Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:22:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 104086 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 27, 2007, 15:59:14 »

Кажете как вървят цените?
е зависи къде 6те отиде6 и на какъв хоризонтален или вертикален
има по 0.25, 0.5
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 27, 2007, 16:04:04 »

предполагам,че ще е вертикален.Имам чувството,че ако легна във вертикален ще откача! *crazy*Ще се чувствам като в ковчег(извинявам се,но е така)!
Това 0,50 за минута ли е ?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 27, 2007, 16:07:11 »

предполагам,че ще е вертикален.Имам чувството,че ако легна във вертикален ще откача! *crazy*Ще се чувствам като в ковчег(извинявам се,но е така)!
Това 0,50 за минута ли е ?
да наистина като легнах за първи път се 4увствах доста неудобно и притеснително за самата себеси, а и като с епредстави6 4е това е ток и т.н. и ме бе6е много страх за кожата и особенно за гърдите, затова по добре на хоризонталния
0.50 е за минута да
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 27, 2007, 16:09:39 »

Мерси мноооого!!! give_rose
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 27, 2007, 16:47:44 »

И аз се чудя за този солариум,ама то време не остана до сватбата от чудене sarcastic
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 27, 2007, 17:51:05 »

И аз се чудя за този солариум,ама то време не остана до сватбата от чудене sarcastic
ооо отивай 4е ти има6 наи-малко време до сватбата
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 28, 2007, 15:10:24 »

Момичета, вие и за бронзаторите ме уплашихте вече. Най-накрая ще си остана май без тен...

Ако имаш наблизо спрей-тен студио - можеш да опиташ  smile
Наблюденията ми са само за студията в София, а те даже още не са станало толкова experienced в нансянето  Wink
Според мен резултата е доста приятен. И най-хубавото е, че можеш да провериш доста по-рано кой е идалния цвят за теб  girl_wink
Активен
mishel
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #52 -: март 28, 2007, 15:25:59 »

аз не чух много добри работи за тях, тенът не бил точно като от солариум по-жълтеникав бил, но то си има и хора, които така почерняват, и за Японския един приятел ми каза че след като те пръскат пак те пекат. Със сигурност обаче няма да повторя с автобронзант - веднъж опитах, супер скъп Cristian Dior  и станах на петна.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 28, 2007, 16:59:37 »

аз не чух много добри работи за тях, тенът не бил точно като от солариум по-жълтеникав бил, но то си има и хора, които така почерняват, и за Японския един приятел ми каза че след като те пръскат пак те пекат. Със сигурност обаче няма да повторя с автобронзант - веднъж опитах, супер скъп Cristian Dior  и станах на петна.
Моя приятелка ходи на спрей тен за сватбата си, защото е с много бяла кожа и съвсем без тен вените и прозираха - беше началото на миналото лято.
Ефекта беше много добър  good И със сигурност не беше жълта - различно е от автобронзанта  Wink
А солариума след тена - така тена се "запечатва" в кожата - и ефекта е много по-дълготраен. Издържа седмици.
А студиото в което ходи - аз и дадох линка, за съжаление в момента не го пазя. По технологията California Tan Sunless.
Предполагам, че и това има значение.
Забравих да кажа, че това помага, ако имаш разлика от бански или друга дреха - могат с пистолет да се напръскат само по-белите места.
В общи линии може да спаси положението - на мен ми допада като идея.
« Последна редакция: март 28, 2007, 17:01:10 от abel » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 28, 2007, 17:32:11 »

abel
благодаря за идеята girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #55 -: март 28, 2007, 17:49:16 »

Диди, не е необходимо да се плашиш от солариумите  good Във всяко нещо най-важна е мярката. Освен това вече е научно доказано, че вредите за кожата, получени от лъчите на солариума са с пъти мо-малко отколкото вредите, нанасяни от слънцето  Girl_sing  Ако не прекаляваш с минутите и хидратираш кожата си добре, няма да има никакви проблеми  Wink Аз например ходя само веднъж в седмицата за по 9 мин. и в момента вече имам малко тен, който изглежда съвсем естествен и не се притеснявам, че може да ми има нещо  Bravo

Благодаря за окуражителните думи, Ита! Наистина мисля да отида на солариум, но тъй като хващам тен страшно бързо, мисля да е само за 2 седмици преди сватбата, за да не прекаля много.
« Последна редакция: март 28, 2007, 18:03:36 от didibaby » Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #56 -: март 28, 2007, 18:45:09 »

Не се плашете от солариума - важното е да не се прекалява. Престрашете се да отидете 1-2 пъти и ако не ви хареса -спирате. Първите пъти се стои малко минутки, ще видите как се чувствате и ще си прецените. От 1-2 пъти почти няма да има кой знае каква разлика. А ако сватбата е след 2 месеца- е-хей, то до тогава нищо няма да е останало от тена, пък и ще дойде време за моренцето DANCE Моята кожа е много светла, почернявам бавно, първите пъти стоя по малко и едва от 4-5 път започва да се вижда някаква по-забележима разлика. А и за сватбата си заслужава, все пак...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 28, 2007, 18:54:16 »

Не се плашете от солариума - важното е да не се прекалява. Престрашете се да отидете 1-2 пъти и ако не ви хареса -спирате. Първите пъти се стои малко минутки, ще видите как се чувствате и ще си прецените. От 1-2 пъти почти няма да има кой знае каква разлика. А ако сватбата е след 2 месеца- е-хей, то до тогава нищо няма да е останало от тена, пък и ще дойде време за моренцето DANCE Моята кожа е много светла, почернявам бавно, първите пъти стоя по малко и едва от 4-5 път започва да се вижда някаква по-забележима разлика. А и за сватбата си заслужава, все пак...
да да напълно съм съгласна girl_wink
Активен
deskata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #58 -: април 03, 2007, 18:43:20 »

вярно е че солариума решава всичко но аз съм бременна,мога ли да посещавам солариум преди сватбата? girl_impossible hysteric
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #59 -: април 03, 2007, 19:15:02 »

вярно е че солариума решава всичко но аз съм бременна,мога ли да посещавам солариум преди сватбата? girl_impossible hysteric

Посъветвай се с гинеколога си и не предприемай нищо на своя глава или според съветите на непрофесионалист--виждала съм много бременни на плажа, но обикновено се крият под чадър, а лъчите на солариума са къде къде по-концентрирани и трябва да внимаваш много за бебчо!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines