Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:05:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЕВИЦИ И ПЕВЦИ...  (Прочетена 186612 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 20, 2007, 21:51:35 »

И аз съм за Преслава
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 21, 2007, 09:53:12 »

и аз съм за Преслава - била съм на нено участие и наистина пее много хубаво и е много весела !!!


до колкото за нашата сватба - моите комшии са певци и пеят по заведения ! даже комшията си има собствена песен - много моя любимааааа !!!!! за съжаление не мноого известна и пея всякакъв стил и ни обещаха , че ще попеят малко !!!!!!!!! smile smile smile а като си пийнат малко, като го знам моето мило как му иска микрофона - сигурно този път ще му го даде и не знам  ROFL ROFL ROFL ROFL хората да не избягат хи хи хи !!!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 21, 2007, 09:56:49 »

Аз незнам какво да правя с музиката при извеждането на булката.Много пари искат тези хора за толкова малко време  Плачещо момиче.На човек по 35 лева  sad
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 21, 2007, 09:57:38 »

и аз съм за преслава. good
на милото съм му казала да ми направи "изненада" :girl_wink:и да покани деси слава да ми изпее една песен но той нещо  Blush и ще има  beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 21, 2007, 10:33:34 »

и при нас е толкова ilusion трима човека по 35 лв. + 10 лв. за гориво !!! smile , но какво да се прави нали ще спазваме всичко !!! smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 24, 2007, 01:31:21 »

Много ми се иска да му направя изненада на милия с няколко песни на Ирра,изпяти лично от нея,но кой знае колко ще ми струва това удоволствие crazy?!?!Много е сладка и симпатична,слушала съм я на живо,дори я гримирах на един конкурс за красота(тя пя,не беше миска lol-много нежна и мила!А и човекът много я харесва!И все пак имам координати на продуцентите й http://www.sme.bg/aba/ ,ще взема да им се обадя да ги питам пускат ли я да изпее 3 песнички и с/у каква сума?!?!
MALENA,би ли споделила(може и на лични) secret как стоят нещата с любимият ми Васил Найденов,каква тарифа,за колко парчета-невероятен е,черпя ви с една от любимите ми негови песни:
http://www.youtube.com/watch?v=FpBu0InZehk  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 24, 2007, 18:37:58 »

Eeeee момичета всички сте за Преслава явно това е показател коя е по-добра  Bravo. Благодаря ви за помоща, сега остава да поканим Преслава и ще ви пиша в края кво ще стане  DANCE.
Rossistela за Васил Н. ще ти пиша на лични.
« Последна редакция: март 24, 2007, 18:45:20 от MALENA » Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #22 -: юни 03, 2007, 20:45:43 »

Поп фолк звездите на Пайнер пеят на сватба за по 6000 лева. От Ивана, Глория, Преслава, Мария... до Емилия, Милко Калайджиев и... Магапаса заедно с Майчето...  Wink
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #23 -: юни 04, 2007, 20:36:24 »

Струва ми се доста странно да се канят толкова известни певци на светби на „неизвестни хора”  Wink. Освен, че ще ви одерат кожата, за тях си е досадно, а за гостите е забавно, но малко се обръща сватбата на концерт.. Но всеки си има предпочитание. Аз много се чудя дали да предложа на един стар мой приятел, който свири в група от доста години, да изсвири няколко парчета, евентуално с някой друг. Много ще ми е приятно точно той да изсвири нещо, но не знам как ще го приеме, а и гостите дали ще си падат по рокаджийски парчета..
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #24 -: юни 04, 2007, 21:31:33 »

Според мен чак толкова пари не си струва за няколко песнички....... А наистина ако пеят повечко и се обръща на концерт. А все пак ВИЕ сте централните фигури.......
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #25 -: юни 04, 2007, 23:12:48 »

Съгласна съм с вас за концерта... Но някой певици равят истинско шоу...
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 05, 2007, 10:25:33 »

Струва ми се доста странно да се канят толкова известни певци на светби на „неизвестни хора”  Wink.
Освен, че ще ви одерат кожата, за тях си е досадно, а за гостите е забавно, но малко се обръща сватбата на концерт..
crazy
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 05, 2007, 20:06:23 »

Да ви кажа честно на мен ми се струва, че ако поканят Преслава всички гости ще гледат нея и вниманието няма да бъде насочено към булката laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 05, 2007, 21:21:15 »

Ех, на мен също много ми се иска Графа да ми пее на сватбата дори и само 2 парчета, ама домашния бюджет съвсем ще се срине...   angry
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 06, 2007, 11:22:32 »

Да ви кажа честно на мен ми се струва, че ако поканят Преслава всички гости ще гледат нея и вниманието няма да бъде насочено към булката laugh
Зависи как изглеждаш, може и по-красивките приятелки да не ги поканиш  pleasantry
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines