Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:12:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174965 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #30 -: март 12, 2008, 11:52:10 »

vanilly
Мммм, според мен ще излезе повече от 400 лева, ако дантелата е наистина качествена. А с обикновена дантела роклята няма да изглежда така добре, както на снимката. Така че си прецени какви пари можеш да отделиш за роклята и си избери платове според това.
Активен
barbarela
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #31 -: март 12, 2008, 12:19:15 »

Мила vanilly, и аз мисля че тази прекрасна рокличка ще ти излезне по скапичка от 400лв. На моята рокля имаше едно парче дантела от оклоло 50-70 см и във фирма "Манийка" - Асеновград ми взеха за него  около 80 лв.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #32 -: март 12, 2008, 14:29:58 »

Здравейте на всички! И аз така си мислех, но все още не знам колко бих отделила , струвами се до 700 ок, но повече вече ми се струва много, поне за моите възможности, пък и сте напълно прави, че дантелата трябва да е хубава! Ще видим, ще разказвам като отида до там!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 12, 2008, 15:24:21 »

vanilly, моята рокля е подобно на това, което си показала (но по-разкроен вариант), цялата с дантела върху сатенена "подложка". Цената за роклята с дълъг воал (много дълъг) е 800лв (в Милена). Имаха и други варианти на дантела, имаше и по-евтини. Така, че може и да намериш вариант който да те устройвакато цена Wink
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #34 -: март 12, 2008, 15:35:48 »

Супер тогава! Но ми стана интересно там има ли и подобни модели или вие си ги шиете по поръчка? И ако случайно се наложи да шия тази снимка дали ще е достатъчна?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 12, 2008, 15:40:28 »

Момичета, отдалечавате се от темата! Тук пишем мнения само за Асеновград, а за това колко ще излезе някоя рокля ако я шием и за платовете, моля пишете в "Булчински рокли"!  good
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 12, 2008, 15:54:53 »

maria, не мисля, че се отклонявам от темата, защото говоря за цените в Асеновград.

vanilly, специално тази, която си поръчах беше по техен модел. Верно е, че не са толкова масово по магазините, колкото принцеските, но все пак има и такива модели.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #37 -: март 12, 2008, 16:45:02 »

vanilly повечето магазини в Асеновград шият рокли по снимка, напълно достатъчна им е. Вадиш си я на по-голям формат и тръгваш без да се притесняваш! good
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #38 -: март 12, 2008, 17:08:54 »

Супер! Направо нямам търпение да дойде Юни месец и тръгвам. Успокоихте ме малко! Надявам се и другите необходими неща да си взема от Асеновград.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 13, 2008, 21:30:39 »

Момичета кажете ми дали в Асеновград магазините работят и в неделя, защото възникна голям спор по този въпрос? Аз си мисля, че работят, но той твърди, че едвали всички работят.
Активен
barbarela
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #40 -: март 14, 2008, 00:57:23 »

diavalo, повето магазини работят в недаля защото тогава хората не са на работа и имат свободно време да ги пообиколят, а и  тогава има най-много клиенти от други градове.
Когато аз си купувах роклята продавачката ме посъветва да ходя през седмицата (тъй като съм от града) и то най-вече четвъртак и петак защото тогава зареждат магазините за събота и неделя.
« Последна редакция: март 14, 2008, 01:00:52 от rori » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 14, 2008, 08:39:03 »

diavalo - не всички магазини работят в неделя. например, Милена със сигурност почиват.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 14, 2008, 10:58:08 »

Благодаря ви момичета много за информацията! give_rose
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 17, 2008, 13:07:55 »

Здравейте,мога да добавя само, че в Асеновград всичко е много по-евтино. Моята рокля в София би струвала поне 600-700 лв, но там ще ми я ушият за 270лв. Свещите са по 7лв, а не както тук по 15-30лв.Чаши има за по 12-15лв, за сравнение тук са по 30лв. На мен ми излезна поне наполовина всичко и затова препоръчвам горещо Асеновград на всички с по-малък бюджет, но също и на хора, които не са открили нищо интересно в София. Там просто има от пиле - мляко, а ако случайно го няма-го шият. good
Диаволо,със сигурност всичко работи в събота,по-добре иди тогава, ако можеш. Важен е центъра,там са струпани почто всички магазини. Успех! give_rose
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 17, 2008, 16:48:04 »

ние бяхме този уикенд в Асеновград и от там си взехме чашите, виното, шампанското, свещите и украсата за тях и сме много доволни - не само заради цената, а и заради богатия избор.  danceg аз много исках високи чаши, които се отварят в горната част, но исках и да са гравирани, а не рисувани - в Асеновград си ги намерих! намерихме подходяща украса на всичко, съобразена с нюанса на роклята ми. а че роклята ми е от там, вече споменах, а отначало се отнесох скептично към легендите за града  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines