Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:20:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 190894 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 24, 2007, 20:48:05 »

Леле големи премеждия сте имали!Но пък така никога няма да забравите предложението!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 24, 2007, 21:37:36 »

Леле големи премеждия сте имали!Но пък така никога няма да забравите предложението!

Еееее, чакането си е заслужавало!!! И мисля, че това е ТВОЯТ пръстен!!! good girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #47 -: януари 24, 2007, 21:40:49 »

Леле големи премеждия сте имали!Но пък така никога няма да забравите предложението!

Еееее, чакането си е заслужавало!!! И мисля, че това е ТВОЯТ пръстен!!! good girl_in_love

Искрено се надявам да е така, и дано животът ни заедно е с по-малко премеждия!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 24, 2007, 21:41:42 »

Леле големи премеждия сте имали!Но пък така никога няма да забравите предложението!

Еееее, чакането си е заслужавало!!! И мисля, че това е ТВОЯТ пръстен!!! good girl_in_love

Искрено се надявам да е така, и дано животът ни заедно е с по-малко премеждия!

Дано!!! Пожелавам ви го!! И дано всичките премеждия са били тези!! girl_in_love heart LOVING
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #49 -: януари 24, 2007, 21:43:48 »

Мерси за пожеланието, Bulechka! Good luck
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 24, 2007, 21:45:07 »

Мерси за пожеланието, Bulechka! Good luck

Моля, моля!!! puppets
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 24, 2007, 23:14:51 »

Големи премеждия наистина за един пръстен!
Аз забравих да кажа, че моят пръстен не ми стана  offer
Беше ми малък и милото предварително се бил разбрал със златаря да го разшири ако се наложи, но аз реших, че ще си го нося на кутрето, за да мога да си нося и него и халката  girl_wink
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #52 -: януари 24, 2007, 23:33:37 »

Това е и новия пръстен:

Страхотен е Диди, и много беше весела историята с предложението!!

При нас всичко, както винаги беше супер тривиално - познавахме се отдавна, (тогава) живеехме заедно и тн. Аз направо му показах няколко размера (на камъка) пръстена които искам, той да си реши, кой ще му се отпусне от сърцето да ми купи...получих си го по-пощата още преди той да се беше прибрал от командировка и сама си предложих... т.е. сложих си го на ръката и не го свалих.
След там 9 месеца, отидохме до Монреал, дадох му пръстена и там "официално" ми предложи
 crazy какво да ви кажа... романтика!
Затова много държах да ме види със сватбената рокля като татко ме отвеждаше по време на бракосъчетанието, защото при нас нещата никога не са били особено романтични, винаги практични.  ROFL

а, забравих - ето го и моя годежен


* 988_xlarge.jpg (27.04 KB, 450x450 - видяно 478 пъти.)

* 987_xlarge.jpg (25.45 KB, 450x450 - видяно 430 пъти.)
« Последна редакция: януари 24, 2007, 23:39:40 от silverarrow » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 24, 2007, 23:38:49 »

Романтиката трябва я да има поне от време на време. А след нея пак може да сме практични  good
Макар че и моето мило не е много романтичен, да не кажа изобщо!  Mad girl
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #54 -: януари 24, 2007, 23:40:35 »

Затова много държах да ме види със сватбената рокля като татко ме отвеждаше по време на бракосъчетанието, защото при нас нещата никога не са били особено романтични, винаги практични.  ROFL

И при нас нещата се получават практични в повечето случаи дори и да се опитваме да ги направим романтични!

Но аз както казах и преди, не мога да не се просълзя на всяко предложение за женитба- защото във всяка история не само че има известна доза оригиналност, но и всичко завършва много много щастливо!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 24, 2007, 23:57:50 »

To и моето предложение си беше практично донякъде,защото на човека не му се рискуваше с пръстен,който няма да харесам.А така предложи ми с моито любими бонбонки Рафаело,а аз после си избрах пръстен,който наистина е различен от другите годежни,не е с камък,но това няма значение.Все пак успя милото да ме изненада,защото аз въпреки че очаквах предложението пак останах с отворени уста и странно защо не се разплаках,а аз съм си ревла по принцип!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #56 -: януари 25, 2007, 09:29:02 »

Много ми харесаха вашите истории didibaby и silverarrow.
Осебоно ми стана забавно на думите на silverarrow:-"аз сама си предолжих..сложих си пръстена и повече не го свалих"*YAHOO*а годежните Ви пръстени са мноооооооого красиви! Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 25, 2007, 09:36:50 »

Много ми харесаха вашите истории didibaby и silverarrow.
Осебоно ми стана забавно на думите на silverarrow:-"аз сама си предолжих..сложих си пръстена и повече не го свалих"*YAHOO*а годежните Ви пръстени са мноооооооого красиви! Bravo


много красиви пръстени !!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #58 -: януари 25, 2007, 13:46:57 »

И моето предложение не беше много романтично  cray поне според моите представи, то милото сигурно не мисли така, ама  Girl_sing И пръстена беше странен, в смисъл че аз нося само сребро (и на бяло злато се прежалвам де  crazy) и той решил, че трябва да купи сребърен, ама за да не е малък и евтин купил един по-масивничък, който иначе си е много хубав, но хич не прилича на годежен   Cray Трябвало да ми става на безименния пръст според него, ама друг път-тамън ми стана на средния  sarcastic. Но мъже-какво да ги правиш, за първата годишнина аз си избрах един от бяло злато с камък по моите си разбирания за годежен и сега си ги сменям двата.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #59 -: януари 25, 2007, 14:22:03 »

denisimo аз също нося и сребро и затова и годежния и халката са ми комбинирани с бяло злато.А колкото до размера беше го уцелил точно,предполагам че е взел от пръстените които не нося и е пробвал по тях.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines