Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:53:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 131811 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 17, 2007, 14:48:30 »

О прав си Oizo_Zoizo!Такива изпълнения
Цитат
След това се започва с една увертюра в стил ала Joe Cocker следва един стабилен "форплей" в стил "...Шоколад и сметана и бананов сладолед.... Размажи го по-добре... ", след това самият екшън и накрая "афтър парти". Ако го направите на паркинга на Била или Кауфланд или някой друг по-голям хипермаркет.... цена няма да има.... Или някъде посредата на дулгото патуване..... Нема такъв кеф.
те карат да се усмихваш дяволито поне една седмица! give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 17, 2007, 20:27:25 »

О прав си Oizo_Zoizo!Такива изпълнения
Цитат
След това се започва с една увертюра в стил ала Joe Cocker следва един стабилен "форплей" в стил "...Шоколад и сметана и бананов сладолед.... Размажи го по-добре... ", след това самият екшън и накрая "афтър парти". Ако го направите на паркинга на Била или Кауфланд или някой друг по-голям хипермаркет.... цена няма да има.... Или някъде посредата на дулгото патуване..... Нема такъв кеф.
те карат да се усмихваш дяволито поне една седмица! give_rose

Чак пък цяла седмица?.. smile

Но поне ден два... със сигурност!!! good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #17 -: януари 18, 2007, 08:21:24 »

За дяволитата усмивка не съм сигурен, но поне ще разнообрази сивото ежедневие.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 18, 2007, 20:39:10 »

За дяволитата усмивка не съм сигурен, но поне ще разнообрази сивото ежедневие.


И още как!!!
 good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 19, 2007, 09:35:35 »

AAAразмер на текстаТясната къща убива брака
Изневярата е едва на трето място сред причините за развод


Защо някои бракове продължават цял живот, а други траят едва година? Ключът към тази мистерия е тясното жилище, разкри германски психолог. Михаел Вагнер от Университета в Кьолн е изследвал 43 двойки. Ученият с изключителна точност може да изчисли дали семейният живот ще завърши с фиаско, или двойката ще гръмне шампанско за златна сватба.
 Ако младоженците се прескачат в малка квартира, бракът им няма да просъществува дълго, твърди Вагнер. Според него рискът от раздяла намалява с 45%, ако двойката се премести в по-голямо жилище.
 По-високото образование на съпругата, изневярата и наличието на предбрачен договор могат да запалят искрата на развода, твърди Вагнер. Колкото по-възрастна е двойката, толкова по-малък е рискът от раздяла, обяснява той.
 Според американския психолог Джон Готман пък най-трайни са браковете, в които съотношението "похвала и критика" задължително е 5:1. Което означава, че след всяка критика трябва да следват поне пет комплимента

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-01-19&article=175315
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #20 -: януари 19, 2007, 10:55:11 »

Ако младоженците се прескачат в малка квартира, бракът им няма да просъществува дълго, твърди Вагнер.
от личен опит мога да кажа че това не е вярно за нашето семейство,аз съм изразсанала в малко жилище с моите родители и винаги сме били много сплотени и задружни и много се обичаме!! heart heart
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 19, 2007, 11:44:50 »

Ако младоженците се прескачат в малка квартира, бракът им няма да просъществува дълго, твърди Вагнер.
от личен опит мога да кажа че това не е вярно за нашето семейство,аз съм изразсанала в малко жилище с моите родители и винаги сме били много сплотени и задружни и много се обичаме!! heart heart

И аз мога да кажа същото!!! girl_in_love good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 28, 2007, 11:25:16 »

Ето малко идейки
http://www.fema-bg.com/index.php?m=656&lang=1
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 28, 2007, 13:31:31 »

Цитат
Понякога съобщавайте на съпруга си за приятните забавления, които го очакват

Обадете се на работата му и му кажете, че с нетърпение очаквате вечерта, когато ще си приготвите топла вана и ще се отдадете един на друг. По този начин ще бъдеет цял ден в приповдигнато настроение, което ще му придадете и на него.


Ето това много ми допада girl_wink, често го практикувам и ефекта е страхотен!!! blush girl_in_love heart secret LOVING CHEERS
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #24 -: януари 30, 2007, 18:24:32 »


Цитат
Понякога съобщавайте на съпруга си за приятните забавления, които го очакват

Обадете се на работата му и му кажете, че с нетърпение очаквате вечерта, когато ще си приготвите топла вана и ще се отдадете един на друг. По този начин ще бъдеет цял ден в приповдигнато настроение, което ще му придадете и на него.


И той да каже :.... Аз ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ такова-а-а-а-а-а... мислех-х-х-х-х-х да гледам финала на шампионската лига.... ама ти не се притеснявай, ще ти обърна внимание!! След това.... Обещавам!!!! Честна Комсомолска!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 30, 2007, 18:26:46 »


Цитат
Понякога съобщавайте на съпруга си за приятните забавления, които го очакват

Обадете се на работата му и му кажете, че с нетърпение очаквате вечерта, когато ще си приготвите топла вана и ще се отдадете един на друг. По този начин ще бъдеет цял ден в приповдигнато настроение, което ще му придадете и на него.


И той да каже :.... Аз ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ такова-а-а-а-а-а... мислех-х-х-х-х-х да гледам финала на шампионската лига.... ама ти не се притеснявай, ще ти обърна внимание!! След това.... Обещавам!!!! Честна Комсомолска!!!
Е аз поне с тези неща се съобразявам.Прекрасно знам кога има мачове и въобще не го закачам милия тогава.Та нали това му е забавление на милото! :girl_wink:Даже мания pardon
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #26 -: януари 30, 2007, 18:37:24 »

И аз съм така- даже в новата къща съм му отделила цяла стая за него с голям телевизор, за да си гледа спортовете и да се събира с приятели, и да не ме дърпа за косата. Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 30, 2007, 18:40:58 »


Цитат
Понякога съобщавайте на съпруга си за приятните забавления, които го очакват

Обадете се на работата му и му кажете, че с нетърпение очаквате вечерта, когато ще си приготвите топла вана и ще се отдадете един на друг. По този начин ще бъдеет цял ден в приповдигнато настроение, което ще му придадете и на него.

И той да каже :.... Аз ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ такова-а-а-а-а-а... мислех-х-х-х-х-х да гледам финала на шампионската лига.... ама ти не се притеснявай, ще ти обърна внимание!! След това.... Обещавам!!!! Честна Комсомолска!!!
Е аз поне с тези неща се съобразявам.Прекрасно знам кога има мачове и въобще не го закачам милия тогава.Та нали това му е забавление на милото! :girl_wink:Даже мания pardon

И аз така, даже ходим заедно на мачове!!! good Милото даже вече си знае и као наближи някой мач на любимия ни футболен отбор ми се обажда и казва: "Купил съм ти билет за мача!!!" girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 30, 2007, 18:42:25 »

И аз съм така- даже в новата къща съм му отделила цяла стая за него с голям телевизор, за да си гледа спортовете и да се събира с приятели, и да не ме дърпа за косата. Blush
Еха супер!И аз така все му виках да се събират вкъщи и те неговите приятели с удоволствие идват.А понякога пък се събират с брат ми и биричка и т.н.Аз уважавам хобито му!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 30, 2007, 18:46:42 »

В нас никой не иска да идва Girl_sing, за щото не с епуши, а почти всички приятели пушт като кумини!!! bad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines