Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 20:30:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как преживявате раздялата с любимия?  (Прочетена 113683 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: декември 26, 2006, 06:49:09 »

Така е, fiibi! И ние живеем далеч един от друг вече три години, и смея да твърдя, че сме много щастливи когато успеем да прекараме няколко дни заедно. Плюс това, вместо в дребнави разправии, ние си прекарваме времето пълноценно заедно и се радваме на компанията си. Телефонът е средството на което съм благодарна за продължението на връзката ни.
Кееp in touch и мисли за прекрасните мугове които ви предстоят заедно!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 27, 2006, 22:19:01 »

Раздялата събира още повече и прави чувствата мнооогооо по-силни!!! girl_in_love heart LOVING
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 27, 2006, 22:28:54 »

 Ох въобще не мисля, че мога да живеч дълго без него. Добре, че си е при мен.  любов заедно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 27, 2006, 22:31:15 »

Ох въобще не мисля, че мога да живеч дълго без него. Добре, че си е при мен.  любов заедно

Да, така е, Iulia, и аз не мисля, че вече бих могал дори да си помисля за раздяла!!! Толкова ми липсва, дори когато е на работа и цял ден не сме се виждали като се прибере girl_in_love и се прегърнем Dance heart
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 27, 2006, 22:40:34 »

Ох и аз така ама май ще трябва да ставам, че вече заспинка без мен. Да си го прегърна и да му кажа лека нощ. blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 28, 2006, 01:57:40 »

Ох въобще не мисля, че мога да живеч дълго без него. Добре, че си е при мен.  любов заедно

Истината е че е много трудно ,когато го няма.Никой не може да намали болката от раздялата.Дори и милите и всеотдайни приятели,любящите родители.Иска ти се да бъде тук и сега и само той и никой друг.
А най-добре е ако  не се разделяте!Или ако се налага поне да бъде за малко! cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 29, 2006, 23:52:37 »

Така е наистина боли, даже много боли, но всичко минава за секунди, когато милото се прибере и те погледне в очите с онзи поглееед...  LOVING girl_in_love heart Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 15, 2007, 19:34:52 »

Добре че времето намалява!Малко бавничко обаче знам че дните до нашата среща намаляват!И всичките ми планове са свързани със неговото завръщане.Засега само броя дните.А като ги броя минават бавно.И както си пишехме в една друга тема добре че има интернет,но времето е толкова малко,когато говорим.Тогава времето лети ,не спира и думичките се застъпват и връхлитат.И накрая пак остава нещо неизказано и несподелено.Дано да мине бързо това време и
Цитат
всичко минава за секунди, когато милото се прибере и те погледне в очите с онзи поглееед
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 15, 2007, 19:38:42 »

Колкото повече броиш, толкова по-бавно минават дните!!! Като спреш и времето минав апо-бързо!!! И ето, денят дошъл и като погледнеш назад ти се струва, че милото го е нямало само миг!!! girl_in_love girl_wink dirol good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 17, 2007, 19:08:36 »

fiibi_bg  ние сме с теб както и с всички които очакват завръщатето на своите любими. Знам колко е трудно да чакаш. Дано да ти олеква като споделяш с нас.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 17, 2007, 19:35:32 »

fiibi_bg  ние сме с теб както и с всички които очакват завръщатето на своите любими. Знам колко е трудно да чакаш. Дано да ти олеква като споделяш с нас.
Мерси Iulia!Определено като си пиша в този сладък форум ми е много по лекичко.А и милото всеки ден като звъни по skype и пита дали си пиша защото знае,че ми е много приятно тук и с вас!Сега при нас малко са се разменили ролите.Аз се държа по мъжки ,а той много тъгува,защото аз тук съм си с роднини и приятели,а той е на работа и то с военни все пак!И така,когато той е тъжен аз много се мобилизирам и обратно.Доволна съм от този факт защото това означава,че взаимно се допълваме.Иначе от цялото време прекарано разделени най-тъжно е по празниците!А идва св.Валентин...... cray
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 17, 2007, 20:07:09 »

Мила fiibi_bg  той ще си дойде и ще те гушне а ти ще си най-щастливото момиче на земята. Прати му поздрави от нас и да се държи. Кажи му за лятото когато ще дойдете (надявам се ) на плажа при нас и ще си искараме незабравима почивка. Надявам се това да го зарадва.
  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 17, 2007, 20:23:41 »

Мила fiibi_bg  той ще си дойде и ще те гушне а ти ще си най-щастливото момиче на земята. Прати му поздрави от нас и да се държи. Кажи му за лятото когато ще дойдете (надявам се ) на плажа при нас и ще си искараме незабравима почивка. Надявам се това да го зарадва.
  give_rose
О аз това за лятото му го казах още същият ден и той е много навит.Така че живот и здраве сме там!А колкото до поздравите леле благодаря много  10x give_rose ще се зарадва определено.Знам,че като си дойде всичко ще е супер.А и ще е точно лятото така че  smoke :swiming:А и сега като сме разделени успяваме да оценим малките неща като смс,тел.обаждане и картичка.Само едно ми тежи,че аз имам web cam и той ме вижда,а аз него не!Даже като бяхме в БГ и запазих цифровият фотоапарат за мен и сег аи снимка не може да ми прати!Дано да успее чрез някой колега!Благодаря ви за всичко момичета!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 17, 2007, 20:58:49 »

fiibi_bg, спокойно!!! Тук сме, за да си споделяме и да си помагаме с каквото можем!!! Дано д ати олеква и времето до завръщането на твоя любим да минав апо-бързо и неусетно, когато сме "заедно" тук, във форума!!! girl_in_love kiss2
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 29, 2007, 22:40:36 »

Ехе момичета вече си виждам милото и на web cam!Много съм щастлива yahoo yahoo *YAHOO*И си пращаме снимчици,та даже и клипчета.Обаче честно да ви кажа така като го чувам по няколко пъти на ден и като си го гледам на камерката още повече ми липсва.Имам чувството ,че ей сега ще протегнеш ръка и ще го докоснеш, но уви реалността е друга.Всъщност истината е,че времето въшреки всичко намалява! yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines