Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 17:34:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 172155 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 06, 2007, 21:31:41 »

много е хубаво като идея ама не зная къде ще намерим да я посадим аз мисля това да е подаръка за коледа на милото да купя жива но не каква да  еелфа ами в саксия и да му кажа на милото че ще си я посадим и ще си е нашето семейно дръвче :girl_in_love:ехх ако живеехме и някъде в къща с дворче щеше да е прекрасно и един ден на внуците си щяхме да показваме снимки и да им слагаме подаръците под тази елха и да я  украсяваме girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:еее и аз се размечтах
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 07, 2007, 00:34:00 »

Елха в саксия е много практична идея-след празниците си я засаждате good Ние пред блока имаме градинка подходяща за засаждането на една елхичка,но от къде да си я купя :girlsigh:Не съм виждала досега.Ще взема да поразпитам и ако въобще решим да имаме елха ще е такава Bravo
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #152 -: ноември 07, 2007, 12:51:07 »

Сиска,на повечето места,където продават елхички има и такива в саксия! Ние вече няколко години си взимаме такива и после на вилата,в двора-боц и ти остава за спомен от новогодишната вечер! А имаме една и пред блока!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #153 -: ноември 07, 2007, 12:54:36 »

Някой бил ли е в хотел Маркита във Велинград?Предложиха ми го като новогодишна оферта.Ако някой има впечатления нека ги сподели.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 07, 2007, 13:01:24 »

аз не искам да я боцна пред блока да ми я опикават кучетата  angry ама вече съм на 100% сигурна че ще си взема такава в саксийка и ще изненадам милото да я посадим и той ще е доволен хем няма да падат иглички хем ще си е жива и нищо няма "да убиваме какво ни е виновно дръвчето какви сме консуматори" laugh
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 07, 2007, 13:07:46 »

аз не искам да я боцна пред блока да ми я опикават кучетата  angry

 laugh

Тези елхички в саксия могат ли да се ползват за следващата година или е задължително да се засадят?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 07, 2007, 13:10:49 »

Тео ето това е една чудесна идея за създаването на една красива семейна традиция!!!да я украсявате всяка година!!само че все си мисля че лятото може да и е топло в апартамента =]принципно не е "писано" задължително да се засади но мисля че така се прави за доброто на дръвчето!а който живее в къща още по добре ще си я засади и ще си я украсява всяка година good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #157 -: ноември 08, 2007, 11:13:21 »

а който живее в къща още по добре ще си я засади и ще си я украсява всяка година good

Ехаа, който живее в къща  Girl_sing Girl_sing Наистина може да си украси елхичка в двора, като в приказките Girl_hide girl_in_love
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #158 -: ноември 09, 2007, 22:54:21 »

и аз исках такава елхичка в саксия, но приятели ме разубедиха, че ги продавали за Коледа и те умирали много бързо, вярно ли е това?
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 10, 2007, 03:26:21 »

 Emma миналата коледа и ние си купихме елхичка в саксия с идеята след коледа да я посадим в двора на за жалост тя не издържа до нова година и я хвърлихме...тази година ще купим една за вкъщи една за двора та да видим какво ще излезне... pleasantry
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 10, 2007, 03:33:52 »

Ние пък с милото миналата година си купихме една огромна елха,и тази година ще ис я ползваме пак.Е да,елхата е изкуствена,но pardon и тя върши работа според мен де.
Всяка година само си купувам някоя нова играчка занея; е сега вече си купихме ботушчета за камината и една топка от бодлички за външната врата.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 10, 2007, 03:48:56 »

е нашата беше не много голяма.... може би заради това не издържа....много бих искала и аз да имаме елха и да я украсяваме всяка година...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 10, 2007, 10:16:44 »

ммм нямам търпение д атръгнем с милото да си купуваме играчки за елхата и да си украисм и вратата и всичко както си му е редът :girl_in_love:сега като гледам как вали ми се иска вече да си имаме елха нищо че е рано  :laugh:ама как да не си мечтае човек  girl_in_love girl_in_love
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 10, 2007, 13:57:26 »

ммм нямам търпение д атръгнем с милото да си купуваме играчки за елхата и да си украисм и вратата и всичко както си му е редът :girl_in_love:сега като гледам как вали ми се иска вече да си имаме елха нищо че е рано  :laugh:ама как да не си мечтае човек  girl_in_love girl_in_love
kleo,ако знаеш колко си права good миналата седмица като бях по магазините с милото и аз това му виках "Хайде да си украсим вече елхата и в къщи" моите родители ще идват следващата седмица за 10 дена и ми се искаше да видят елхата sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: ноември 10, 2007, 14:06:33 »

еми украсете си!!на мен ми се ще по-раншко!!в къщи мама украсяваше винаги на бъдни вечер сутринта!ама то ние купувахме живи и тя от съображение да не изпопада още преди нова година! :laugh:но ако е изкуствена не мисля че е проблем да се украси и по-рано какво като още никъде не са украсили по улицити!(не говоря за Патриарха където от миналата година си седят още украсите нищо че не ги пускат!само да няма изненади и да дадат на късо след като цяла година никой не ги махан!!)
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines