Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:18:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 190960 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 31, 2007, 15:59:15 »

Бебешките теми са в Раздел "Любовта и....... Брака" иди на Форум и ще го видиш. Не че бебета има само след брака, ама все трябва да има някаква организация. Като гледам може скоро да има материал за нов Раздел  Momy

Това е чудесна идея!!! За новия раздел и а зсъм мисляила, но Тео трябва да го направи!!!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 31, 2007, 16:02:08 »

Няма проблеми, ще говоря с когото трябва и до утре ще е направено write
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 31, 2007, 16:02:46 »

Няма проблеми, ще говоря с когото трябва и до утре ще е направено write

Суууперррр!!! Bravo Тео!!! И благодаря!!! girl_in_love
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 03, 2007, 02:31:12 »

Здравейте момичета,
Ето и моята история. Дано ви се стори забавна.

С моя бъдещ миналата година по това време се разделихме. Него много го беше страх, че вече сме заедно от почти две години и ще трябва да мине в групата на бракуваните. Неговите родители много ме харесваха и явно майка му го е питала дали не възнамерява да предприеме нещо. Пусти страх, а може би не е бил готов. Незнам. Разделихме се. Аз много страдах, защото го обичах повече от всичко. След това не се бяхме виждали 3 месеца и на сбирка на студентския курс се видяхме (ние сме колеги от университета). Говорихме, но не е ставало дума за сдобряване. На мен ми беше адски трудно. Слезващите 1-2 месеца се видяхме още няколко пъти, но нищо. Тогава се отказах от него. Запознах се с много готин човек и бях твърдо решила да го забравя. Един месец по-късно (някъде към началото на юли) в офиса ми започнаха да пристигат цветя. Без бележка. Първия път реших, че са от човека, с който излизах, но вечерта той не спомена нито дума и от поведението му се убедих, че не е той.И така в офиса ми продължиха да пристигат почти всеки ден цветя. Колегите ми (а и аз също) се чудеха кой е този упорит ухажор. В края на юли с две приятелки отидохме на традиционното море по женски - за една седмица. Тогава той се обади и пита къде съм. Аз му отговорих - "На море" , а той "Без мен?", аз- "Да, както и всичко друго. Той затвори. Не знам как беше разбрал къде съм точно, но след 1 ден дойде. Аз въобще не пожелах да говоря с него. Но той настоя. Каза, че иска да сме заедно, че иска да остарее с мен и.т.н. Аз не му повярвах. Ядосах се и му наговорих едни такива...............
Когато се върнах в София продължих да се виждам с човека, с който излизах преди това и връзката ни стана по-сериозна. Тогава Бъдещия heart започна да ми звъни всеки ден, да ме засипва с смс-и. Аз се съгласих да се видим. Същата вечер той ме попита какво да направи за да се върна при него. А аз му отговорих , че не може нищо да направи, защото вече съм с човек, на когото държа. За първи път го видях със сълзи в очите. овладя се, но му личеше, че му е трудно. От този ден се превърна в ......... не знам какво точно, но ме чакаше пред нас вечер, като се прибирах, не спираше да ме засипва любовни предложения. Аз не знаех какво да правя. Вече имах връзка с човек, който не заслужаваше да го нараня. Но в същото време знаех, че продължавам да го обичам. Стана така, че се хванахме на бас за нещо, като това, което той щеше да спечели, ако аз загубех беше да отида с него за един уикенд в Троян (много го харесвам този град и природата му). Е, както можете да се досетите - загубих. Понеже не знаех доколко* мога да разчитам heart на себе си се разделих с човека, с когото излизам, преди да замина с него за Троян.
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 03, 2007, 02:51:08 »

В Троян отседнахме в един много сладък хотел и на сутринта в събота той ми каза, че иска да отидем до Троянския манастир, за да му покажа иконата Света богородица триеручица (една извесна икона от манастира). Аз се съгласих, защото и преди бях ходила в този манастир и той знаеше, че много го харесвам. Когато отидохме до там той ми се стори много странен, но реших, че си въобразявам. В манастира влязохме в черквата и застанахме пред иконата. Целунахме я, пожелахме си нещо и тогава той ме дръпна в единия край на черквата.  Аз още не разбирах какво става и се учудих защо отиваме там. Тогава той извади една кутийка, отвори я, падна на колене и ме попита дали съм съгласна да ми подари живота си и да ме обожава докато диша. Аз стоях онемяла. Той трепереше, очите му (тези хубави сини очи - най хубавите на света) бяха в сълзи и ме гледаше с толкова любов, че ме замая. Не се усетих как казах "Да". Имах чувството, че сънувам.
 После няколко дни не можех да повярвам, че се е случило, а той все ме питаше дали не съжалявам. аз се шегувах с него, като му казвах, че съм приела само защото той така се е вълнувал, че ме е било страх да не получи разрив на сърцето , ако откажа. smile LAUGHTER Good luck Good luck
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 03, 2007, 10:12:08 »

много хубава история Радостина !!! пожелавам ти да сте щастливи !!! smile smile smile
Активен
di
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #96 -: февруари 03, 2007, 10:23:11 »

много хубава история.като я четах настръхнах.пожелавам ви много дълаг семеен живот.бъдете щастли ви smile Bravo Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 03, 2007, 15:24:07 »

Оооооо, Радостина... толкова романтична история  Cray направо настръхнах като я четях!!! Cray CHEERS Пожелавам ти да сте много щастливи и да се обичате безкрайно puppets и безгранично!!! good girl_in_love LOVING heart CHEERS
Активен
smiled
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 03, 2007, 19:47:05 »

МНОГООООООО ЯКООООООО!!! И АЗ НАСТРЪХНАХХХХХХХ!!! Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 03, 2007, 19:54:40 »

Radostina добре е когато хората се разделят поне за малко за да оценят любовта,която имат.Предложението е много мило и сигурно ще си спомняте за него цял живот.Усмихвайте се винаги при спомена за него и бъдете щастливи!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #100 -: февруари 09, 2007, 14:44:56 »

на мен пък ми предложи приятеля ми по малко клиширан начин,на Нова година в полунощ....честно казано нямаше как да не приема,защото бяхме си пийнали яко и двамата и той ми наговори едни сладникави думи и аз направо се разтопих любов заедно
както и да е ...алкохола в такива случаи помага beating
каза че иначе не би събрал смелост,би го оставил за следващата вечер Mad girl
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 09, 2007, 15:16:55 »

Защо да е клише и ние така се сгодихме и ми беше много приятно  hysteric
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 09, 2007, 15:18:08 »

Ами, то няма описано никъде "как и кога се прави предложение", според мен най-важното е да е с любов!!! girl_in_love heart
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #103 -: февруари 09, 2007, 17:19:36 »

Ами, то няма описано никъде "как и кога се прави предложение", според мен най-важното е да е с любов!!! girl_in_love heart

Много добре го каза, Bulechka! Bravo
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 11, 2007, 22:52:14 »

Radostina добре е когато хората се разделят поне за малко за да оценят любовта,която имат.Предложението е много мило и сигурно ще си спомняте за него цял живот.Усмихвайте се винаги при спомена за него и бъдете щастливи!

ООО много благодаря. Да винаги ще го помня и когато ме ядоса (което неизменно ще се случва) като си спомня как изглеждаше тогава докато ми правеше предложение винаги ще бъда по - милостива  blum blum blum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines