Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:06:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденции при обзавеждането на дома  (Прочетена 254944 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #150 -: май 13, 2009, 14:24:23 »

Ани, да не би предаването да е Мисия моят дом по Нова ТВ? Ако там си го гледала, те качват всичките си предавания в нета и можеш да ги прегледаш.

Тъй като темата е за актуалните неща, през последните години се предлагат интересни решения за интериорни стени - тапети от различни материали. Ето един линк с тапети на дизайнер, който много харесвам - http://www.lars-contzen.com/html/rechte.html

От този каталог избрахме тапети за дневната и спалнята, а ето и какво избрахме за спалнята:

Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 19, 2009, 22:20:10 »

 Видях, че вече сте обсъждали сушилни и ми се иска да ви задам два въпроса. Първо, вчера си купихме пералня със съшилня ARISTON ARMXXD-129, някои може ли да сподели впечатления за този уред (макар че може би е малко късно да питам след като вече го купихме, но все пак....). Освен това чак сега забелязах, че на етикетите на почти всичките ни дрехи пише да не се сушат в сушилня и ако спазвам етикатите почти не остава за какво да използвам сушилнята, та мисълта ми е вие спазвате ли указанията на етикета или сушите всичко.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 19, 2009, 22:42:50 »

Тани4ка аз имам такава но е на BOSCH.В началото я ползвах повече ,но чар6афите  много се мачкат,ризите съ6то ,ползвам я само през зимата и за по-дебели не6та като хавлии,дънки.пуловери и т.н които трудно съхнат ,като цяло съм доволна.Безавариино ползване!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 20, 2009, 08:54:11 »

Ние мислим да си купуваме такава на Електролукс...
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #154 -: май 20, 2009, 11:12:51 »

Ани, да не би предаването да е Мисия моят дом по Нова ТВ? Ако там си го гледала, те качват всичките си предавания в нета и можеш да ги прегледаш.

Тъй като темата е за актуалните неща, през последните години се предлагат интересни решения за интериорни стени - тапети от различни материали. Ето един линк с тапети на дизайнер, който много харесвам - http://www.lars-contzen.com/html/rechte.html

От този каталог избрахме тапети за дневната и спалнята, а ето и какво избрахме за спалнята:


Кате  ,а защо сте се спряли на тапети,не е ли отживелица.Иначе и на мен ми се върти същият вариянт за спалнята ,но не в червено както е на снимката ,а в лилаво.Някъде в нета  го видях и с тези шарки страшно ми хареса
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 20, 2009, 11:30:40 »

Ето на какво се натъкнах днес - най-новите тенденции в обзавеждането на дома:












и т.н. има ужасно много, но тези са най-готините според мен smilesmilesmile
Хич не е лесна задачата на някой, който като мен трябва да мисли за обзавеждане tease tease tease
« Последна редакция: май 20, 2009, 11:38:19 от Stassi » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 20, 2009, 11:59:50 »

Кате,къде се продават тези тапети?
Tani4ka_,ние имаме сушилня,мисля че е аристон,ама ще проверя,и сме доволни,нашата не мачка чаршафите,дрехите и т.н. Първо я изпробвахме с едни хавлии намачкани от прането и след 2 ч. сушене излязоха перфектно гладки и сухи good Само,че нашата е отделно от пералнята,чела съм че така е по-добре Wink

juji ,не знам дали е отживелица,но и аз мисля да сложим тапети в хола и в спалнята,подоно на показаните от Катето,с една стена различна-сега не сме решили<още е рано>дали ще е латекс+тапети или само тапети.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #157 -: май 20, 2009, 14:05:45 »

Наде ,аз само питам не знам какви са модните тенденций,но това което видях на тази снимка ми хареса и за нашата спалня ,но в друг цвят.Аз от снимката останах с впечетление ,че това е боя не е тапет, а и този ефект се постига със матрица или както там се казва .Но не съм фенка на тапетите сигурно сега има някакви нови модели и сега се завръщат отново на мода ..............не знам аз лично не си представям нито една стая облепена с тапет от апартамента ни
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 20, 2009, 19:51:43 »

Ето на какво се натъкнах днес - най-новите тенденции в обзавеждането на дома:
Stassi,
би ли споделила уеб адреса, от които си гледала тези дизайни. give_rose
много ми харесват от този сайт http://www.irisvisia.com/im/pf_r/
но снимките са разбъркани...ти от статия ли ги намери?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 21, 2009, 11:59:49 »

Stassi,
би ли споделила уеб адреса, от които си гледала тези дизайни. give_rose
много ми харесват от този сайт http://www.irisvisia.com/im/pf_r/
но снимките са разбъркани...ти от статия ли ги намери?

Ето това е сайта: http://www.interiordizain.com/catalog/
Приятно разглеждане - има много хубави неща и невероятни идейки smile
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 21, 2009, 22:17:27 »

Ето това е сайта: http://www.interiordizain.com/catalog/
Приятно разглеждане - има много хубави неща и невероятни идейки smile

Stassi, Благодаря ти! give_rose give_rose give_rose
Линкът има доста предложения за вътрешен дизайн, които не само графика, а реалност. СУПЕР!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #161 -: май 22, 2009, 09:49:37 »

juji, всъщност тапетите са много актуални от близо две години, поне по нашите географски ширини. Новите модерни заведения са така облицовани, освен това материала не е на тапетите от преди 20 години, които помним. Offtopic Както и всичко друго в обзавеждането - въпрос на вкус и възможности!!!  Offtopic Лилавия цвят за спалня е цвета на страстта, така че добре сте се ориентирали  heart

miss™, тази линия на Ларс Концен можеш да намериш в Домко, както и много други красоти  girl_in_love Имат много наличности на Esprit, Living Walls и други, като всички те са производство на A.S. Creation, Германия. 

Stassi, страхотни неща си показала  Bravo Аз следя форума на Дибла и там има страхотни неща, разбира се, правени от специалисти интериорни дизайнери  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 22, 2009, 10:51:43 »

Оххх, то нещата и идеите много, ама реализацията трудна...
Ето това например е невероятно, ама кой ли може да ми направи 1 към 1 не е сигурно
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #163 -: май 22, 2009, 12:06:56 »

Stassi, ще намериш кой да ти го направи, всичко може в днешно време  Wink Не съм спец в тази област, но до колко съм виждала подобни неща, това ще стане с огъване на МДФ  Wink Цената обаче ще е повече  Wink
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 24, 2009, 20:47:39 »

момичета какво мислите да си направим спалнята червено черна как ви изглежда
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines