Фратело, , Денил, Ролман, може и  Арон и Сара май беше, това са според мен добрите магазини. Но за нещо по марково София е мястото.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 04, 2008, 23:23:12 »

kopche и roumyana мерси за инфото. Другия път като ходя ще си имам списък с конкретни магазини и ще отида сутринта, за да няма пак изживявания като съботното, всички затворили, само аз там  tease

А за костюма май окончателно се отказваме от Асеновград...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 04, 2008, 23:39:22 »

А тази фирма Соня Стил чували ли сте я? Има ли някакви отзиви за нея?

http://www.bgbiznes.com/demo.php?id=143
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 05, 2008, 00:30:27 »

Да, аз влизах и в Соня стил.Намира се в началото на града, малко след Манийка. "Соня стил" и "Роси-87" са два магазина един до друг. И двата магазина не са големи и и в двата има интересни модели. В Роси особено са много мили. До тях има малко заведение и ключар.
 smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 05, 2008, 00:39:34 »

Момичета,искам и аз да се вкюча относно разсъжденията ви за  мъжкия костюм.Мисля,че не трябва да подценявате  Асеновград  nea. Моето мъжле точно от там си купи костюма и е много готин good,който иска нека го види в албума ни.Така и така ще обикаляте в Асеновград,защо да не проверите и за мъжките одежди Wink няма да загубите нищо,нали? Успех,стискам ви палци! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines