Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: за ревността  (Прочетена 77774 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 27, 2009, 10:54:56 »

Ние пък доста се ревнуваме, но май и на двамата ни допада този начин на живот!!!  pardon
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #121 -: февруари 27, 2009, 23:12:19 »

след като вие се чувствате добре така  Good luck vanessssa
само не трябва да се прекалява, че да няма...   cray    boxing
   че едни близки стигнаха до потупване girl_impossible
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 16, 2009, 16:22:32 »

Момичета помощ! Колкото повече наближава сватбата, толкова повече имам чубството че ревнувам! Не искам да е така, но то е по-силно от мен! Моля ви кажете ми как се справяте с този проблем! Не искам да задуша половинката си с това страшно чувство! Най-лошото е, че за пръв път в живота ми е така и съм много объркана не знам какво да правя cray Той не се дразни когато го ревнувам, но се опасявам, че и да му дойде в повече няма да ми каже за да не ме засегне  diablo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 16, 2009, 16:26:41 »

cvety_84, щом не ти е присъщо това чувство от преди, според мен най-вероятно се дължи на стреса преди сватбата. И ако е така - съм убедена, че това ще отмине след нея и всичко ще си влезе в релсите  good
Късмет и не се тревожи  Good luck
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 17, 2009, 11:04:58 »

"От преди" имах предвид в предишните ми връзки. Никой не съм ревнувала, сега с бъдещия ми мъж - ние сме от по-малко от година заедно, за пръв път изпитах това чуство crazy Понякога ми иде да се гръмна GROAN
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 18, 2009, 09:40:00 »

Има ли конкретен повод и човек за ревнуване?

Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 18, 2009, 11:19:06 »

Има ли конкретен повод и човек за ревнуване?


И аз искам да попитам това.Защото ако е така мисля,че трябва да си поговорите двамата спокойно и открито.Но ако няма може наистина да е от напрежението и стреса преди сватбата.Но и в двата случяю те съветвам да се опиташ да запазиш спокойствиие (до колкото е възможно разбира се) и да се вслушаш в сърцето си и да не забравяш, че все пак това е мъжът на живота ти и точно този същият човек е решил да сподели живота си с теб и те е помолил да станеш негова жена и майка на децата му.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 18, 2009, 11:59:41 »

ами конкретен повод няма... просто си го ревнувам от жените около него, от социалните му контакти от това че е много привлекателен а има много нахални жени, въпреки, че знам, че е избрал мен и постоянно ми показва и казва колко ме обича, просто исках да знам дали има някоя друга от вас която се е сблъсквала с подобен проблем, наистина понякога излизам извън себе си и се осещам едва след като съм направила сцена на ревност,..а ме е страх че така мога да го отблъсна
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #128 -: март 18, 2009, 12:20:43 »

Момичета според мен всичко се дължи на стреса преди сватбата!Аз ревнувам моя любим,но от скоро взех да усещам това чувство така както когато бяхме първите месеци-когато си нямахме тази вяра,увереност и сигурност!С времето ревноста намаля,ама какво ме е прехванало сега ,не знам!Нещо сякаш ме гризе отвътре и то без причина!Обяснявам си го с това че сватбата наближава!А също да добавя ,че от както взех да ревнувам по този начин  сякаш съм се влюбила повторно!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 03, 2009, 14:31:42 »

От опит знам,че лекарство срещу ревност няма.Аз ужасно ревнувам мъжа си.Не мога да обясня защо.Мисля,че мн го обичам и ме е страх да не го загубя и затова.Тъпо звучи,ама е така.Всъщност ние живеем в неговия град и тук под път и над път срещаме негови бивши или такива,които не е удостоил с внимание и те едни такива палави...Само,че така пък го карам да ме лъже.Преди време се срещнал с бивше гадже и пили кафе.Аз разбрах седмица по-късно и полудях,че не ми го е казал,което вече изглежда съмнително.А той се оправда,че знаел,че ще се подразня.Каква обратна реакция се получава!Но аз си се дразня и му споделям и не виждам кога ще спра.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 11, 2009, 10:59:16 »

Да, angel4e, гадно нещо е ревността.
Хората са го казали и изпяли в много песни.Тази обаче като я слушам и винаги ме побиват тръпки.. "Когато съм далеч,
а ти си вкъщи,
не вярвам, че си сама...

...Ревност,
гъста като кал...
Във вените ми е,
в кръвта ми е...
Ревност.
Ясно се вижда,
че те обичам повече
отколкото ти мен...


Песента е на
Frankie Miller - Jealousy
« Последна редакция: септември 11, 2009, 11:00:52 от Кardigansder » Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #131 -: септември 27, 2009, 18:37:23 »

angel4e Напълно те разбирам и аз съм така . Ама моя не пие кафе с бившата си , а работи с нея . Засякохме се на фирмено парти с нея и за малко  battle . Ам тя пий като смок и не може да си мери думите . И аз се вкарвам в едни филми ,ама опитам се да не мисля за това ... трудно ми се получава .
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 28, 2009, 08:57:03 »

Наистина филма,който сам си правиш е най-лошия.Направо не ми се мисли,ако бях на твое място.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 28, 2009, 10:57:50 »

Ревността може да причини много неприятности, особено ако е безпочвена. аз не ревнувам след толкова години заедно съм се уверила в коректността и верността на мъжа ми. В началото на връзката ни обаче той много ме ревнуваше, защото аз бях по-активна, с повече познати и т.н. и това негово чувство много ме дразнеше и се чувствах незаслужено ревнувана.
От друга страна пък ако спонтанно се е появило това чувство във вас сигурно не е случайно, а има някаква причина, помислете каква е тя, имате ли повод за ревност, какво ви тревожи, така ще можете да се успокоите или пък да видите , ако нещо действително става.
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 29, 2009, 12:23:41 »

това за ревността ми е толкова познато........ само че ние сме много смешна картинка отстрани /предполагам/, защото и двамата се ревнуваме, но кротко и мълчаливо, без другия да разбере, че може да се възгордее  laugh . и след време, когато се успокоят страстите заедно се смеем на споделените ревностни терзания.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines