Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:28:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите?  (Прочетена 182970 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: октомври 09, 2007, 14:02:41 »

Ами да мила,защото мен много ме беше срам също и даже бях обявила,че няма да има такова нещо,ама пък като видях жартиера и така ми хареса и си казах,че веднъж си се женя,а и да има някакъв номер и за младоженеца...И стана!И пак беше весело,и не се пъхаше под роклята ми blush tease
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #526 -: октомври 09, 2007, 14:24:29 »

 И аз си мислех за някакъв таккъв вариант като при Тони, не ми се иска да ми се пъха под полата пред толкова чужди хора, може би ако бяха само наши приятели да. А  ако продължавам да се мотам нищо няма да намери младоженеца под роклята  girl_haha  още не съм си купила жартиера
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: октомври 09, 2007, 14:26:40 »

Ами да *THUMBS*не е задължително да се пъха под роклята и да се катериш по столовете  има и други варианти-да вдигнеш краче на стол,да седнеш на стола и да надигнеш малко роклята(то зависи от модела) girl_wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #528 -: октомври 09, 2007, 14:31:01 »

А  ако продължавам да се мотам нищо няма да намери младоженеца под роклята  girl_haha  още не съм си купила жартиера
Хахахаха, Таничка, разби ме- то ако се наведе,напъха глава под роклята, а не намери нищо..мисля, че бая конфузно ще му стане на младоженика- Изненадаааа, Таничка няма нищо под роклята!  laugh  laugh  laugh
Охххх,да не се засегнеш нещо,просто не се сдържах-така смешно си го написала, че си представих направо ситуацията laugh  laugh  laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: октомври 09, 2007, 14:35:12 »

Да,и на мен ми стана смешно като го прочетох :laugh:и аз си представих това! laugh laugh tease
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: октомври 09, 2007, 14:39:22 »

ох на мен пък за сватбата малко ми поотслабна крачето(и не само едното laugh)и жартиера ми от време на време се свличаше и диджея като обесняваше,че следва свалянето на жартиера трябваше да се скрия някъде за да проверя дали е на мястото си(вообще не го усещах) и кумата ме пита"ама какво правиш? Oh my ..." а аз"проверявам дали има какво да сваля симо" laugh
и между другото имаме много такива смехории които много ме е яд,че ги няма снимани,и вообще все още сватбените филмчета се правят в калъп,но това е за друга тема.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: октомври 09, 2007, 14:46:07 »

 :laugh:Аз за това си го сложих непосредствено преди номера,че бях чувала за такива изгубени жартиери... :laugh:И maslinka напълно съм съгласна,че макар и хубави,всички имаме подобни снимки!Никакво творчество по отношение на някои неща...Ама да,за друга тема е pardon
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #532 -: октомври 09, 2007, 14:47:02 »

Ами да момичета, той толкова сериозно е решил, че ще сваля жартиера, а аз нещо не ми се иска и като гледам по магазините, нищо не ми хареса от пръв поглед и все има време, има време, да ама вече няма време и съвсем забравих за него. Поне като влизам във форума ме подсещате за жартиера, но последните дни и тук съвсем успявам да надникна.  

Аз в началото се шегувах, че ще го изненадам с колан -жартиер /нали се сещате дето на кръста се закопчава или връзва/ да го видя как ще го смъкне.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: октомври 09, 2007, 15:02:58 »

таничка и аз не харесвах нищо и накрая си занесах снимка да ми го направят,стана много бързо,пробвай и ти така ако искаш good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: октомври 09, 2007, 15:15:17 »

и като се заприказвахме за загубени жартиери се сетих и аз да ви разкажа как щях да си загубя единият от жартиерите (нали бях с два). Той единият ми беше доста халтав и все се свличаше и точно когато слизах по една стълбичка от корабчето той се плъзна по крака ми и се изсипа в краката на един от кандидат-ергените и аз му казах да си го сложи в джоба защото това е предзнаменувание. После в ресторанта той ми го върна, но за жалост след това не успя да го хване  pardon sad Но аз напоследък все сънувам, че с приятелката му се женят, така че явно наистина е било предзнаменувание!  DANCE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #535 -: октомври 09, 2007, 15:18:45 »

Да, Маслинке и това е вариант, само дето останаха три дни.

Ами момичета ако сте с колан нищо няма да ви свлича и губи  laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: октомври 09, 2007, 15:21:48 »

А  ако продължавам да се мотам нищо няма да намери младоженеца под роклята  girl_haha  още не съм си купила жартиера
Хахахаха, Таничка, разби ме- то ако се наведе,напъха глава под роклята, а не намери нищо..мисля, че бая конфузно ще му стане на младоженика- Изненадаааа, Таничка няма нищо под роклята!  laugh  laugh  laugh
Охххх,да не се засегнеш нещо,просто не се сдържах-така смешно си го написала, че си представих направо ситуацията laugh  laugh  laugh
Е в краен случай, ако няма жартиер,младоженецът винаги може да извади едни прашки laugh laugh laugh като направи Илийски..... tease
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: октомври 09, 2007, 15:27:17 »

Е в краен случай, ако няма жартиер,младоженецът винаги може да извади едни прашки laugh laugh laugh като направи Илийски..... tease

Ооо, това не го препоръчвам на срамежливите булки  laugh  Ще има разни възмутени дядовци както при нас funnytooth
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: октомври 09, 2007, 15:34:54 »

Таничка,ако искаш отиди при Росица-те имат най-различни и моя беше от там и съм много доволна да ти кажа,а и така нямах никакъв проблем с търсенето и намирането :laugh:А и цените бяха много добри!Може пък нещо да ти хареса....Успех мила!  give_rose
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #539 -: октомври 10, 2007, 15:49:36 »

  Абее, то тоя въпрос с жартиера като цяло зависи най-вече от типа гости на сватбата - всяка двойка си знае какъв хумор би бил достатъчен и какъв би дошъл "в повечко"  на капризната аудитория  blum
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines