Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:01:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 104625 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 17, 2007, 10:53:23 »

Другият вариант е....планината. смятам с милото 2 седмици преди сватбата да направим преход в Рила. В планината кожата се изчиства и става много мека и гладка,поне при мен има такъв ефект. Но трябва да се внимава със слънцето, защотот може да изгорите, а там по всяко време винаги можеш да придобиеш тен, а и планината наистина ще те зареди визически с енергия.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 17, 2007, 11:09:54 »

Другият вариант е....планината. смятам с милото 2 седмици преди сватбата да направим преход в Рила. В планината кожата се изчиства и става много мека и гладка,поне при мен има такъв ефект. Но трябва да се внимава със слънцето, защотот може да изгорите, а там по всяко време винаги можеш да придобиеш тен, а и планината наистина ще те зареди визически с енергия.
Цялото ми детство премина в скитосване с баба по планините!Ееех...
Това,което казваш,Miri е точно,точно така-няма по-хубав и дълготраен тен от този,придобит на вън сред природата и то когато си в движение!Но защитата е задължителна!И най-добре по бански,трябва да се внимава с презрамките,че с тия рокли с голи рамене...Е,приятно,благородно ти завиждам good А пък ние тук,в града,гонейки ангажименти,ще се понапечем малко  на солариум,че такива сиренца не върви...а пък аз имам и да ги гоня дъщеря ми и баща й,които си имат по една-две бани по рождение focus и до тях съм малко като от реклама на бенетон...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 17, 2007, 12:00:06 »

някой ползавал ли е соларна козметика и каква.аз до сега като ходих на солариум не ползвах но сега почвам да се замислям  crazy Tan Maxximizer е доста евтина но дали има ефект.Най-новите на SUNMAXX знам че са много хубави но доста парички  sad
« Последна редакция: април 17, 2007, 12:22:37 от maslinka » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 17, 2007, 12:48:32 »

Аз забравих да спомена, но Rosistela е права - трябва да се внимава с презрамките и задължително слънчева защита.
Аз лично не бих ползвала кремове за тен, веднъж съм го правила и станах цялата на петна.

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: април 17, 2007, 12:51:18 от maria_lakova » Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #94 -: април 17, 2007, 18:44:07 »

маслинка, в соларноно студио трябва да ти предложат професионална козметика!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 18, 2007, 12:58:12 »

Аз досега в живота си съм ходила само на една соларна сесия,но при всяко посещение се мажех със защитен крем,който ми предложиха от студиото-беше на отделни дозички и миришеше невероятно,но не си спомням името му-той хем е за по-бързо почерняване,хем за защита.maslinka,не прави грешката да се печеш без защита,попитай в студиото и ще ти предложат нещо подходящо,а от мои приятелки съм чувала,че се мажат и с обикновен слънцезащитен,не много висок фактор.
Аз лично панела с лампите за лицето го включвах много малко-да речем за един 10-минутен сеанс-най-много за 2-3 минутки!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 23, 2007, 16:07:40 »

Аз никога не съм ходила на солариум, но мисля за сватбата да отида. Можете ли да ми кажете, колко време преди това трябва да почна да посещавам солариум и дали ако например съм почерняла малко на потник (случва ми се всяко лято) солариума ще заличи разликата?
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #97 -: април 23, 2007, 16:17:11 »

Аз на солариум съм ходила две или три пъти, ползвах козметика, която ми предложиха в студиото (за съжаление не помня каква, но беше за по-бърз тен и цапаше даже). Честно да призная след тия 2 или 3 пъти нямах никакъв резултат-стоях колкото ми казаха там като за първи пъти и не придобих почти никакъв тен-да не говорим за заличаване на разлики. Явно за да си проличи трябват доста повече сеансчета. Аз по принцип съм със среден тен-нито светъл-нито тъмен и на слънце веднага покафенявам, но от солариума нямах полза. Само да кажа-особено за момичетата с чувствителни кожи-стори ми се след това, че кожата ми беше някак по-суха, което хич не ми хареса и затова съм решила засега да не ходя повече. Помня, че преди сватбата даже и като пътувахме някъде извън града с колата като грее си оголвах раменете и си ги печах да хванат тен-май от това имаше повече полза.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #98 -: април 23, 2007, 19:42:32 »

Ние вчера ходихме на разходка с моторница за няколко часа по езеро и така се припекох, че ми трябва още едно такова сеансче и съм готова с тена. girl_wink
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #99 -: април 24, 2007, 19:44:34 »

да ви се похваля, днес за първи път бях на солариум, очаквах да е много неприятно, а то било истинско удоволствие. Стоях 5 мин. и чак не ми се излизаше. С охладителна система, едно вятърче, все едно си на плажа, пръска вода на малки капчици ако искаш, с готина музика и арома терапия, нямам търпение пак  heart
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 24, 2007, 19:49:14 »

ох и аз трагвам от началото на май за да не сам бяла като сиреме на плажа,но не ми е мн приятно на солариум все се взирам в капака да не се захлюпи отгоре ми ............много сам страхлива
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 25, 2007, 13:30:02 »

Maslinka, и аз имам същия страх, даже когато се изключи и стане тъмно имам чувството , че съм попаднала в дупка.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 25, 2007, 13:31:27 »

аз първите пъти си даржах капака от страх.сега обаче мисля да отида на "бразилски тен" да пробвам какво ще излезе накрая
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #103 -: април 25, 2007, 15:23:39 »

Maslinka, и аз имам същия страх, даже когато се изключи и стане тъмно имам чувството , че съм попаднала в дупка.
И аз бях така, голям страх брах първите пъти. А най-първия път когато отидох и минаха 5-те минути, чудовището се изключи и настана тишина и тъмнина. И аз си помислих "Леле, как ще се облека сега в тази тъмница?", а то какво - аз съм забравила, че съм си сложила тези предпазните очила, които са толкова плътни, че нищо не виждаш почти  sarcastic
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 26, 2007, 09:47:42 »

И аз имам страх от затворени пространства и незнам просто как ще го изтърпя!!! crazy
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines