Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 16:20:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденции при обзавеждането на дома  (Прочетена 255669 пъти)
 
bubeto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #75 -: септември 08, 2008, 11:11:03 »

А ето я и кухнята smile


Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #76 -: септември 09, 2008, 22:20:46 »

bubeto, сега виждам снимките. Много добре се е получило обзавеждането  Bravo Bravo Bravo Поздравления!!!! По поръчка ли сте правили всичко? Ако е удобно, би ли споделила за размерите на тази кухня, какъв е материала както и каква цена платихте?
И детската е интересна, две легла са това, нали? Още веднъж браво  Bravo Bravo
Активен
bubeto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #77 -: септември 10, 2008, 13:36:57 »

Здравей.всички мебели са по поръчка.Размерите на кухнята не ги знам точно,но не е много голяма.Просто момичето което ни прави проекта си разбира много добре от работата и направи чудеса.А относно детската,да това са две отделни легла,просто долното се издърпва когато се наложи.Обзавеждането е от естествен дървен материал и за това излезна малко по-скъпо.Всъщност сегашната ни стая е обзаведена с мебели на тази фирма и нищо не е мръднало,затова решихме че си заслужава цената. smile smile smile Bravo
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #78 -: септември 10, 2008, 13:53:08 »

bubeto поздравления  Bravo всичко е много хубаво. Мен ме иинтересува кухнята специално. Може ли споделиш колко пари ви излезе/без уредите/ и координати на фирмата изпълнител.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 10, 2008, 13:53:27 »

Кухнята е страхотна и нашата трябва да е нещо подобно,само че трябва и бар плот да има,а ако не е тайна горе-долу колко пари ти излезе с вградените микровълнова,котлони и печка blush. И да питам запознатите,ние имаме печка с керамичен плот и искам керамични плотове на газ blush,че се оказва че в апартамента всичко ще е на газ ,а на мен котлоните на газ не ми харесват cray и си предпочитам керамичните
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 10, 2008, 14:43:04 »

Мила , доколкото знам няма керамични плотове с газово захранване  blush
Сега търсих и из нета , но са все от тия гадните - грозните.
Ама кво ти пречи да не е на газ , така или иначе ще имате ток в къщата  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 10, 2008, 14:50:42 »

Ами блока е на газ,и по-добре сега да се купят нещата на газ,отколкото после да сменям ел.уреди,а така или иначе ще търпя уреда за газ в кухнята,и затова искам и котлоните да са на газ,но да са керамични,в краен случай ако не се намерят ще е на ток.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 10, 2008, 15:58:47 »

Ами блока е на газ,и по-добре сега да се купят нещата на газ,отколкото после да сменям ел.уреди,а така или иначе ще търпя уреда за газ в кухнята,и затова искам и котлоните да са на газ,но да са керамични,в краен случай ако не се намерят ще е на ток.
само да ти дам един съвет- когато си правиш кухненското нека зад газовите котлони на термоплота( насреща) има едно такова нещо дето представлява като домакинско фолио , но не е.от инокс е, но незнам дали обясних както трябва -за по-голяма безопасност. pardon
Активен
bubeto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #83 -: септември 10, 2008, 19:46:31 »

Здравейте на всички.Кухнята ни излезна 7 хил.без уредите.А уредите са около 4хил.-вкл.микровълнова за вграждане,керамичен плот,печка,хладилник,миялна машина,абсорбатор.Уредите са дъщерна фирма на Faber &Nardi-Eurolux.В цената на кухнята влиза и мивката и батерията.Надявам се да съм ви помогнала.Координати на магазина не съм написала,защото незнам дали е разрешено.Но ако някой се интересува да пише на лични.Успех на всички с новите покупки. smile smile smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 11, 2008, 11:58:37 »

Ами блока е на газ,и по-добре сега да се купят нещата на газ,отколкото после да сменям ел.уреди,а така или иначе ще търпя уреда за газ в кухнята,и затова искам и котлоните да са на газ,но да са керамични,в краен случай ако не се намерят ще е на ток.
Аз съм виждала керамични комбинирани с газов котлон в Техномаркета.Като избирахме нашия на мен ми предлагаха такъв.
Нащия ширм също е на Eurolux и засега съм доволна.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 07, 2008, 14:30:54 »

уф,

аз мин. год. правих обзавеждане,

а сега ще се разшряваме и ... нещо като ремонт...

кухнята вече няма да е в стаята, в която е сега, ще я местим в друга стая;

холът - също - после ще се чудим как да отопляваме хол от 35 кв.м., ама ....

мислим върху налепените в бъдещия хол плочки да наредим паркет, така хем ниво, хем плочките ще си останат запазени - било се слагало някакво фолио и паркетът не се лепял ...

сега основно искаме да си купим голяяяяма спалня, но нещо тези по магазините не ни харесват, искаме за матрак 1.80 на 2.00, но масово са по 1.60 на 1.90 или на 2.00...

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #86 -: октомври 07, 2008, 14:41:59 »

Момичета имам такъв въпрос,къде мога да намеря дизайнер който би ми направил проект за кухнята и хола,и дали ще може да се направи само проект без да съм длъжна да поръчвам при този дизайнер ако работи с някъква фабрика за мебели ли де да знам.Просто искам консултант за обзавеждането и по точно разпределението на нещата в кухната и хола.
: bubeto чудесна кухня ,но ужасно скъпа при това без уредите кой ви я прави тази кухня.
« Последна редакция: октомври 07, 2008, 15:02:50 от juji » Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 07, 2008, 14:44:25 »

 Offtopic
gostenka_82 , внимавайте с този матрак 1.80 на 2.00, че една познати си взеха такъв и не можаха да си го вкарат в апартамента. Вратите се оказали по-малки и стана чудо. По сред нощите викали някакъв майстор от някакво село около София и паднало разглабяне на летвичките на матрака и отбождане на плата на матрака. Последвало повторното му сглабяне и обшиване. Голяма играчка е било smile.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 07, 2008, 14:47:37 »

ей, направо не се бях сетила, наистина,


ще взема да премеря аз...

мерси много за съвета!!!  give_rose
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 09, 2008, 09:38:54 »

Здравейте ! Относно готварските печки -аз не искам газ но в крайна сметка май ще склоня.Гледахме ги в събота в Технополис има комбинирани керамечен плот и газов но нещо не ми се връзваат двата заедно .Незнам газовия загрозява всичко - поне да имаше капак на него но няма. angry Мислим да изнесем газов на терасата но още не сме решили нищо . Удоволствието да градим собствен дом е огромно и се опитвае да го направим да ни харесва. Хич не ми се иска да имам газов но май свиквам вече с мисълта и взимам за го приемам  NO
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines