Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:20:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 172216 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 10, 2007, 14:33:23 »

Досега не сме се събирали толкова голяма компания от 20 тина човека на хижа някъде в гората nea
Изживяването сигурно ще е невероятно,но почти е неосъществимо понеже нашите приятели по празниците се пръскат-кой извън България,кой с родителите си и така :girlsigh:Май пак ще си я направим както досега =]в семеен кръг
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 10, 2007, 14:37:23 »

ние сериозно се замисляме за гърция,македония или търция(като последното въобще не ми се нрави,но ако се помотаме още малко,може само за там да има места angry)
иначе последните няколко години празнуваме все в някоя къща,или нашата или на кумците,събираме се доста хора и става весело,обаче после трябва да се чисти,а преди това да се готви,а аз така не го разбирам че е празник nea.по миналата нова година бяхме на купон у едни познати със страшно много хора и тогава ни беше най-весело  danceg,бяхме на  водка и салам,ама никой не забеляза,поне водката беше много laugh
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #77 -: октомври 10, 2007, 15:06:39 »

Нещо не мога да намеря диска със снимките от Триград  sad но ето хижата над Сопот. В личната ще кача малко лични снимки.


* picture.jpg (69.63 KB, 600x450 - видяно 308 пъти.)
« Последна редакция: октомври 10, 2007, 15:09:25 от Katitka » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #78 -: октомври 10, 2007, 15:18:54 »

maslinka и трите места си заслужават, дори и Турция ...!!! Сега много се предлага Дубровник на страхотни цени. Чух за 420 лева за 6 дни, като два от тях са път само. Това е най-неприятното за Дубровник - път с автобус  bad все едно два дни път с камили, но си заслужава да се изтърпи. В Гърция е много изгодно също, а и е красиво  girl_in_love ако сте решили в тази посока да ходите, не се разколебавайте!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 10, 2007, 16:44:31 »

Честито на всички които ще празнуват Коледа и Нова Година извън града и ще почиват на тези дни.Аз нямам голям избор и за мен Нова Година е работен ден докъм 8 часа и просто се прибирам къпя се и сядам на маса с приятели.А толкова ми се иска да съм почивка и да замина в Смолян в някоя хижичка.Но  това е бремето на моята професия че тези празници са работни и времето декември и януари е ад пред които съм работила и до 12часа или 1 през нощта.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 12, 2007, 11:37:28 »

при нас е много сложно  Girl_sing Половинката ми се пада на работа на 1-ви януари, а аз ще си зная графика чак в началото на декември  hysteric Все пак с мен може би ще се съобразят и няма да работя на 31-ви и 1ви. Ако по някакво чудо пуснат мъжа ми в отпуска имаме намерение да отидем заедно с едно приятелско семейство (пак младоженци) и с кумата в Копривщица  girl_in_love
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #81 -: октомври 12, 2007, 11:51:56 »

Ау, сопотската хижа много ми хареса  Bravo Задължително ще я посетя...когато се отвори възможност. tease
Катитка, дай координати,мила  give_rose
Някой да има инфо за Сливенски минерални бани и ...извинете невежеството ми blush,но там имаше..язовир ли беше, езеро ли? Не съм ходила никога. Карандила?Или говоря глупости blush Или се бъркам със смолянските езера? :viaticum:Голям съм шматарок,еййй... slap
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #82 -: октомври 12, 2007, 16:32:44 »

0888790530 е телефончето за хижата. Района на Сопот също е хубав, ние тогава посетихме и самия Сопот, село Клисура - невероятно място, но не разчитайте да хапнете там, нямат заведения за хранене, имено тогава се запътихме и към Копривщица, друго райско местенце. 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 12, 2007, 18:45:50 »

момичета разкажете как мина първата ви семейна Бъдни вечер и Коледа с мъжете ви ли бяхте само или с цялата рода?как отпразнувахте първия ви семен празник като ново младо и щастливо семейство??дайде акъл на бъдещите булки!а тези които все още не са празнували като семейни и им предстои това да се случи тази година нека и те споделят как мислят да празнуват!! give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 12, 2007, 18:55:21 »

Аз лично държа да бъдем или само с душито двамата или заедно с кръстниците. С тях винаги ни е много хубаво пък и вече ги чувствам като част от семейството.
« Последна редакция: октомври 12, 2007, 19:27:19 от prin4ipessa » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 12, 2007, 19:07:42 »

момичета разкажете как мина първата ви семейна Бъдни вечер и Коледа с мъжете ви ли бяхте само или с цялата рода?как отпразнувахте първия ви семен празник като ново младо и щастливо семейство??дайде акъл на бъдещите булки!а тези които все още не са празнували като семейни и им предстои това да се случи тази година нека и те споделят как мислят да празнуват!! give_rose
Хммм...това е интересен въпрос... *crazy*не се бях замисляла. То сега ще настанат едни полемики, ама тези да не се обидят, онези да не се обидят и вечно няма да си угодил на някой..неприятна ситуация...и без това се депресирам по Коледа ...а за сегашната чак не ми се мисли... girl_impossible...освен да замъкна милото към Виена...май Коледата само там ми понася.... laugh
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #86 -: октомври 12, 2007, 20:32:45 »

Коледа във Виена е сбъдната мечта за всеки  Wink нещо невероятна красиво, пожелавам го на всеки  smile
Ние посрещаме светите празници със семействата си, но това е може би защото още ние самите не сме семейство ...  girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 12, 2007, 20:43:18 »

Ние посрещаме светите празници със семействата си, но това е може би защото още ние самите не сме семейство ...  girl_wink
Да, досега и при нас беше така, но това ще е първата година, когато на тези празници ние самите ще сме семейство (ама и аз го обясних.. girl_impossible)т ова естествено е абсолютно нова ситуация за всички и ми е мноого интересно каква ли драма ще се заформи... End...очаквай неочакваното.... crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 13, 2007, 00:39:29 »

Ние от няколко години живеем заедно и всяка година като наближи Коледа (а и за Великден е същото) се почва разпитване къде ще сте - нали ще дойдете? Ама то ние не можем да сме навсякъде! Моите родители са в Хасково, на мъжа ми са в Червен бряг и просто е почти абсурдно да успеем да идем и на двете места!  girl_impossible
Миналата година ни беше за първи път като семейство, но все пак не можем да не използваме почивните дни и решихме, че ще си ходим, но трябваше да пътуваме на 24 вечерта и аз упорито настоях да си останем за Бъдни вечер в София и да си празнуваме сами, а на 25 да пътуваме!  Yes Вече не помня какво готвих, но си сложих на масата постните ястия, подредих ги красиво на масата и много ми беше готино  yahoo
Иначе аз съм свикнала да се събираме или с моето или с неговото семейство, но да сме повече хора. Само дето, ако сме на едното ми село, там се използва възможността, че сме повече хора и обикновено колим прасе  shok Там никога не можем да си направим Бъдни вечер, защото се ядат пържоли  diablo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 13, 2007, 22:27:04 »

Ние си знаем, че за Коледа сме в моите родители (свеки не се сеща за такива мероприятия, но и аз не държа, че ще трябва да измислям поводи да отказвам), а тази година нали ще сме и с коледно джудженце живот и здраве, та пак ще се при наще и за Нова година също!!! CHEERS
Та ще показвам снимки на джудженцето yahoo само да е здраво и да се роди и всичко да е наред с двама ни!!! good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines