Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 21:40:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 172198 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #135 -: ноември 04, 2007, 13:19:35 »

малеее ами че то и ние сме горе долу така
25.12-коледа
(ние си подаряваме по нещо и за нова година от давна ние традиция!)
на 15.01 -моя рожден ден
н1 25.01 на милото имен ден
на 28.01-рождения му ден
и аз сега се виждам във приказка какво ще правя!Фийбс мила аз имам една идея мислех да му предложа да направим нещо за всички празници на куп да си подарим взаимно една почивка например!ще остане хубав спомен паричките наведнъж а и избягваме обикалянето и търсенето и най вече  crazy *crazy*какво да си подаряваме!

Хаххахха,при нас по празниците съм облагодетелствана аз  laugh laugh laugh
22.12-рожден ден.
24-25.12-Бъдни вечер и Коледа.
31.12-Нова година.
Не му е лесно на миличкия  laugh И понеже винаги много добре се справя с моите подаръци(от всичко,което искам,все уцелва това,което най-много искам),аз не искам да се излагам с неговите.Ама разликата е от земята до небето-аз още от ноември започвам уж случайно да споменавам какво мнооого ми харесва(и той винаги наостря уши,леле,много ми е забавен и сладък  gu6 ).А той мълчи като рибаааа  fish Плачещо момиче !!!Най-накрая наистина ще му взема нещо за колата и може би ще го съчетая с още нещо,лично за него,защото в колата все пак и аз се возя и да не си каже "Гледай я сега,понеже и тя се вози,затова ми подари(примерно)нови чистачки!".А той много иска джойстик за компютър или плейстейшън,но просто няма къде да ги закичим като му ги купя,затова може би следващата Коледа ще му взема.И за тази пак съм без идеи  laugh
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #136 -: ноември 04, 2007, 13:38:23 »

Момичета, вие много добре сте подхванали темата за празниците и подаръците още отрано. И аз май като повечето все чакам до последния момент, защото май хич ме няма по идеите. Тази година сме се разбрали с моя съпруг да няма кой знае колко големи подаръци, защото така или иначе парите идват от общия семеен фонд.  Wink Освен това ще трябва да си взема почивен ден за да свърша Коледното пазаруване, защото с тълпите по магазините през уикендите не мога да се оправя, а пък и няма време.
Иначе на Коледа ще сме със семейството на съпруга (голямата тълпа с всички братовчеди, лели и чичовци), а за Нова Година много ми се иска да сме някъде навън, защото последните 2-3 навечерия на Нова Година ги прекарахме много скучно (тук никой не отдава кой знае какво значение на Нова година, а да мръзна навън за едни фойерверки няма да стане).
Едно нещо обаче чакам с нетърпение, първата ни Коледна елха! yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: ноември 04, 2007, 16:15:30 »

ние с милото сега се скарахме за елхата! cray cray :'(той не иска жива жал му било да я режат и да седи така и да я хвърли после!!!миналата година купихем елхичка бях толкова щастлива избрах си я и беше красива а сега ми се опъва и ми с екара cray cray cray
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #138 -: ноември 04, 2007, 17:39:14 »

ние с милото сега се скарахме за елхата! cray cray :'(той не иска жива жал му било да я режат и да седи така и да я хвърли после!!!миналата година купихем елхичка бях толкова щастлива избрах си я и беше красива а сега ми се опъва и ми с екара cray cray cray

Eee, миличка, защо този твоя мъж така ти говори crazy
Те нали специално отглеждат горички с малки елхички за тази цел, не се хабят истинските гори pardon Аз да ви кажа хич не харесвам изкуствените елхи nea nea Трябва да е някоя много, ама много хубава (и доста скъпа pardon), и не зелена, а например златиста, за да ми хареса smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 04, 2007, 20:09:16 »

Клео, кажи на мъжо си, че те тези елхи така или иначе вече са отсечени дали ще я купите вие или някой друг или ще си остане непродадена и продавача ще я изхвърли няма значение . Просто истинското дърво внася истинска атмосфера в дома, дори със специфичния си свеж мирис. Вземи го обработи хитричко мъжа си, че какви са тези приказки, ааа...  beating
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #140 -: ноември 05, 2007, 22:08:17 »

И на мен ми е жал за елхичките и борчетата,които изсичат  cray Но все пак Принчипеса е права!То трябва да се спре това в глобален мащаб,от едно семейство почти нищо не зависи...Аз тази година искам елхичка в саксия,после ще я посадя и така.Май това е,което можем да направим засега,защото изкуствени не обичам много.
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #141 -: ноември 05, 2007, 22:55:36 »

ох ние пък имаме една изкуствена, ама с моята беба не мога да следя дали си похапва малко иглички laugh
ех друго си е да мирише на елхичка, но...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 05, 2007, 23:08:53 »

Ние имаме изкуствена елхичка, но за да ни замирише на елха и на празници, винаги взимаме клончета, които аранжираме и пак се получава мног хубаво!!! girl_in_love
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #143 -: ноември 06, 2007, 09:54:03 »

Ние миналата година се спряхме на варианта изкуствена елхичка.Милото отначало не искаше елхи у нас, ама аз натиснах- не може без атмосфера вкъщи. И беше много весело-купихме я, избрахме играчки, стана много красива.Внася уют. girl_in_love Е, той заспа и аз я украсявах сама,ама.. Mad girl
А за подаръците- аз вече съм решила- ще му подаря комплект с мъжки джунджурии, че няма ни клещи,ни чук у нас, само една крива отверка, която служи за какво ли не... Mad girl Може ли мъж без инструменти...само да ходи до комшиите. Mad girl
Мисля за тези празници да не се изхвърляме със скъпи подаръци заради сватбата...много съм станала стисната и само ми се свидят паричките-искам да спестяваме. blush Така и за рождените ни дни, които са януари...а тогава пък във фамилията е пълно с рожденици и именници- майка му,майка ми, именни дни на майка му,баща му, племнника му,абе ужас са януари и февруари за нас откъм празници Girl_sing
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: ноември 06, 2007, 11:05:50 »

ние с тая сватба останахме на 0 съвсем :laugh:ама не може да не му подаря нещичко деее аз за инструменти не ъсм се замисляла че той една крушка не може да завие  :laugh:освен д аму подаря наръчник "направи си сам" :danceg:за друго в тая област не се сещам  а и няма д аго ползва  blum а за елхата много се караме той мрази живи кофти му било аз да съм я била изхвърляла не можел да хвърли жива елха на боклука girl_in_love аз му обясних че те са за това за това ги гледат за д ани радват еее маа какуъв е само а яде пиленце нали не му ли е жал да си го сложи в коремчето и то е било живо laugh
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #145 -: ноември 06, 2007, 11:24:58 »

Клео, вземете си в саксия... хем жива хем ще е жива и догодина...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: ноември 06, 2007, 11:29:03 »

Клео, вземете си в саксия... хем жива хем ще е жива и догодина...
точно това щях да предложа good ние си го мислим така да направим и после да си я засидим в някоя горичка,така ще си запомним първата нова година като семейни blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: ноември 06, 2007, 12:20:17 »

чудна идея girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:ама аз искам голяма а те в саксии не с али скъпички crazy
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #148 -: ноември 06, 2007, 12:40:43 »

чудна идея girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:ама аз искам голяма а те в саксии не с али скъпички crazy

Ами в саксия няма как да е голяма, а и ти мнооооого искаш  blum нали брака е за компромиси!  girl_wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #149 -: ноември 06, 2007, 20:54:45 »

чудна идея girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:ама аз искам голяма а те в саксии не с али скъпички crazy

По-скъпи са от другите и не са много големи,около метър-метър и 20,може и по-големи да има,но не съм виждала.Миналата година една приятелка даде 40лв  huhhuh.gif за такава елхичка,но саксията беше специална,с нормална сигурно са около 20-25,т.е.колкото един голям бор  pardon .Но пък после можеш да я посадиш и за женените да ви е "семейното дърво".Не се шегувам  laugh ,мои познати си имат така една елхичка,и мартениците дори на нея си закачват,нищо,че не цъфти  pardon .Според мен това е много сладко...а може и дъската да ми хлопа,знам ли,ме кефи като идея  DANCE !
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines