Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 17:34:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 170709 пъти)
 
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: декември 03, 2008, 15:15:04 »

Леле и на мен ми се ходи много и то някъде навън, ама кой ще ми гледа детенцето girl_impossible. Така като гледам ще ми се налож да се задоволя с домашните веселби и то няколко поредни години ще е.
Поне пък малката ще ни забавлява. А я кажете украсихте ли вече за Коледа в къщи. На мен така ми се иска да си украся елхата. Голям мерак, като малко дете съм. Ама мъжа ми все казва, че още било рано, та продължавам да чакам да видим кога ще стане късно според него blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #496 -: декември 03, 2008, 23:19:05 »

В Италия традиционно слагат украсата в дома на 8 декември - тогава е Непорочното Зачатие и я махат на 6 януари - Епифания (когато влъхвите поднасят даровете си на бебето Исус).
Така, че аз чакам понеделник pardon Едно нещо имат и те традиционно, та поне това да спазя  girl_haha
Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #497 -: декември 04, 2008, 23:17:47 »

Ние все още не сме решили, но сигурно ще се съберем някъде в приятели и предпочитам да не е на заведение.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: декември 08, 2008, 19:30:56 »

Ние на  тази Нова година ще сме разделени....милото е нощна смяна на 31.12. Малко ми е криво, но пък....такава му е работата.
Иначе аз още в началото на месеца украсих елхата. Май беше и по-рано...не помня. Милото украси тераса с лампички, гирлянди и светещи шнурове. А онзи ден направиха и украсата на входа. Прилагам малко снимков материал и ви пожелавам коледно настроение въпреки липсващия сняг.




Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: декември 10, 2008, 12:40:30 »

Ние окончателно решихме да сме в заведение в Бл*град с приятелки/ли danceg danceg и в 12/1 часа да слезем на площада yahoo yahoo yahoo А за Коледа-не знам още дали ще празнуваме заедно,всичко зависи май от това дали ми се пътува на 25-ти в лудницата sad
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: декември 10, 2008, 12:42:27 »

Тази Нова година съвсем я изтървахме  sad , аз много мразя да съм вкъщи пред ТВ-то и само да пълним стомасите  bad Има шанс да сме на хубаво място, но не разчитам защото влезе ли декември и работата става ... почти невъзможна  nea
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: декември 10, 2008, 13:39:53 »

Аз да се прехвърля тук на правилната тема.
Та остава си моя въпрос за идея за приятно заведение във Варна, да няма чалга и тем подобни ако може за Нова година.
Сега се обадих в Golden Lion - имат куверти, по 120лв са. Незнам останалата част от групата дали ще се навие  huhhuh.gif
Давайте други идеи ако имате, варненкитеее  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: декември 10, 2008, 13:44:27 »

Аз съм бясна на мъжа си.Така исках да излезнем тази Нова година с приятели и кумовете ни поканиха на гости ама той като се е заинатил не та не и това е.В къщи с приятели, ама аз ще готвя нали  bad направо ми писна.Мисля тази нова година да стачкувам ако ще да е най-тъпата през живота ми ако ми е скучно си вдигам д*то и си лягам и в 8 часа да е.Така ме е ядосал, че както казва една колежка "ми иде да го ускубя на фитириики от яд". Плачещо момиче
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: декември 10, 2008, 13:51:23 »

Маги, и аз точно за това не искам пак на домашно, ами навън да ми вдигнат и да ми сложат както се казва.
Те мъжете много трудно им увират главите за тая работа, но като решение, ако все пак сте във вас - може да се разберете всеки от присъстващите да приготви по нещо и да донесе. Така за теб ще остане само 1 част от менюто да приготвиш и да спретнеш масата. Ако имаш и миялна машина, си решаваш и основния проблем от сутринта smile
Не се настройвай за лошо настроение от сега - ще измислите компромис  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: декември 10, 2008, 13:53:35 »

Бубка права си ама аз съм афектирана и затова така сега blush какво да се прави.Миналата година бяхме на гости и всеки носеше по нещо не беше лошо, но беше малко скучно просто хората с който бяхме са такива, но нямаше как тогава.Обаче сега се надявам да е весело и ще сме други хора.А аз така си мечтаех за Нова година на балкана в някоя хижа.Ех мечти ....
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: декември 10, 2008, 14:27:35 »

magi_st и аз така се тръшкам повече от месец.  angry Ние отначало имахме идея дори за Гърция- извадих оферти, хотели...всичко. Обаче мъжа ми каза да оставя на него, той щял да ходи по агенции и да уговори всичко с приятели. Нищо не стана- местата свършиха. После се заех да организирам нещо за България, обаче познатите ни се оказа, че май чакат на готово само да им връчим ключа от хотелската стая и то без пари ако може.
За сега си оставаме в София-неизвестно къде huhhuh.gif Обаче аз вече съм вдигнала ръце, където ме заведат там. Само да не е вкъщи!  smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: декември 10, 2008, 14:45:04 »

ние тази година късно се ориентирахме да търсим нещо в чужбина, а и в сравнение с миналата тази година цените са  Oh my ... . поразгледахме и тук оферти но те цените като за навън.
накрая реихме ад се съберем в едни познати, хем нова година хем да им полеем новият апартамент:) за да улесним домакините сме решили да ви вземем полуфабрикати и готови неща.
magi_st , недей с лошото настроение от сега, може да измислите и вие някакво такова меню което ад си вземете готово и ти да не си около печката от сутринта , а да усетиш празника и ти. а на мъжа ти може да му кажеш че си съгласна ако той измие чиниите след това smile
bubka, дано намерите нещо хубаво като местенце.
Nataliya , не се ядосвай мъжете са такива ( Offtopic една колежка накарала мъжа си да запишат детето им в ново училище а той пропуснал срока) за Гърция не съжалявай, виж какви работи дават по телевизията. ще измислите нещо в последния момент.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: декември 10, 2008, 14:51:06 »

Да, Маги, определено е важна компанията!
Ечи, и аз се изумих от цените - то хубаво е Нова година, ама всички тръбят каква криза е, но никой не сваля цените - напротив даже ги надуват  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: декември 10, 2008, 15:07:51 »

На мен ще ми мине то е ясно и даже вече се замислям какво да приготвим, че да ми е лесно.Просто имах друга нагласа какво да се прави.Ще мисля аз сега украса за деня, какви фоерверки да вземем и какво ще хапваме, че като са ясни гостите да разпределя между тях манджите Wink

Благодаря момичета много  give_rose

Наталия, моя мъж го накарах да запише първата ни песен и песента на кумовете за сватбата, така ги беше записал, че диска не се отваряше, щях да побеснея.Затова за такива неща е под строг контрол.

Ечи, добре сте го измислили две в едно.

Бубка, мила, дано си намерите нещо дори и в последния момент, аз все си мисля, че може и да има места.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: декември 10, 2008, 16:40:52 »

Ние ще сме където и миналата Година на Нова Година , и със същите приятели  danceg
В сръбски ресторант "Бел Ами" на центъра  yahoo yahoo yahoo
А на Коледа мъж ми има имен ден и се събираме вкъщи с мнооого гости  danceg yahoo danceg
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines