Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:36:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденции при обзавеждането на дома  (Прочетена 254932 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 19, 2010, 22:01:15 »

Момичета,
не знам къде да сложа този пост , но ако има друга тема моля някой да го премести.

Попаднах след едно предаване по телевизията на един вид боя за стени която е създадена или в
дъхновена от лотуса който не задържа нито капките дъжд нито някакъв прах или мрасотия.
Та боята се казва лотусан и е доста полезно откритие на базата на нанотехнологии.Прекрасно решение за семейства с деца които могат да си рисуват по стените колкото си искат.
Може и да сте я срещали и поста ми да звучи като откриване на америка но исках да го споделя с вас.Ето и линк.
http://www.youtube.com/watch?v=uZTK6HBaxI4&feature=related
« Последна редакция: май 19, 2010, 22:11:34 от Gery79 » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 23, 2010, 05:44:43 »

А това е мн яко...мога да си рисувам постоянно....ама то дали и маркера ще се задържи на това...smile въпроса е как е направено щото повечето нововъведения са вредни по някакъв начин.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 23, 2010, 08:39:12 »

На базата на микрочестици е но за съжаление проверих и за сега до колкото разбрах е само за външната част на стените защото времето навън помагало за ефекта. Ама колко ще е хубаво някои сгради в българия да имат такива фасади и да изглеждат нови постоянно . Доста пари ще се спестят.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 09, 2010, 21:03:56 »

Много съм впечатлена от това:
http://www.youtube.com/watch?v=dAa6bOWB8qY&feature=player_embedded
То май в България единствено по поръчка могат да се направят такива неща, но си заслужава да се види, особено за тези, които живеят в малки апартаменти.
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #214 -: юни 09, 2010, 22:21:25 »

Да, мои роднини си направиха таково легло по поръчка  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 10, 2010, 12:11:53 »

Ихааа, Даниелка, това което си показала е много много добро  god   good

Виждайки това клипче и се замислих отново за моя план: холовата масичка да бъде по принцип част от секцията. Когато идват гости на кафе да се "изкарва от мястото си" и да се слага до канапето, а когато мястото отпред трябва да е задължително свободно да се "пъха" пак в секцията. Мислех си вариант да са някакви квадрати от двете страни, но искам все пак да стои красиво, а не "донадено". Вие какво мислите? Приемам всякакви идеи за мултифукционална холова маса smile

п.с. Незнам дали постът ми е точно за тук, обърках се  blush. Ако модераторите решат - моля да го преместят на нужното място  give_rose
Активен
comfortmyhome
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #216 -: юни 22, 2010, 07:47:16 »

Здравейте и от мен в тази темичка, интересни неща прочетох.
Мен ме вълнува следния въпрос:
Какво мислите за рисунките по стените като тези:
http://comfortmyhome.wordpress.com/cd-dvd-covers/
Чакам мнения по въпроса!
Вие бихте ли си направили такава рисунка, дали бихте си изхарчили парите за такова нещо?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 22, 2010, 08:05:24 »

Много момичета от форума имат подобни рисунки по стените си и седят хубаво. На мен също ми се иска да сложа ,но не съм решила още къде и как да изглеждат. В спалнята няма да е защото там едната стена ще е с тапет. Искаше ми се и някакви акценти да сложа по контактите,но не намирам хубави идеи в нет-а и всичко все още е в процес на 'искане',а не на 'реализиране' на някаква идея  smile
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 22, 2010, 09:17:15 »

Страхотно е, на мен много ми харесва, и аз бих си сложила един ден, може би в спалнята good
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юли 02, 2010, 00:53:47 »

Здравейте и от мен в тази темичка, интересни неща прочетох.
Мен ме вълнува следния въпрос:
Какво мислите за рисунките по стените като тези:
http://comfortmyhome.wordpress.com/cd-dvd-covers/
Чакам мнения по въпроса!
Вие бихте ли си направили такава рисунка, дали бихте си изхарчили парите за такова нещо?
Това на реклама ми мирише,но...както си казал/а бихте ли си ИЗХАРЧИЛИ парите. Дразня се, че в такава малка държава всичко е толкова скъпо, гледам цените в сайта.
Да, бих дала пари, но не и да си ги изхача, тук цените на тези красоти не са такива, това ме подразни, не може да се слагат цени по-високи от материалното състояние на БГ , затова има пазар на проучване, както и да е да не се отплескваме. На мен идеята ми беше оттук да си ги внеса, защото са страшно евтини и не се мерят на кв.м. . Но като не знам какво ще са ми цветовете ще го отложим.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 02, 2010, 08:23:06 »

аз определено преди 3 години исках много да си сложа такава декорация, но тогава все още не бяха разпространени, а сега ми се струва, че всеки втори има и ми идва малко демоде вече.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 02, 2010, 14:10:49 »

Дали е демоде или не, важното е ти да си го харесваш!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 02, 2010, 14:26:44 »

абе не е съвсем така, има неща, които не са толкова модерни, а по-скоро стандартни и те ще са хубави и актуални поне 10 г. А това, което винаги е навърха, много бързо омръзва, така е и с дрехите и в тенденциите за дома също е така, примерно преди 4-5 години  излезаха на мода флоралните мотиви, вече са демоде според мен и са се поситъркали, както и венгето, е всички бяха полудели по това венге по едно време.
а пък да кажем диваните с лежанките са модерни вече 7-8 години и все още са харесвани.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 02, 2010, 21:21:52 »

На мен венгето ми харесва,седи ми някак стилно и различно  blush Не,че ще имам венге,освен вратите  pleasantry
За лепенките-аз отдавна им бях 'хвърлила' око,видях ги в един американски сайт и ми харесаха. Но у дома не виждам къде мога да ги сложа,в спалнята имам тапет,в хол/кухня пак ще предпочета с тапет да сложа някакъв акцент и остана мокрото-но там само аз ще си го гледам  sarcastic Един ден като имам деца може би ще се възползвам,защото има много сладки детски картинки .
За дивана-и тук съм 'за'  Girl_hide При нас ще пасне много добре ,и може би и затова толкова ми харесват. Представям си нещо подобно ,но дивана да е черен,а табуретката червена . Или сив диван с някакъв друг цвят табуретка.

Забелязвам,че в днешно време е модерно банята да е в кафяво,хола в жълто,а спалнята в лилаво  pleasantry
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 03, 2010, 17:13:14 »

А, и на мен си ми харесва венгето и макар вече да не е толкова модерно, поръчахме за втората ни спалня мебелите в комбинация бял лак и венге. Еми на мен много ми харесва като цвят.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines