Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:22:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденции при обзавеждането на дома  (Прочетена 255459 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #90 -: октомври 09, 2008, 09:46:55 »

savka за газовите котлони мога да кажа, че всичко става много по-бързо и е по-икономично от финансова гледна точка  good
Сега и ние си избираме кухня и съм решила да вземем двойка газови котлони.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #91 -: октомври 09, 2008, 10:29:11 »

Момичета ,не знам защо сте така предубедени за газовите котлони .Ние с мъжа ми се избираме комбиниран ,но даже предпочитам да преобладават газовите котлони.Видях един такъв модел в нета 3 газови и един керамичен.Тук в Италия това са котлоните който преобладават всичко е на газ и е по икономично и удобно.А и на външен вид са красиви сега с новите дизайни се супер.Ние се спираме на газов+керамичен плот само се чудя колко ли ще струва плота +фурна ако някой може да ме осветли по въпроса ще му бъда благодарни.Тук при  нас фурните започват от 340 евро ,а плотовете от 200 евро нагоре.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 09, 2008, 12:38:39 »

Мариянка аз като се замисля май ще изберим комбиниран керамичен плот с газов-тук цените са малко по -ниски - е зависи от възможностите. Ние няма да се изхвърляме и ще си избирем нещо нормално като цена което да е качествено и добро. В Технополис в ПЛОВДИВ керамичен плот с газов 2х2 за около 250-300 лв средна цена може да си купиш.Ь за фурните не си спомням много добре цените но варираха около 500 лв Но пак казвам всичко зависи от изискванията от марката и от възможностите ни
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #93 -: октомври 09, 2008, 12:45:53 »

Мариянка аз като се замисля май ще изберим комбиниран керамичен плот с газов-тук цените са малко по -ниски - е зависи от възможностите. Ние няма да се изхвърляме и ще си избирем нещо нормално като цена което да е качествено и добро. В Технополис в ПЛОВДИВ керамичен плот с газов 2х2 за около 250-300 лв средна цена може да си купиш.Ь за фурните не си спомням много добре цените но варираха около 500 лв Но пак казвам всичко зависи от изискванията от марката и от възможностите ни
И ние няма да се изхвърляме ,но предпочитаме хладилник печка и плот да са  една  от марка ,а това което казваш ти за цените в технополис не е зле.За кухня и хол обаче няма да жалим средства това се местата където минава ежедневието ни и искам да ги направим максимално удобни и конфортни.А що се отнася до марки разнообразие на пазара колкото иска човек пари да има и здраве да си направиш това което желаеш  smile
« Последна редакция: октомври 09, 2008, 12:47:29 от juji » Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 09, 2008, 12:58:11 »

И аз искам всичко в кухнята да е от една марка и ще се постараем до го изпълним.
Да права си че ежедневието ни минава в хола и кухнята и трябва да ние уютно там .Успех в пазаруването и дано да си намерите всичко така както го искате  smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #95 -: октомври 09, 2008, 13:07:23 »

Благодаря Сави,
имам един въпрос момичета вчера като разглеждахме тук ел.уреди мъжа ми много си падна по един хладилник -Горение ,марката е словенска или хърватска  не знам точно.Ако някой има наблюдение или е чувал нещо повече.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 09, 2008, 13:29:10 »

juji за тази марка чувах само хубави отзиви !!!! и си взехме такава пералня, хем и препоръчаха познати които работят в магазин за уреди и това беше майпродаваната марка перални и нямали върнати рекламации, е честно казано не съм доволна от нея - не пере хубаво макар че  има много екстри и програми !! иначе за хладилник знам, че Либхер са една от най-хубавите марки за хладилници, нашия е Самсунг, но е го избирахме по дизайн не по марка. Но всичко с уредите май си е въпрос на късмет, така че какъвто ви късмета  blum
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #97 -: октомври 09, 2008, 13:36:02 »

juji за тази марка чувах само хубави отзиви !!!! и си взехме такава пералня, хем и препоръчаха познати които работят в магазин за уреди и това беше майпродаваната марка перални и нямали върнати рекламации, е честно казано не съм доволна от нея - не пере хубаво макар че  има много екстри и програми !! иначе за хладилник знам, че Либхер са една от най-хубавите марки за хладилници, нашия е Самсунг, но е го избирахме по дизайн не по марка. Но всичко с уредите май си е въпрос на късмет, така че какъвто ви късмета  blum
Да Ели, права си ами според моят проект или визя както е по модерно да се казва хладилника печката за вграждане ще са в модерният напоследък метален сив цвят и те трябва заедно с плота да се от една марка,а пералнята ще у скрия и тя няма да се вижда ,но мъжа ми като се е влюбил в тази марка Горение и като си е втълпил ,че от тази марка ще са уредите иди го разубеждавай.Аз пък съм фенка на Whirlpool  /ако правилно съм го изписала/,ама не защото съм на ясно с техническите характеристика на марката а по дизайн  blum,женска му работа както казва мъжа ми.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 09, 2008, 14:58:13 »

аз имам фурна на gorenje, мн. съм доволна!!!

и керамичните котлони са на същата фирма!!!

за пералня и хладилник не знам, аз съм на аристон
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 09, 2008, 15:41:44 »

Цитат
Аз пък съм фенка на Whirlpool  /ако правилно съм го изписала/,ама не защото съм на ясно с техническите характеристика на марката а по дизайн  ,женска му работа както казва мъжа ми.
Аз имам пералня Whirlpool и съм монго доволна от нея.Пере супер и има идеалните за мен програми и функции.
Иначе за хладилник се доверихме на Електролукс и сме много доволни.
Котлони взехме на Мидеа и също засега нямам проблем ама то котлоните не са кой знае като уред и според мен като говорим за котлони не е много важно марката виж за фурната има значение и аз много харесвам Аристон и мисля такива да взема .

Момичета аз да ви кажа в един магазин видях цветни хладилници-оранжев червен син розов и много им се изкефих
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 09, 2008, 15:48:45 »

gucci,

моите родители взеха фурна на аристон и при печенето, не знам от какво точно, горният слой на фурната започна да се бели, отделно бутоните почнаха да й падат;

за пералнята, аз пера на 1 и съща програма, защото на тези за синтетичните материи трябва да натискам някакво копче за отцеждането, а аз като псна пералня не стоя да я чакам и следя ...

не съм хич доволна, ако трябва да съм честна;

за хладилник - не знам по какво да съдя, нщо гледам на гърба отвътре е хванал като малки капчици, които са замръзнали;

идея си нямам от какво са, но уж е но фрост .....
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #101 -: октомври 09, 2008, 15:57:59 »

Аз имам пералня Whirlpool и съм монго доволна от нея.Пере супер и има идеалните за мен програми и функции.
Иначе за хладилник се доверихме на Електролукс и сме много доволни.

И ние сме така  blum Мислех сега за кухнята да вземем и останалите неща на Електролукс, но там където си харесах кухнята ми предложиха някакви италиански уреди Фабер Нарди или нещо такова  crazy с търговско име Евролукс. Сега трябва да решавам.
Ще ви пусна в темата за кухнята какво харесахме  smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 09, 2008, 15:58:31 »

С 2 ръце съм за марката Whirlpool. вече ползвам втори подред хладилник на тая марка (преди в БГ, а сега и тука) , както и втора подред пералня. Нямам никакви забележки.

Ние основно гледахме за няколко неща при избора и на двете: енергиен клас (задължително А+), ниво на шума (все пак не искаме да си купим нещо дето да бучи като трактор smile ), изчистен дизайн, за хладилника специално гледах да е със стъклени рафтове (поддържат се доста по лесно от обикновените) и да няма стърчаща дръжка дето само да я обикалям като го бърша, а за пералнята- изискването ми беше да има бутон за отложен старт- тоест да я настроиш в колко да тръгне, понеже аз пера на нощна енергия...  
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 09, 2008, 16:05:59 »

Краси,

аз също - нощем;

моите са вградени, външен дизайн - мдф,

иначе, съм много доволн от фурната на горение, наистина;

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #104 -: октомври 09, 2008, 16:08:11 »

Ние основно гледахме за няколко неща при избора и на двете: енергиен клас (задължително А+), ниво на шума (все пак не искаме да си купим нещо дето да бучи като трактор smile ), изчистен дизайн, за хладилника специално гледах да е със стъклени рафтове (поддържат се доста по лесно от обикновените) и да няма стърчаща дръжка дето само да я обикалям като го бърша, а за пералнята- изискването ми беше да има бутон за отложен старт- тоест да я настроиш в колко да тръгне, понеже аз пера на нощна енергия...  

И моите критерии бяха такива и съм много доволна от избора си  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines