Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:24:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Рокля под наем - 1"  (Прочетена 192772 пъти)
 
ivelchenceto
Регистриран

Публикации: 5


Надеждата ме води.


« Отговор #75 -: юли 18, 2010, 14:47:58 »

Здравейте,искам да попитам дали  Holiday Sona дават рокли под наем? И ако дават за каква цена става въпрос, тъй като пратих запитване до тях, но така и никой не си направи труда да ми отговори.  smile Интересува ме точно определена рокля, даже едно момиче тук mim4ii предлага тази рокля , но не мога да се свържа с нея.Роклята е бяла на червени рози.Съгласна съм и на вариант да я купя от някого но май никой не предлага тук във форума точно такава.
« Последна редакция: юли 18, 2010, 15:07:43 от ivelchenceto » Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 20, 2010, 09:30:33 »

Когато аз се жених, мислих да си вземам роокля под наем, намеа и беше 150лв за 2дни!Единия ден на сватбата и на другия ден да я върна!Отидох в едни приятели на баща ми и си купих от тях рокля втора употреба за 100лв...
Активен
ivelchenceto
Регистриран

Публикации: 5


Надеждата ме води.


« Отговор #77 -: юли 21, 2010, 16:02:40 »

Ами може и втора употреба когато не искаш нещо точно определено, а роклята която аз искам е точно определена и досега колкото и да съм турсила в интернет, никой не продава такава рокля. Варианта ми е или под наем или да си я купя. Но не мисля че си струва да дам 600 лева за нещо което ще облека един път.  smile
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #78 -: август 25, 2010, 10:02:14 »

Харесала съм си точно определена ролкя и до скоро, и аз си мислех, че трябва да е само моя и да си остане за мен. Дори бях готова да я купя въпреки, че цената и е около 1500лв, сега като се позамислих се отказах от тази идея, просто няма смисъл толкова много пари за един ден и след това да събира прах в гардероба ми. Майка ми сега дори си няма и идея къде точно е нейната рокля, а това че никога повече не я е обличала се подразбира.
Предпочитам да съм с мечтана рокля под наем отколкото някоя шивачка да ми скъса нервите докато ми направи модела който искам а даже не е сигурно дали ще го направи. 
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 03, 2010, 07:14:20 »

Здравейте момичета и аз дълго мислех дали е по добре роклята ми да е под наем или да я взема нова,но тъй като под наем трудно бих намерила това което търся,а  ако е нова може би ще ми излезе доста по скъпо с мой модел , за това взех решението да ползвам роклята на сестра ми ,но след като я преправя по мой си начин.Според мен това беше най добрия вариянт ,тъй като ще имам това което искам, но и няма да дам излишните маса пари за рокля по мой избор , предполагам че тази седмица ще се почне с направата на роклята ,така че стискайте палци да я направим както си я представям  smile.
Активен
CATRIN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


откачалка


« Отговор #80 -: септември 10, 2010, 09:11:29 »

И аз пак не можах да схвана ,дават ли свясни рокли под наем и кои точно бутици го правят!?
Една позната се хвалеше ,че била с рокля на Армани под наем ,но незнма кога ще я видя ,за да я питам  girl_impossible
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 10, 2010, 09:56:31 »

Поне в Бургас всеки булченски магазин има и рокли под наем,предполагам че и в другите градове е така.
Активен
Bibi5312
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #82 -: октомври 25, 2010, 21:50:32 »

Здравейте и от мен:) И на мен ми предстои сватба... Bravo Ориентирала съм се към роклите под наем, тъй като не желая да си закупя рокля която ще запълва надстройката на гардероба ми. Ако може някой да ми каже кои магазини в Русе предлагат рокли под наем ще бъда много благодарна:) Успех на всички:) И предварително мерси:)
Активен
natalia_nat
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #83 -: ноември 04, 2010, 08:48:33 »

защо е толкова трудно с тези рокли под наем  sad аз също търся нямам и кой знае колко време за търсене... но ако някой знае за Пловдив някой център агенция или каквото е там за рокли под наем наистина ще съм мн благодарна за помоща smile
Активен
toni popova
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #84 -: ноември 10, 2010, 18:32:37 »

Мнението е редактирано заради явен СПАМ

Наложен е 7 дневен бан!


« Последна редакция: април 01, 2011, 12:57:15 от Teo » Активен
NinaPopova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #85 -: ноември 11, 2010, 08:16:59 »

Мнението е редактирано заради явен СПАМ



« Последна редакция: април 01, 2011, 12:57:30 от Teo » Активен
Bibi5312
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #86 -: ноември 11, 2010, 22:02:00 »

Здравейте, след като обиколих повечето булчински магазини в Русе- впечатление ми направи магазин "Булка" на ул."Петко Д. Петков". Първо момичето което беше в магазина знаеше как да се отнася с "бъдещи булки" и показваше това което би ти подхождало на теб самата. След като пробвах няколко рокли, попитах как стоят нещата със роклите под наем и момичето ми обясни, че ако искам рокля под наем-не трябва да полежи на корекция. След това обаче дойде моментът със разликата в цената: роклята струваше 350 лв. ( евтина е защото искам най-семплия модел-изчистен и без камъни, цветчета и т.н.), а ако я наемеш наемът ти е 180 лв. за два или три дни-зависи колко ти трябва. След като си тръгнах от този магазин посетих магазин за платове и когато поисках плат за булчински рокли, продавачките в магазина ми предложиха булчинска тафта 11 лв./метъра. След което обаче като си направих груба сметка и ми стана ясно, че най-вероятно моята рокля ще бъде ушита. И така от мен:)
Активен
Nikol89
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #87 -: февруари 03, 2011, 23:11:41 »

Аз съм твърдо против рокля под наем и рокля втора употреба  NO Това е събитие, което ще се помни цял живот, а роклята е много важен спомен от него  smile
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #88 -: февруари 06, 2011, 22:47:35 »

Nikol89, това не е тема "За и против"! Това е тема за обмяна на информация относно бутиците отдаващи рокли под наем, в случая ценното ти мнение не е важно. Извинявам се за  Offtopic
Няма ли други магазини в София с рокли под наем, в цялата тема виждам само Арети, Романтика и Валентин. Моля компетентните да споделят за още такива, благодаря предварително  smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 10, 2011, 13:35:33 »

Аз също си мислих за рокля под наем,но роклята отпадна като цяло,поради нарастващия ми корем  blush give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines