Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:29:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 226615 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 04, 2008, 14:00:50 »

За подаръци май още не съм измислила. Миналата година мислих за същия подарък като книжката на Наденцето, но не я купих, може сега да го направя.
Иначе резервирахме в комплекс Барите. http://bulgaria-ecotour.com/_bg/legend.htm
Ще сме там на 7,8,9.02 преди свети Валентин защото съм на работа тогава. Ще съчетаем и 7 месеца от сватбата.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 04, 2008, 14:07:24 »

:offtopic:ще празнуваш Трифон Зарезан тогава,и на мен не ми харесват тези масови празници,но все пак това е повод да се празнува,а и ние,особено милото се нуждае от почивка,така че защо да не съ1етаем двете неща give_rose
а се сетих за книжката,защото си поръчвах книги и изведнъж ме огрея идеята за книгата,знаех че колегите на милото искат да му я купят и ако не я взема сега,а я оставя за рд който му е др.месец-ще ме изпреварят тази година и за карък ще я купят и затова за 14-ти ще му я взема blush blush иначе съ на 1000 % сигурна,че много ще и се зарадва yahoo yahoo yahoo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 04, 2008, 14:16:20 »

Ние мислехме почивка и да не си подаряваме нищо,освен табла,както съм споменавала вече,но милото онзи ден ми купи кожено яке,а иска и друго нещо да ми вземе и днес след 5 мин,мислене ми дойде гениална идея,той си има всичко и все пак това е Св.Валентин и подаръка трябва да е нестандартен и оригинален и ще му купа + шоколад и сметана и мисля на почивката да му я подаря,а до тогава трябва да устискам да си мълча,че хич не ме бива в това tease tease tease tease
Наде четеш ми мислите мила тъкмо и аз си мислех да купя на милото някаква такава книжка pleasantry скъпа я дай малко инфо за нея и ако знаеш каква й е цената give_rose ако нещо пиши ми на лични Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 04, 2008, 14:20:12 »

ох и ние имаме малко нужда да отидем някъде само двамата!!!но май няма да е сега и по този повод!!може да му купя нещо символично но не зная какво да е  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 04, 2008, 14:24:02 »

виждала съм я на живо и е 35 лв.с твърди корици,напиши в google кама сутра книга и ще ти излязат няколко он лайн книжарници и може по интернет да я поръчаш,ако не ти се ходи до книжарницата tease
клео ,купете си нещо,което ще ползвате и двамата  blushможе и вие книга,все пак няма да си бременна цял живот blum blum blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 04, 2008, 14:35:43 »

аз ако му подаря книга той ще каже "еее за какво ми е какво да науча явно си личи че всичко си знам вече" tease 8Pтака че ще мисля още малко
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 04, 2008, 16:14:09 »

Ние нещо не го празнуваме тоя празник, че моя мъж се дразни на католическите обичаи и ще си празнуваме Трифон Зарезан. Но въпреки това мисля да го изненадам. Имам две форми сърца с различна големина - ще изрежа с тях блатове за торта и ще я украся в розово и разни други украски, които намеря.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 04, 2008, 16:18:48 »

До всички момичета, които ще купуват въпросната книжка, после да кажете дали има ефект  blum blum и дали има полезни неща, че и аз за това си мисля.
Има и друго нещо, което ми се върти в главата, една масичка, с която да сервира закуска в леглото със съответното пожелание.  pleasantry
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #203 -: февруари 04, 2008, 16:20:06 »

Клео, а с идеята за календар с ваши снимки какво стана? Отпадна ли? Би била хубава изненада  girl_wink Иначе ако искаш нещо символично - в момента където и да погледнеш е пълно със сърца и какво ли не за празника. В Айко в петък видях много хубави неща за повода - чинийки със сърца, чашки, свещи най-различни видове и форми /малки, големи, цветове всякакви/. Имаше и много хубави хавлийки със сърца на TAC. На самия ден ще ги продават и с намаление  Wink
А ние със сигурност ще релаксираме в Дрийм Спа на бул. България  blum  heart Sunshine
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 04, 2008, 16:22:29 »

не кате не е отпаднала  Wink утре мисля да ходя до Красно село там има няколко фото студия!!ще попитам дали предлагат такива услуги дано не изглеждам смешна!!че все още има и такива които живеят в миналия век и даже може да не са чували че се правят подобни неща good
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 04, 2008, 16:54:40 »

Сетих се за още едно нещо, което му подарих за една годишнина - чаша за чай с моя снимка - много е сладко, можете да си направите цял комплект.  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 04, 2008, 19:59:13 »

Сетих се за още едно нещо, което му подарих за една годишнина - чаша за чай с моя снимка - много е сладко, можете да си направите цял комплект.  good
или от тези магическите дето като сипеш топла вода и се появява снимка pardon
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 05, 2008, 16:03:02 »

Аз не ги знам  pardon Разкажи ми за тях.. От къде мога да си купя такава и колко струва?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 06, 2008, 23:10:23 »

Аз реших на милото за Свети Валентин да му купя парфюм. Малко е банално, но този му свърши и той само мрънка че искал да нов. Той ползва AQUA на BVLGARI. Дано не си купи преди това, че оставам без идея  Girl_hide
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 08, 2008, 09:23:00 »

аз се отчетох вече с маратонки !!!! smile милото си ги избра и му ги купих,много се кефи smile

а ето още една идея
http://snimki.tialoto.bg/?gallery=779&page=1
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines