Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 01:13:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 227344 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 10, 2009, 13:45:16 »

Малко идеи:
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=5954
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 10, 2009, 19:03:10 »

Мацки ето ме и мен.След 8 годишна връзка вече съм в шах какво да подаря/организирам на моя мъж =]Всичко съм правила и подарявала а и той е толкова претенциозен.Мислех си,понеже аз нямам време да обикалям магазини и да търся,дали не бихте могли да ми помогнете с идеи за магазини,които в момента са се подготвили за този празник.Трся идеи за украси подаръци,изненади,от всякакъв тип и цени.АКо може всичко в един магазин ще е най-добре.Ако някоя от вас се е разхождала и е попаднала,може ли да ми окаже навременна помощ,макар,че май не е много навременна blushБлагодаря give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 10, 2009, 19:08:47 »

Джъмбо,Кауфланд-най-вероятно имат неща свързани с украсата-но за подарък не мога да ти помогна pleasantry
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 11, 2009, 13:44:27 »

Аз пък съм решила да направя курабийки във формата на сърца и да ги оцветя в червено. Little Sweet Didka беше показала някъде из форума сладкарски бои. Ще ги издиря и ще си купя същите. Купих едно червено сърце за украса на спалнята и мисля да нарежа червени сърца и да ги закача по пердетата из апартамента. Тъпото е че нашите идват точно на 14.02 и няма да можем да си празнуваме двамата, но какво да се прави, има и такива моменти. А за подаръка ние решихме да си направим общ подарък- някоя красива картина за новото вкъщи smile

Танче, колажите много ми харесаха. Може би само леко да изсветлиш червеното, за да изпъкват повече снимките, но и така си е много добре.  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 11, 2009, 15:41:48 »

В Метро има сладкарска боя good
 Offtopic  danceg аз си измислих подаръка-чаша,пъзел А4 и книга с наши снимки-всички тематично с еднаква корица<тук още се чудя дали да са с една или различни>,само че няма да е точно за 14-а след валентински и преди рожденски подарък danceg danceg много съм доволна от себе си tease
« Последна редакция: февруари 11, 2009, 20:48:51 от little.miss™ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #290 -: февруари 12, 2009, 13:28:35 »

Ето от мен няколко снимки от пробата на украсата за Валентинската ни маса в събота (винаги правя предварителни проби, за да няма издънки после).








Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 12, 2009, 13:32:02 »

всичко е разкошно:girlhide:нямам думи smile
браво Ина Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #292 -: февруари 12, 2009, 13:38:28 »

Мани, мани тоя център за маса го бродирам от два месеца скришом, което повярвайте ми хич не е лесно... Но мисля, че резлтатът си струваше  blush Доволна съм. Няма такъв кеф като да видиш проектът си завършен  danceg danceg danceg А и Фабио ще е очарован  yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 12, 2009, 14:05:08 »

Мани, мани тоя център за маса го бродирам от два месеца скришом, което повярвайте ми хич не е лесно... Но мисля, че резлтатът си струваше  blush Доволна съм. Няма такъв кеф като да видиш проектът си завършен  danceg danceg danceg А и Фабио ще е очарован  yahoo

 Bravo Bravo Bravo Ина!!! Аз с бродирането съм тотално скарана sad
Уф, аз картичката няма да мога да я направя, защото компа нещо се скапа, но нищо!
А и нещо не съм никак въодушевена от този празник, винаги ми се случва нещо непредвидено и то винаги е неприятно!!! cray  И винаги точно на този ден се чувствам ужасно!!! cray
Дано този път е различно!!!

Извинявам се за тъжния пост! give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 12, 2009, 14:10:17 »

inaxastra справила си се чудесно  girl_wink, завидях ти благородно  blum аз все още не съм измислила с какво да си допълня подаръка crazy- направих албум в blurb и успях да го удържа в тайна, но мисля и още нещо да взема, но какво ли  huhhuh.gif А за самия ден сме си поканили приятели вкъщи и ще се заформи Св. Валентинско парти  yahoo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 12, 2009, 14:12:03 »

Ина, чудесна е идеята ти и както винаги - перфектно изпълнена. Поздравявам те за сръчността и желанието, с което сътворяваш тези неща  give_rose

Танче, тази година пред Св.Валентин имаме петък 13 - да ти кажа, мен повече той ме притеснява  funnytooth
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 12, 2009, 14:19:36 »

 Offtopic
Танче, тази година пред Св.Валентин имаме петък 13 - да ти кажа, мен повече той ме притеснява  funnytooth

Ооо, аз това не го мисля, това ми е любим ден и винаги ми се случва нещо приятно!!! girl_in_love
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 12, 2009, 14:30:11 »

Ооо и и аз като Булечка само приятни неща ми се случват на този ден. Утре нашият Жорко става на 10 и тъкмо днес му обяснявах че не трябва да е суеверен след като е роден на такава дата. А за 14ти ще бъдем във Варна и нямам никакви особени планове или идея за изненади. Просто ще се наслаждавам че сме тримата на различно място, ще се видя с приятели, ще свършим и малко работа а пък вечерта каквото е настроението Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 12, 2009, 14:35:31 »

  blum аз все още не съм измислила с какво да си допълня подаръка crazy- направих албум в blurb и успях да го удържа в тайна, но мисля и още нещо да взема, но какво ли  huhhuh.gif
И аз правя такъв ама на друга марка,но още не е завършен tease
Ина-а-а супер е-е-е както винаги си се справила повече от перфектно пу-пу Фабио пак ще остане така  Oh my ... yahoo
Танче,какви са тези черни мисли beating beating Според мен самичка си го предизвикваш,слагаш усмивката и се наслаждаваш на деня с двамата ти мъже give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 12, 2009, 14:52:47 »

Танче,какви са тези черни мисли beating beating Според мен самичка си го предизвикваш,слагаш усмивката и се наслаждаваш на деня с двамата ти мъже give_rose

Ще се опитам!!! good
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines