Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:09:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 292735 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #45 -: февруари 17, 2008, 08:58:22 »

Принчипеска, аз не говоря за твоята рокля бе,мила! give_rose А за тази тюлената, която видях аз в магазина. Може би тюлът е различен, защото стоеше едно такова...дървено...а в крайна сметка зависи и от модела! Тази, която видях, не беше същия модел като твоята pardon Много е важна изработката! give_rose
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 17, 2008, 11:35:14 »

Благодаря ти Alucinado, сещам се за коя рокля говориш, докато бях там дойде едно момиче и майка му и си взеха същата рокля, но само че цветът не беше чеврен, а лилав. Комбинацията беше много готина. Вече нямам търпение да дойде сватбата, за да я облеча. Тази нощ дори я сънувах pleasantry
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #47 -: февруари 17, 2008, 14:55:03 »

Розовка, твоята рокля на Деметриус мерила ли си я преди да я поръчаш в Арети или си я харесала по каталог. Колко струва ако не е тайна?

Да, мерих я - това ми беше главното условие, като тръгнах да си търся рокля - не искам да шия, а да премеря нещо и да го купя. В Арети нямат от всички рокли в бутика, но точно тази я имаше. Аз си харесах още една от техния каталог - http://www.demetriosbride.com/intl/showDress.php?styleID=1628

Момичетата от Арети ми обясниха, че тази рокля я няма при тях, но тя, както и всички рокли от катлога ги има и могат да се мерят в централата на Деметриос за Европа - в Солун. И една събота - на колата и в Солун. Мерих я, но да ви кажа, не стоеше точно така, както на снимката. Нямаше долу обръч, а обема уж трябва са се постигне с фуста, надиплена долу, която да повдига роклята, ама нещо не се получаваше и стоеше - как да кажа - малко като увиснала. пак беше много красива, но тази в София по ми хареса... Още повече, че тази в Гърция е от две части - корсет и пола, а аз искам цяла рокля.

Струва 1100 евро - тази, която поръчах. В Гърция цените са двойни, не знам защо чак пък толкоз...
« Последна редакция: февруари 18, 2008, 13:58:32 от maria_lakova » Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #48 -: февруари 17, 2008, 17:30:39 »

Мочичета аз искам рокля в бяло и сребро но където съм ходила все има само слонова кост и т.н злато Мерих сумати рокли , но нито една не е така както трябва аз имам хубав бюст, които искам да подчертая а горните части са все захлупващи Вече изпрадам в паника  cray Някой да знае къде има рокли в бяло и сребро и да не са скъпички
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #49 -: февруари 17, 2008, 18:06:39 »

Розовка, аз също я мерих тази рокля в Арети, но ми казаха ,че струва 1195 евро. Много по красива е на живо, отколкото на снимката. Направила си страхотен избор. Bravo
magnetic, незнам точно какво искаш, но аз мерих една рокля в бяло и сребристо в един салон в София на една асеновградска фирма-Александра. Много ми хареса. Не беше скъпа-460лв. Можеш да отидеш и да провериш
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #50 -: февруари 17, 2008, 21:44:00 »

Момичетаааааааа  danceg Поръчах я днес smile Лелеееееееее smile слагам две снимки smile Толкова ми харесва smile Е не обръщайте внимание на щипките Wink Толкова импулсивно я поръчах smile Ама се влюбих в тази рокля.. просто толкова други пробвах.. и всичките ми се виждаха еднакви.., а тази само като я видях.. и си реших, че това Е smile Bravo Girl_hide yahoo yahoo yahoo Bravo Wink blum danceg

Модератор: Роклите са изтрити от потребителя!  pardon
« Последна редакция: февруари 19, 2008, 16:40:13 от maria_lakova » Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 17, 2008, 21:51:16 »

Роклятата ти е страхотна  Bravo и ти седи много хубаво  good. Момичета като ви гледам вече сте си харесали рокли, някои са си взели, а аз даже не съм почнала да оглеждам shok, не съм почнала и никаква организация  angry, май е време да се захващам, че вреето лети  crazy
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #52 -: февруари 18, 2008, 10:56:57 »

Розовка, аз също я мерих тази рокля в Арети, но ми казаха ,че струва 1195 евро. Много по красива е на живо, отколкото на снимката. Направила си страхотен избор. Bravo
magnetic, незнам точно какво искаш, но аз мерих една рокля в бяло и сребристо в един салон в София на една асеновградска фирма-Александра. Много ми хареса. Не беше скъпа-460лв. Можеш да отидеш и да провериш

aniiii8, цената е толкова, колкото ти казваш - просто не помнех колко над 1100 евро беше (само че не започваше с 1200) и казах приблизително - в края на краищата при тази сума няма толкова огромно значение. А ти отказа ли се от Арети?
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #53 -: февруари 18, 2008, 13:53:09 »

kateto браво, много красива рокля. А елементите отпред сребристи ли са или друг цвят, може би от светкавицата така изглежда. give_rose Но е страхотна и ти стои чудесно Bravo
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #54 -: февруари 18, 2008, 18:35:10 »

aniiii8 мила кажи къде се намира този магазин, че вече нямам и аз време и само се изнервям  cray
Благодаря ти предварително  give_rose
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #55 -: февруари 18, 2008, 22:36:57 »

Здравейте момичета,
моята обиколка из асеновградските ателиета приключи с поръчка на рокля в "Сияна". Доколкото виждам във форума част от вас не намират смисъл да се разходят до там и да се опитат да намерят Своята рокля именно там. Аз обаче мисля, че нищо няма да загубите ако отидете! Всъщност, моите впечатления се покриват с тези на повечето от вас.. Пълно е с посредствени модели, твърде еднакви, твърде показни, твърде бухнали, твърде кичозни.. но какво да правим като именно те се продават! Освен това останах с впечатлението, че в повечето от тези ателиета служителките не са доразвили чисто търговски умения за ненатрапчиво убеждение за покупка..
Но... ако знаете какво искате и умело използвате позицията си на клиент съм сигурна, че отношението им към вас ще се промени. А ако не останете доволни от нищо, винаги имате на разположение марковите бутици, нали? smile
Активен
pisanka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #56 -: февруари 19, 2008, 13:20:09 »

Привет отново и от мен! И Аз вече имам добри новини: поръчах роклята! danceg yahoo
Снимките са по-надолу. Поръчах я от Щатите и трябва да пристигне през първата седмица на Юни в Лондон(където живея) а сватбата е планувана за 05.07. С повечко късмет ще имам достатъчно време за поправки ако се налага Yes
Препотиха ме 100 пъти преди да я поръчам: нямало да стигне навреме, дължината не е достатъчна и т.н. cray Но вече всичко е ОК и стискам палци всичко да е наред!!

Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #57 -: февруари 19, 2008, 13:40:13 »

Привет отново и от мен! И Аз вече имам добри новини: поръчах роклята! danceg yahoo
Снимките са по-надолу. Поръчах я от Щатите и трябва да пристигне през първата седмица на Юни в Лондон(където живея) а сватбата е планувана за 05.07. С повечко късмет ще имам достатъчно време за поправки ако се налага Yes
Препотиха ме 100 пъти преди да я поръчам: нямало да стигне навреме, дължината не е достатъчна и т.н. cray Но вече всичко е ОК и стискам палци всичко да е наред!!



Честита рокля! Поръчала си си най-хубавия модел от измежду всички, за които се чудеше Bravo
Трябва да ти кажа, че си голяма куражлийка, като си си поръчала роклята от щатите. Моята сватба е в края на август, но аз не посмях да го направя, от страх да не се оплете нещо и да остана без рокля накрая.

Ще стискам палци всичко да е наред и не пропускай да се похвалиш когато роклята пристигне.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #58 -: февруари 19, 2008, 14:09:39 »

Е-е недей така и други чакаме рокли от Щатите  girl_wink
Аз до колкото разбрах, ти си си поръчала роклята от Арети. Вярно, че роклята ти ще пристигне от щатите, но все пак представителите на марката си носят отговорноста ти да си получиш роклята навреме.

В моя случай, който мисля, че е аналогичен на случай на Писанка, аз щях да си поръчам роклята по интернет или по телефона, една съфорумка (на която съм много благодарна), щеше да ми вземе роклята от магазина и да ми я изпрати до Европа...и аз щях да седя и гризя нокти, нещо някъде да не се забави. Накрая си я поръчах в магазина дето я мерих и се надявам да не ме оставят без рокля на сватбата.


« Последна редакция: февруари 19, 2008, 14:17:33 от KlaraFina » Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #59 -: февруари 19, 2008, 15:51:33 »

Момичета, големи куражлийки сте.Моя приятелка-американка, на която бях кума в САЩ си поръча рокля по интернет.Цената беше много атрактивна.В крайна сметка гогато я получи 3 дни преди сватбата се оказа че трябва спешно да се коригира и цената за това беше по голяма от тази на самата рокля.Дано нямате същите проблеми.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines