Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:42:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 104081 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 12, 2007, 08:39:13 »

Аз ще си правя спрей тен за проба, но мнооого преди сватбата, защото предчувствам, че резултатите ще са ужасяващи... аз съм с доста светла кожа, и със сигурност ще съм оранжева като пътен знак.  sarcastic
ооо аз станах веднъж така от един спрей нама да споменавам на коя марка 4е и по дрехите остана хем из4аках колкото трябва6е 4е да попие
ужасссссс
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 12, 2007, 10:21:32 »

И аз знам и съм виждала ефекта от моменталния тен!!!Гадничко е!!!Затова малко солариумче и това е!!! smoke
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 12, 2007, 10:24:09 »

Затова малко солариумче и това е!!!
да това е най-добрият вариант и аз се спирам на него !!!
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #78 -: април 12, 2007, 20:37:32 »

И на мен много ми се иска на солариум... най-лесно, но от много места чух ужасяващи истории, особено за светли хора било много противопоказно... и вече не знам какво да правя  cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 12, 2007, 21:24:10 »

просто внимавай в на4алото
тряваба да стои6 малко и със всеки ден 6те увели4ава6
те 6те ти кажат като отиде6
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 13, 2007, 13:13:03 »

PETKOVA  е много права!!!Просто като отидеш в солариума им обясни как стоят нещата и хората ще ти обяснят!!!Те най-добре знаят!!! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 13, 2007, 13:39:01 »

ами да на мен първия път като отидох ими казаха пове4е от 3-4мин. 4е и да искам ниама да ми дадът за6тото съм бели4ка
ама и много зависи от хората там но моят съвет е първият път да стойте малко 3-4мин. и не се подлъгвайте на пове4е в на4алото и постепанно 6те увели4авате мимутките
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #82 -: април 13, 2007, 16:38:00 »

Проблемът не е само с изгарянето... по последни данни, след ходене в солариум рискът за рак на кожата се увеличава с... 55 процента!! В САЩ са взели да ги наричат "ковчезите".. а за хора с бяла кожа сигурно тази цифра скача още повече...  bad cray
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #83 -: април 14, 2007, 17:22:40 »

Проблемът не е само с изгарянето... по последни данни, след ходене в солариум рискът за рак на кожата се увеличава с... 55 процента!! В САЩ са взели да ги наричат "ковчезите".. а за хора с бяла кожа сигурно тази цифра скача още повече...  bad cray


марина,така е!но има много хора,кото ходят редовно на солариум.аз бях една от тях.даже мислех да сложа и в моя салон солариум,но...както и да е.ако използваш ВИНАГИ кремове-няма опастност и при това ти се запазва тена повече време. good
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #84 -: април 15, 2007, 20:18:25 »

Аз съм на мнение, че дори да не ходите на солариум по принцип, за сватбения ден ще е прекрасно да сме с тен.   smoke Летните булки са късметлийки - имат време да почернеят. За тези, които се страхуват от солариума бих ги посъветвала, че си заслужава да направите изключение и от няколко пъти нищо няма да стане. Всички тези страховити резултати от изследвания се отнасят за тези, които прекаляват със солариума, ходят целогодишно и стоят по много. Важното е да не се прекалява и както казва katia да се мажете с кремчета по време на солариума  и после да хидратирате кожата с тоал.мляко или други подобни, за да не е суха. Друго си е булката да е с тен ..... Успех  good
« Последна редакция: април 15, 2007, 22:14:09 от cherry » Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #85 -: април 15, 2007, 20:20:35 »

katia, вярно ли е, че след солариум не е хубаво да се взема душ веднага, а е по-добре да се постои още поне 1 час, за да има по-голям ефект?
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #86 -: април 15, 2007, 21:55:46 »

katia, вярно ли е, че след солариум не е хубаво да се взема душ веднага, а е по-добре да се постои още поне 1 час, за да има по-голям ефект?
не само,че е хубаво , а е задължително! и то 2 часа! diablo
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #87 -: април 15, 2007, 22:08:29 »

И аз все пак се престраших да отида на солариум и съм доволна от ефекта след 4 процедури по 5 мин. Солариумът е хоризонтален и първия път се чувствах ужасно, 5-те мин. ми се сториха мнооого дълги.   Разпитвах дали това чудо може да се отвори и да изляза и преди да ми изтекат платените минути, дали няма опасност да не се изключи...абе като индианец бях sarcastic
Ходя веднъж седмично, само за 5 мин, надявам се не прекалявам. 2-3 седмици преди сватбата ще отида за още 2-3 процедури, мисля да ми е достатъчно, вече не съм сиренце.
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #88 -: април 15, 2007, 22:38:38 »

и аз съм от отбора на много белите. Бъдещият ми съпруг пък е с тъмна кожа, а види ли го слънце, все едно е от друга раса sarcastic . Кумата ми пък е плувкиня и вече тренират на открити басейни - има супер тен, а е още април. Моята рокля е чисто бяла и съм решила да ходя на солариум. Чудя се дали вече е време - остават два месеца, но исам лек тен, не да стана черна  nea
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #89 -: април 16, 2007, 07:41:52 »

Nicky, имаш време още, но ако искаш може да отидеш 1-2 пъти сега , за да видиш какво е и да прецениш колко бързо те хваща. От друга страна, по-добре бавно и по малко да се придобива тена, а това изисква време. Но щом искаш само лек загар, мисля , че имаш време  DANCE
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines