Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 04:23:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 104633 пъти)
 
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 26, 2007, 09:50:23 »

Аз изобщо не обичам да слагам предпазните очила, съвсем ме хваща клаустрофобията  Girl_sing но след няколко пъти ходене започнах да свиквам и даже да ми харесва  girl_in_love Преди не си представях как ще се затворя в легналия солариум, а сега определено го предпочитам - почивам си, даже може и да подремна
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #106 -: април 27, 2007, 10:22:42 »

вече втора седмица ходя на солариум ,купих си карта за 8 посещения и определно има ефект.Сега съм със здравословен тен,но за сватбата ми се иска да съм мааалко по черничка :girlhide:Но има време все пак.Препоръчвам го на всички пролетни булки - роклята ми се откроявамного по-добре сега ,когато има тен DANCE
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 28, 2007, 21:41:20 »

Кога мислиате е най- удачно да се спре със солариума...1 седмица преди свтбата...или... *crazy*за да няма изненади де.....smile
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 02, 2007, 20:34:59 »

Момичета, един бърз въпрос, ако някоя от вас знае нещо по въпроса - нося лещи , и като ходя на солариум напоследък взеха да ме болят очите,(понеже лещите започнаха да ми дразнят очите) а сега покрай почивните дни нямаше как да отида да се консултирам със специалист, час при лекар за преглед имам чак в петък, а и утре пак съм на солариум...Ще се наложи да ги сваля май преди печенето, но е толкова досадно постоянно сваляй-слагай...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 02, 2007, 20:37:53 »

аз като ходя на солариум не си слагам лещите,винаги сам си мислила че ще се увредят нещо
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #110 -: май 02, 2007, 20:42:24 »

аз да ви се похваля, ходих 3 пъти на солариум и вече имам мъничко тен, забелязва се  danceg
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #111 -: май 03, 2007, 08:29:47 »

И аз нося лещи, но засега не съм забелязала след солариум да ми дразнят очите, може би на всеки различно му понася. Единственият лош ефект е, че като стоя през 5-те минути със затворени очи, после леко залепват лещите, както когато заспите с тях  crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 03, 2007, 10:02:30 »

Подсетихте ме...нещо съм занемарила соларума...трябва да се поправя...smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #113 -: май 03, 2007, 15:45:47 »

Кога мислиате е най- удачно да се спре със солариума...1 седмица преди свтбата...или... *crazy*за да няма изненади де.....smile

Да, според мен една седмица е достатъчна преди сватбата, за да се спре със солариума. Така ще има време кожата да възстанови хидратацията си.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 03, 2007, 19:50:39 »

Аз досега не съм ходила на солариум  и понеже кожата ми е адски суха ме е страх да отида за да не се увреди допълнително,а и нямам време и без тен ще мина
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 03, 2007, 19:54:04 »

Ами то в соларните студия има козметика специална за солариум, така че има решение и за суха кожа.... good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 06, 2007, 18:58:14 »

специално заради сватбата се "метнах" да ходя на солариум още от януари месец лека полека добих желания тен за сватбения ден *YAHOO*не,че съм много бяла,но се харесвам повече по черничка girl_wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 07, 2007, 15:11:42 »

Момичета, какво мислите за бронзантите и кой бихте ми препоръчали. Имам слънчева алергия която от слънцето не е толкова силна и не се забелязва. Но ходих 2 пъти на солариум миналата година и стана ужасно - получих обрив, който беше доста силен  hysteric и не мина 2 седмици /ползвах крема, който ми дадоха в студиото/, но се отказах от солариумите.
Моля, дайте съвет за бронзантите  Плачещо момиче
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 07, 2007, 15:19:23 »

Моля, дайте съвет за бронзантите  Плачещо момиче
моят съвет е да не опитваш с тях
аз вече си изпатих
лично мнение
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 07, 2007, 15:23:52 »

Знам че ставаш на петна ако не се разнесат добре. Но моя приятелка изглеждаше доста добре след нанасяне на бронзант. Но проблема беше че оставаше петна по дрехите  cray
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines