Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:30:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит 8-ми декември на всички студенти и бивши такива  (Прочетена 23612 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #15 -: декември 06, 2007, 14:51:17 »

И в нашата цялата групичка от 12 човека няма ни един настоящ студент, но си го направихме като "още един повод да се съберем"  banana banana banana Мога да ви разкажа нашата не много скромна историйка, за да разберете какви хора сме се събрали  blush  ... до скоро живеехме няколко момичета на един етаж, но в различни апартаменти и се събирахме почти всяка вечер в рамките на 3 години и повече ту в единия, ту в другия апартамент, дискотеки, клубове, нощен живот, морета, планини ... винаги заедно  friends преживели сме си всичко - болки, радости, неволи ... в един момент стана така, че нашите младежи ни подариха пръстенчета почти едновременно на всички  offer и се наложи къщурката да се разтури ... пръснахме се из града и сега само си търсим поводи да се събираме всички заедно ..... и така ... решихме и този път да се съберем пак дружинката, заедно с половинките и да се забавляваме как ние само си знаем  DANCE DANCE DANCE Толкова ги обичам всичките  girl_in_love LOVING
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 06, 2007, 15:00:20 »

Ееее, Katitka, много готина история. Хубаво е че сте си останали приятелки. Казвам го защотото аз живеех преди в Студентски с 2 момичета в една стая и винаги сме си правили страшен купон. Но едната си намери приятел и от 2 години не сме я виждали. Така и не разбрахме какво толкова и направихме за да се отдръпне от нас cray cray cray

А с другата си пишем в skype всеки едн и дори и да не можем да се видим по дълго време(имам предвид 2 седмици) си поддържаме връзка. За това много се радвам за вас и че си се имате и сте и прителки smile
 
Пожелавам ви да си искарате най-лудия купон и после да покажеш снимчици  yahoo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #17 -: декември 07, 2007, 11:19:07 »

Честит празник в аванс и от мен на всички бивши и настоящи студенти!Пожелавам Ви невероятно изкарване и много незабравими спомени. cleopatra chee
И да покажете снимки после на нас photograph ,тези които ще празнуват пасивно blum
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 07, 2007, 11:34:32 »

Честит празник  и от мен на всички бивши и настоящи студенти
Пожелавам ви весело прекарване на празника утре и внимавайте с алкохола  yahoo tease tease tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 07, 2007, 13:48:00 »

дааааа, честит празник на всички!!!! Какви прекрасни години бяха, то не бяха студентски празници, то не бяха купони, супер беше  yahoo yahoo yahoo ехх.......нека всички, кой по-кротко кой по-бурно си изкараме празника подобаващо!!!!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 08, 2007, 13:33:09 »

Честит празник на всички настоящи и бивши студенти (както и на тези празнуват с тях)! Весело купонясване!  drinkz drinks CHEERS
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 08, 2007, 13:36:57 »

честито и от мен на всички празнуващи yahoo yahoo yahoo
един мой приятел ми обясняваше че щял да се направи на "пастет" funnytooth funnytooth :funny:хайде успех на всички пастетоправещи се
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #22 -: декември 08, 2007, 16:12:28 »

Честито и от мен на всички!!!Аз сега излизам от работа,отивам вкъщи да се наглася(в момента само прическата ми е готова) и довечера ще избухваме  blum danceg Весело изкарване на който празнува и умната  blum Да разкажете после как сте изкарали,и аз ще разказвам и може снимков материал да сложа  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 08, 2007, 21:13:09 »

Малко късно, но и от мен ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички, които празнуват!!! yahoo danceg
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 09, 2007, 13:55:14 »

Малей, какъв махмурлук имам от снощи...ужас. Толкова ми тежи главата, че имам чувството че вибрира. Вчера пих като за последно, направо се забравих. drinkz Така не съм се напивала от гимназията  star Слава богу, че и нашите приятели и кръстниците бяха много на градус и не успяхме да се изложим много с душито, но на връщане към къщи със сигурност сме удължили пътя си поне с 2 километра от цялото криволичене. Лоша работа е това алкохола!  girl_impossible
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 09, 2007, 17:29:41 »

миличка направила си се на пастет  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth ROFL :sarcastic:браво на теб важното е да е весело настроението поне си спомняш че аз 2 чашки да изпия и не помня после какво ми се е случвало  bad blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 09, 2007, 18:13:11 »

:offtopic:малко късно,но и от мен
честит празник на всички,които са имали повод вчера да празнуват Bravo Bravo Bravo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 09, 2007, 18:48:34 »

Малко късно, но и от мен ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички, които празнуват!!! yahoo danceg


 И аз да се включа ,макар и  give_rose give_rose give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #28 -: декември 09, 2007, 19:08:45 »

Честит празник и от мен  drinks give_rose Е може някои от нас да не са вече студенти, но това няма да ни попречи да празнуваме я  blum Wink Много хубаво изкарахме вчера и сега още ми се спи, а милото дреме в другата стая  girl_wink Поне ние не се омотахме снощи, но голяма част от компанията успяха и имаше караоке парти- обаче беще много забавно  tease tease tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 09, 2007, 20:21:46 »

Момичета, аз чак сега се излюпвам след снощния купон, който завърши днес по някое време и беше...  yahoo danceg И накрая всички бяхме като в disappear Но беше страхотно, направо "изкъртихме" студентски град... и доста се "напастетихме"  blush laugh
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines