Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:36:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит 8-ми декември на всички студенти и бивши такива  (Прочетена 23611 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #30 -: декември 10, 2007, 10:32:24 »

И ние си изкарахме страхотни два дни с приятели в Добринище yahoo yahoo yahoo Покарахме и ски на връх Безбог, беше велико изживяванееее  Skiing  banana banana
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 10, 2007, 10:48:04 »

Ааааааааааааааааа няма да се разберем така....айде да не ви изброявам поименно, Вие си знаете кои сте... beating beating beating...бързо тук по едно разказче да спретенете и снимков материал да приложите, че .... beating beating beating
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 10, 2007, 10:55:02 »

Ами да се отчета значи в събота беше адско разбиване  tease danceg имаше много танци-манци,хора  yahoo и многооо алкохол  pardon  blum ама на другия ден не ме питайте бях  angry bad bad много зле цял ден реанимаця ама нямаше излагация blush pleasantry
Опитвам се да кача снимки ама ми казва че са големи  crazy какво да правя дава само до 96 КG pardon
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #33 -: декември 10, 2007, 11:18:44 »

А аз този път имам много малко снимки и чакам да събера от другите  photograph Аз и по-горе писах, нашето събиране беше по-скоро приятелско /съквартирантско+половинки biggrin/ и не съвсем по повода със студентския празник Wink но това няма значение  yahoo беше супееерррр   drinks Пристигнахме по обяд в Добринище и веднага се понесохме към всеизвестната механа Македония, където заформихме едни маси и едни вина се ляха още от обяд ...  drinkz Girl drink после се понесохме към "селската баня", където го ударихме на релакс ... взехме си по двойки семейни вани и се размазахме .... след което, по препоръка на една магазинерка, се понесохме към най-новото кафенце, известно с червените диванчета - гордостта на Добринище ... супер лукс за селото  good освен обстановката и кафето беше страхотно  smoke Coffe отдавна не бях пила такова хубаво кафенце навън ... поразходихме се още малко и се претнахме да подготвяме вечерята. Бяхме в механата на къщата, която бяхме наели. Имаше всякакви удобства за всичко - мръвките спретнахме в камината на специална скара за целта Wink и така ... от там нататък .... то е ясно - купоооннн  yahoo yahoo DANCE DANCE DANCE 
А на мен следващия ден ми беше най-най-най .... качихме се на връх Безбог и покарахме първите ски за сезонаааа ...  DANCE  Skiing от което имам ужасна мускулна треска в момента  cray най-вече се кефя за моите приятелки, за които също писах по-горе, че всяка година се канят да се качат на ски и  така всяка година  Wink та тази година ги спретнахме, наехме ски учител и се почна едно падане - ставане ..... и те така   DANCE laugh голям смях падна и накрая, много доволни се прибрахме към селото и се понесохме към поредната механа, този път При бай Панчо ... и те така  blum

Та ей ме на - отчетох се и аз с повече приказки  biggrin
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 10, 2007, 15:05:46 »

Ама че сте ми послушни...еййййй,нямате грешка.... Bravo Bravo Bravo Girl_hide girl_wink danceg
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 10, 2007, 16:08:51 »

Ехеее, и аз пораздрусах малко бебето!!!! Потанцувахме си и хорца в механата и в клуба се кълчихме, е само дето не се нацепихме, но нямаше как!!! затова пък гледах сеира на всички!!! drinkz  tease  Божей, всички така ми угаждаха, искаш ли да хапнеш от моята салатка, да седнеш искаш ли, изморена ли си?!  blum разбрах, че още не съм за изхвърляне, още ме бива по клубовете!!! С една дума - страхотно!!!!!!!! Само дето таткото доста се е притеснил, еми така е като иска да си празнува с неговите колеги!!!!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 10, 2007, 16:11:43 »

Хайде някой няма ли да пусне някоя снимка!? DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 10, 2007, 19:42:29 »

оф, мен ме е страх като си помисля, че няколко човека ме снимаха  angry кой знае каква чудна картинка ще съм на тези снимки  crazy Чак ме е страх да ги видя.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #38 -: декември 10, 2007, 20:00:26 »

 prin4ipessa , СПОКО. Ще има и по-тежки снимки от твоите.  blum Аз празнувам от четвъртък вечерта.  singer Elvis :drum:Хем Никулден , хем генерална репетиция за 8 ми декември. Та, така така , че до снощи. И аз съм отдавна бивша студентка, ама .....какво от това?  blum :PДа не ми е купена дипломата, че да не празнувам????  tease  Стара чанта, ама лачена...... pleasantry MANICURE SERENADE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 11, 2007, 13:07:53 »

ние бяхме прилични на 8.12 тъй като се случиха няколко тъжни неприятности, но поне хапнахме и пийнахме в една кръчмичка !!!! пускам ви снимки с кумата и милото на заден план и с една друга студентка !!!! smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #40 -: декември 12, 2007, 10:42:43 »

Ето една малка част от нашите приключения  Wink



цър-пър ..... ей такива нещица си правихме  Wink

а тук са моите дружки, които за първи път се качиха на ски и до тях с червеното се вижда ски учителя им  Wink а в ляво патето по влека се влече  tease
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 12, 2007, 10:49:54 »

Katitika вижда се че сте си изкарали супер само така Wink това с цър-пър никой не го подминаава pleasantry blum
Ето и аз да покажа как си искарахме на студенския празник  tease




Аз все се размятах по дансинга някаде ама какво да се прави  pardon danceg
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #42 -: декември 12, 2007, 10:57:06 »

и при вас е било много веселко, а дансинга е твоята стихияяяяяя  tease tease tease личи си  danceg danceg
аз не пускам много снимки, че не всеки иска да се види някъде в нета ... от такива съображения .... а понеже аз съм папарака обикновено, мен ме няма по снимките  cray та за това съм скомна този път в снимковия материал  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 12, 2007, 11:51:56 »

еййййй колко сте сладки smile явно чудесно сте си изкарали бравоо smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 12, 2007, 12:06:14 »

Ей, купонджийките много сте готини  yahoo Аз имам най-много 5 снимки и на всичките съм ужасно бяла, не знам защо  crazy и изобщо не се харесвам. Но вашите снимки са супер  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines