Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:10:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденции при обзавеждането на дома  (Прочетена 254958 пъти)
 
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #120 -: ноември 03, 2008, 21:39:11 »

Едно интересно легло


* Article805Full1.jpg (10.17 KB, 350x240 - видяно 5642 пъти.)
Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 03, 2008, 22:24:32 »

gostenka_82 тази батерия с мивката е просто уникална
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 17, 2008, 12:17:00 »

Ето и нашата всекидневна как стана. Е, разбира се има и още неща за доуправяне, като абажури примерно и .... момичета, освен в Домко да знаете къде другаде предлагат от тези елементи, които се залепят за стените? декорации, или как точно се казват, не знам  huhhuh.gif
То човек като тръгва да обзавежда, идеи много, картинки да гледаш - много, но нещата те се получават точно като по картинките  tease


* IMG_4187.jpg (66.17 KB, 550x333 - видяно 636 пъти.)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 17, 2008, 12:22:24 »

И малката холна масичка, която е най-новото ни попълнение и с която потрошихме сума ти нерви. Първо естествено не дойде в обещаните срокове. Второ, отива мъжо да я вземе с уреден микробус и иска да доплати с карта, при което му казват: "Да, но като платите с карта, ще трябва да дойдете след 5 дни да си вземете масата, понеже тогава ще имаме потвърждение от банката, че е извършен банковия трансфер!"  beating
По голяма глупост не бях чувала .... Такава била политиката на магазина  crazy

Забравих да кажа, че горната табла намасата можеш да си я връткаш на 360 градуса, в зависимост къде стоиш  blum


* Malkata holna masichka.JPG (71.49 KB, 600x431 - видяно 525 пъти.)
« Последна редакция: декември 17, 2008, 12:24:09 от didda » Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 17, 2008, 12:27:49 »

старохтно е във вашата всекидневна... чак ми се приеска да се изпъна надиванчето  pardon , уффф аз как искам и ние да почнем ремонт, въпреки че като знам колко са нерви напрваво.... а да не говорим за разходите, но няма начин и това ще дойде , стискайте палци да е скоро... че и за други неща да почваме да мислим вече Wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 17, 2008, 12:36:34 »

Ето и нашата всекидневна как стана. Е, разбира се има и още неща за доуправяне, като абажури примерно и .... момичета, освен в Домко да знаете къде другаде предлагат от тези елементи, които се залепят за стените? декорации, или как точно се казват, не знам  huhhuh.gif
То човек като тръгва да обзавежда, идеи много, картинки да гледаш - много, но нещата те се получават точно като по картинките  tease


Е, да, didda , ама при вас е станало точно като по картинките!  Bravo Страшно ми хареса, всекидневната ви - много е стилна!  Bravo

А тази масичка е просто  judges, откъде я поръчахте?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 17, 2008, 12:47:59 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose
Аз, докато съм в болнични, от това диванче не се отлепям, голямо лежане пада. Дори сме си ги разпределили - едното е моето, а другото е за Митко. И ако той ми седне на мето, аз го изтласквам ... да си ходи на неговото  tease

Ани, пожелавам ти и вие скоро да започнете ремонт, а още по-сърдечно ти пожелавам и бързо да го завършите, че това с майсторите и доставчиците ... не си е работа  beating

Кикси, масата я взехме от Долче Каса или Мартинели, и аз вече не го знам какво е. Обачеее, там имат странни порядки  beating Холните модули и те са от там, и тогава имахме спречквания. Сега, за всяка следваща покупка ни дават намаление 20%.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 17, 2008, 16:03:02 »

След дълго мислене днес си поръчахме кухнята. Обещаха ни да стане до Нова годинас.Стискайте палци!Като я направят ще я снимами ще я пусна веднага.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 17, 2008, 16:31:46 »

Аз се интересувам то Секцията ти за колко парички е и от къде.Невероятно се е получило.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #129 -: декември 19, 2008, 16:23:39 »

didda, много ви е хубава дневната, невероятна  Bravo Bravo Bravo Bravo Свалих си даже снимките в папка "Идейки" Girl_hide Можеш ли да напишеш на лични колко ви излезе секцийката и масата???

Тези дни отново се разрових из разни сайтове и ми прави впечатление, че белите и въобще светлите мебели са актулани. Има много нови предложения в бяло.

Ето например една спалня в бяло от Айко:

Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 23, 2008, 21:57:57 »

И малката холна масичка, която е най-новото ни попълнение и с която потрошихме сума ти нерви. Първо естествено не дойде в обещаните срокове. Второ, отива мъжо да я вземе с уреден микробус и иска да доплати с карта, при което му казват: "Да, но като платите с карта, ще трябва да дойдете след 5 дни да си вземете масата, понеже тогава ще имаме потвърждение от банката, че е извършен банковия трансфер!"  beating
По голяма глупост не бях чувала .... Такава била политиката на магазина  crazy

Забравих да кажа, че горната табла намасата можеш да си я връткаш на 360 градуса, в зависимост къде стоиш  blum

Браво !  Bravo Много  нестандартно решение ! И да попитам колко ви излезе тази масичка ? И може ли да се поръча черна примерно ? Аз приключих със хола но само маса ми липсва ! Ето и моето холче .  yahoo


* DSC00308 [800x600].jpg (72.48 KB, 800x600 - видяно 525 пъти.)
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 04, 2009, 21:21:18 »

И аз нямам вече търпение да започнем и ние да обзавеждаме!
Записвам се тук, за да следя тенденциите! smile
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 07, 2009, 13:55:26 »

Благодаря, момичета!  give_rose
Ще пиша на лични за цените на тези, които се интересуват!  tease
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 07, 2009, 18:04:20 »

Браво !  Bravo Много  нестандартно решение ! И да попитам колко ви излезе тази масичка ? И може ли да се поръча черна примерно ? Аз приключих със хола но само маса ми липсва ! Ето и моето холче .  yahoo
Много добре си си направила хола,нещо по-различно!И наистина с една черна масичка направо ще заспи! good good good
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 08, 2009, 15:55:25 »

Браво много стилен хол! Bravo Bravo Bravo
А ако може помагайте, дайте предложения за щори.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines