Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:45:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденции при обзавеждането на дома  (Прочетена 255546 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 09, 2009, 06:29:29 »

Кате, ето ти малко идейки:




Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 09, 2009, 10:12:06 »

ellie_bellie  сърдечно ти благодаря give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 09, 2009, 10:14:49 »


Аз харесвам този тип щори и като гледах имаше мн интересни ленени както и такива с много семпли декорации.
« Последна редакция: януари 09, 2009, 10:20:08 от gucci » Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 09, 2009, 12:38:53 »

Момичета, не знам дали е тук мястото да попитам,но наскоро си взехме сушилня на Whirlpool и защото преди сме нямали не знам точно колко трябва да трае нормално един цикъл! nea
Нашата суши от рода на 2 до 3 часа и на мен ми се струва адски много,вие какво ще кажете?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #139 -: януари 09, 2009, 13:02:04 »

Идейките за щори са пурер  good И аз сега съм на този етап. Няма да слагам пердета.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #140 -: февруари 05, 2009, 01:10:28 »

Момичета, не знам дали е тук мястото да попитам,но наскоро си взехме сушилня на Whirlpool и защото преди сме нямали не знам точно колко трябва да трае нормално един цикъл! nea
Нашата суши от рода на 2 до 3 часа и на мен ми се струва адски много,вие какво ще кажете?

Ади, сушилнята, коята ние ползваме е професионална, никумо неисвестна марка, но изсушава напълно дрехите за около 40-45 мин, зависи колко я напълним. От друга страна нямам база за сравнение с машините предназначени за домашна употреба, но и на мен 2-3 часа ми се виждат много. Не пише ли някъде в инстукцийте на сушилнята за колко време суши. То със сигурност зависи от количеството дрехи, но все пак трябва да са дали някакво ориентировачно време.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 05, 2009, 07:56:35 »

Да, и на мен ми се струва много 2-3 часа. Ние сме с обикновена сушилня на Whirlpool, доста е стара, но върши идеална работа и също мога да кажа, че за 45 мин ги изсушава. Ползвала съм и други преди и пак толкова време ми е отнемало. Ади, нещо не и е наред според мен. Виж на каква програма си я пуснала, защото ако е на tumble dry (нямам представа по европейските дали така се води), само ги подмята вътре, без да пуска топъл въздух.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 05, 2009, 09:55:46 »

Според мен зависи от степента на изсушаване, както и от оборотите на които суши.Нашата пералня е комбинирана със сушилня. Аристон -1200 оборота. Когато искам да са идеално сухи  ги суши 3 часа, но ако ги искам "за гардероб" ги суши 2ч.и 45мин.Така че според мен е нормално за 2-3 часа да ти се изсушават дрехите
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 05, 2009, 10:06:14 »

Момичета, не знам дали е тук мястото да попитам,но наскоро си взехме сушилня на Whirlpool и защото преди сме нямали не знам точно колко трябва да трае нормално един цикъл! nea
Нашата суши от рода на 2 до 3 часа и на мен ми се струва адски много,вие какво ще кажете?

Ади напълно нормално е. Ние имаме същата и суши от 2 до 3 часа  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 16, 2009, 16:38:19 »

Ади напълно нормално е. Ние имаме същата и суши от 2 до 3 часа  good
И според мен е нормално,и нашата в зависимост от програмата суши между час и половина и 2 и половина,ако се извадят преди това са леко влажни good
Катя я мислила ли си за този вид щори ,ако не сте се спрели вече на някакви tease на мен това ми хареса
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 17, 2009, 21:52:36 »

little.miss™, и на мен това в лилаво много ми хареса  good  Ето на какво поднах
Как да изберем мебели за дома - http://interiorarhitektura.blogspot.com/2009/02/blog-post_16.html
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 17, 2009, 21:59:33 »

Мерси за инфото,момичета, give_rose give_rose @}->--явно наистина е нормално да ги суши толкова време! pardon
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 27, 2009, 19:39:03 »

Преди няколко дни бях в Интериор сити и там една от фирмите предлага изработване на мебели по поръчка, като освен че ти правят каквито мебели си поискаш, те съветват и как най-добре да уплътниш пространството в дома и.н. Това, което видях ми се стори доста добро и цените са в общи линии прилични. С милото доста се изкушихме от идеята те да ни направят мебелите, защото разгледахме десетки магазини из цялата страна и все нещо не ни устройва - или не е хубаво, или не е практично, или не пасва по размери, да не говорим че почти навсякъде има еднакви като стил неща, а което е както трябва и отговаря на изискванията ни е баснословно скъпо (като например гардероб за 7000 лв). Въпросния магазин се казва "Мебели Жени". Някоя от вас да е чувала нещо за тях или да е ползвала услугите им ?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 21, 2009, 18:50:03 »

Леле момичета, като гледам всички тези красоти и такова желание ми идва за обзавеждане. За жалост засега сме все още на момента с покупката на жилище, но все пак се записвам за да следя тенденциите и да съм в крак с модата smilesmilesmile
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 12, 2009, 20:20:37 »

Хайде и аз като бъдещ новодомец да покажа тук едно адресче http://www.kanor.bg/
Гледах в едно предаване за обзавеждане по телевизията невероятно оригинално предложение-мокет на стената в коридора pardon,вместо тапети или мазилка.Беше страшно свежарско,но за съжаление като се опитах да го изровя от нета нищо не намерих :(Ако някой попадне на нещо такова бих го разцелувала от благодарност give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines