Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 23:25:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 172205 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 31, 2007, 12:01:32 »

Коледа и Бъдни вечер са голям проблем за нас...Миналата година се скарахме по повод празниците и си ги празнувахме отделно- милото с техните, аз вкъщи при нашите на другия край на България. cray
За тази година сме се разбрали Бъдни вечер с техните, а на другия ден заминаваме за Коледа при нашите.
Вие как решавате този проблем-когато сте от различни градове?
avva_stz ще ти кажа ние как ще решим проблема good Ние смъжа ми живеем във Врна както и моите родители,неговите обаче са на 200км на север от тук.За тези празници (семейните) ще ги празнуваме с нашите ,защото с неговата работа не може да си позволи повече от един ден почивка (неделя) просто няма да можем да отидем при неговите pardon и ето ти проблема е решен......... Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #106 -: октомври 31, 2007, 12:12:43 »

Ммм, Сиска, при вас има обективни причини да сте само с вашите,ама при нас няма такива пречки.  pardon
А Ели, да де, семейни празници са,ама от една страна ние сме семейство, от друга имаме родители-още 2 семейства. Не може,както иска милото, моето семейство да идва всяка година тук на Бъдни вечер да сме се събирали всички заедно-това на какво прилича! Не може едните само да се разкарват от 350км все пак,нали! crazy
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 31, 2007, 12:29:25 »

Ние винаги сме успявали да се договорим по този въпрос.
на Бъдни Вечер ходим у наште, на обяд на коледа у техните.
Сега няма да имаме този проблем - нали не си говорим с техните (писах в друга темичка, че са сърдити, че не съм си сменила фамилията).
и ще ни е готова новата къща и ще имаме едни страхотни празници give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 31, 2007, 13:20:05 »

мила ми говори с милото ти да отидете при вашите или пък четиримата да отидете при твоите родители? все трябва да има компромисен вариант !!!! smile не се карайте !!!
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 31, 2007, 13:26:38 »

По принцип Коледа е със семейството. Не сме го мислили, но евентуално ще бъдем първо с едните родители на Бъдни вечер и после на Коледа с другите. Иска ми се да сме сами, но сме на квартира, а като стане нашия дом - дай боже- ще сме си двамцата, а защо не и повече.

А за НГ да ви кажа, вече почти навсякъде е резервирано - извадихме късмет за Рибарица в последния момент, тъй като се очертава да сме голяма група.
Някой беше писал за Чифлика, тъй като там ходя редовно /понеже е много близо до Ловеч, по скоро до Троян/ е заето още от 1.10 - правих запитвания на всички възможни хотели. Иначе е страхотно навън вали сняг а ти си в басейна - релаксираш отвсякъде, а от тази година има и нов хотел, който поне външно изглежда добре  blum
Но цената за там предполагам, че ще бъде към 400лв на човек за 3-дневен пакет/само за новогодишна вечеря и нощувки/. А това са доста пари. И още нещо - посещаемостта е голяма и за това цените са такива, и стана пренаселено. Там е хубаво да се отиде през седмицата и не по празници  Offtopic Offtopic
« Последна редакция: октомври 31, 2007, 14:59:38 от emily » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #110 -: октомври 31, 2007, 14:26:14 »

Коледа и Бъдни вечер са голям проблем за нас...Миналата година се скарахме по повод празниците и си ги празнувахме отделно- милото с техните, аз вкъщи при нашите на другия край на България. cray
За тази година сме се разбрали Бъдни вечер с техните, а на другия ден заминаваме за Коледа при нашите.
Вие как решавате този проблем-когато сте от различни градове?
Първата година след като се преместих да живея при него се бяхме разбрали да сме сами,в последните дни имаше "молба"да сме у техните,НО аз не се съгласих.Казах че на Коледа за обяд ще отидем при техните,и така и стана.Миналата година бяхме младоженци и казах че това е първата ни Бъдни вечер като семейство и държа да сме си удома-сами.Така и стана.Отидохме у техните пак за обяд.Мисля това да го превърна в традиция.Тази година очакваме за Бъдни вечер да сме в ново жилище така че няма мърдане на друго място...и така..."со кротко со перце" ...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 31, 2007, 14:31:26 »

аз бях забравила за Нова Година Oh my ... ние сами си ги прекарваме в смисъл аз с мои хора той с негови!знам че е малко странно на така ние добре а сега не знам нали сме семейство вече pardon
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #112 -: ноември 01, 2007, 12:43:17 »

Ние не знам какво ще правим тази Нова година  sad Много е сложно,защото всичките приятели сме с различен график,което е кофти,защото е немислимо да правим резервации преди началото на декември,просто никой не знае кога точно почива.Но пък тогава вече всичко е заето...А толкова ми се искаше да отидем на хижа тази година  Плачещо момиче Не че имам нещо против купоните,но все пак ми се искаше малко разнообразие girl_cray3 Но пък важното е да сме заедно,ние купона си го правим навсякъде!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 01, 2007, 17:16:27 »

Ние не знам какво ще правим тази Нова година  sad Много е сложно,защото всичките приятели сме с различен график,което е кофти,защото е немислимо да правим резервации преди началото на декември,просто никой не знае кога точно почива.Но пък тогава вече всичко е заето...А толкова ми се искаше да отидем на хижа тази година  Плачещо момиче Не че имам нещо против купоните,но все пак ми се искаше малко разнообразие girl_cray3 Но пък важното е да сме заедно,ние купона си го правим навсякъде!

Може тази Нова година - за разлика от миналата - да се засечем и да празнуваме заедно? Wink good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #114 -: ноември 01, 2007, 17:29:11 »

Ние обикновено на Бъдни вечер сме у едните, а на Коледа - у другите laugh
Ще видим тази година как ще го наредим smile
За Нова година почти винаги сме с нашите приятели, тази година можем да отскочим донякъде - много харесвам малките китни балкански градчета през зимата, все още не сме решили pardon
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #115 -: ноември 01, 2007, 21:20:31 »

Коледа и НГ са ми най-любимото време от годината smile Тази година ще бъдат специални, защото нашето бебче е вече на годинка и повече ще разбира от празника (миналата година беше на 1 месец). Ще ги направим вълшебни заради нея и заради нас разбира се DANCE Чакам ги с голямоо нетърпение smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 01, 2007, 21:36:56 »

Коледа и НГ са ми най-любимото време от годината smile Тази година ще бъдат специални, защото нашето бебче е вече на годинка и повече ще разбира от празника (миналата година беше на 1 месец). Ще ги направим вълшебни заради нея и заради нас разбира се DANCE Чакам ги с голямоо нетърпение smile

Емма, тези думи все едно аз съм ги писала!!! Само дето нашето малко човече ще е на малко повече от 2 месеца за празниците, но за нас ще са най-прекрасните и вълшебни Коледа и НГ!!! girl_in_love
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #117 -: ноември 02, 2007, 11:19:10 »

Ние не знам какво ще правим тази Нова година  sad Много е сложно,защото всичките приятели сме с различен график,което е кофти,защото е немислимо да правим резервации преди началото на декември,просто никой не знае кога точно почива.Но пък тогава вече всичко е заето...А толкова ми се искаше да отидем на хижа тази година  Плачещо момиче Не че имам нещо против купоните,но все пак ми се искаше малко разнообразие girl_cray3 Но пък важното е да сме заедно,ние купона си го правим навсякъде!

Може тази Нова година - за разлика от миналата - да се засечем и да празнуваме заедно? Wink good

Разбира се,много ще се радвам  good DANCE Само че нали сме с малко плаващ график и не знаем кой кога е на работа,а милото нали е нов и като нищо сладките му колеги може да го сложат да работи на Нова година.Тази мисъл много ме тормози  shok Но ще е много хубаво да се съберем  DANCE Стискай палци всичко да е наред с милото и ще си заформим едно парти  DANCE danceg И ще си имаме сладко малко коледно ангелче,което вече нямам търпение да го видя  DANCE
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #118 -: ноември 02, 2007, 11:29:03 »

Може би е малко рано за такава тема,но все пак реших да я пусна,защото всяка година си казвам "рано е още" и накрая все пазарувам в последния момент (22-23,че дори 24.12) laugh Така че може да обменим идеи,докато е време  TONGUE tease Какво ще подарите на близките хора за празниците?Имате ли някакви идеи или още се чудите?На кого най-трудно измисляте подаръка?А какво се надявате да ви подарят?  Christmas tree  Santa
Активен
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #119 -: ноември 02, 2007, 12:27:31 »

Не си  само ти Diavolinkata и на мен ми се е случвало да купувам подаръци  на 24.12  Oh my ... 
Иначе и аз вече се опитвам да измисля подаръци за близки и приятели, за сега без успех  pardon но аз като цяло не съм се захванала да търся а само поглеждам оттук оттам
А какво се надявате да ви подарят?  Christmas tree  Santa
Не мен почти всичко би ми харесало..стига да е подарено от сърце  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines