Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:17:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 172214 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 01, 2007, 00:09:36 »

Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #61 -: октомври 08, 2007, 09:10:59 »

Здравейте, понеже аз започнах да търся интересни места за празнуване на Нова година, дайте да споделим мнения и препоръки.
Не ми се стои в Стара Загора, не ми се и пътува надалеч.
Сега звънях в екохотел "Здравец"- до Пловдив, но те още не са уточнили новогодишните пакети. Хотелът го има в повечето туристически сайтове, хубав е, сред природа, има и закрит басейн.
Другото място, към което се насочих, е хотел "Езерото" в Костенец, много ми харесва, невероятно красиво място-езеро, гора  girl_in_love Не съм ходила, но на сайта изглежда супер.  Bravo Но не ми вдигат телефона за момента.
Вие започнахте ли да търсите места?Защото аз съдя по нашите комплекси /имам предвид на нашия шеф/- в града и извън града- вече са на 70-90% резервирани  Oh my ...
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #62 -: октомври 09, 2007, 10:19:52 »

avva_stz и аз се вълнувам от предстоящите новогодишни празници ... мога да ти кажа някои хубави местенца, където бих повторила пак - Добринище, къща Войно - били сме няколко пъти там и сега за 8 декември пак сме резервирали  smile хотел "Хисар" в Хисаря, Копривщица - там са много хубавите места, последно бяхме в "Козлеков" и мога да го препоръчам; в Банско също има много хубави местенца; хотел "Рожена" в Рожен ... за тази Нова година имаме предложение за Еленския балкан  DANCE и там е чудесно ... сега като се замисля, мога още много да препоръчам  Wink дайде и други идейки
« Последна редакция: октомври 09, 2007, 14:35:00 от Katitka » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 09, 2007, 14:28:39 »

Ами незнам , аз лично их отишла някъде на  топличко за нова година lol Или пак на банско, за да се съчетае с каране на ски. Но то по това време още май-няма достаътчно сняг  crazy
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #64 -: октомври 09, 2007, 20:51:49 »

Ние май ще сме по ученически-на купон в един приятел  danceg laugh .След празниците или между Коледа и Нова година ми се иска с милото да отидем за малко някъде,но ни е рано за това решение сега.Само че се притеснявам,че докато стане ясно можем ли да ходим някъде,или не,всичко ще е резервирано  huhhuh.gif nea
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 09, 2007, 21:29:30 »

така ми се иска около Нова година да отидем на едно местенце където сме били 2 пъти.Намира се на около 10 километра от Троян(Чифлика)Не много голям хотел с минерален басейн-с топла вода(открит) спокойно можеш да си поплуваш в него докато всичко около теб е в сняг :girl_in_love:Много е романтично,но май ще ни се размине тази година-аз ще съм в 6-тия месец с големия корем Girl_sing
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 09, 2007, 21:39:07 »

така ми се иска около Нова година да отидем на едно местенце където сме били 2 пъти.Намира се на около 10 километра от Троян(Чифлика)Не много голям хотел с минерален басейн-с топла вода(открит) спокойно можеш да си поплуваш в него докато всичко около теб е в сняг :girl_in_love:Много е романтично,но май ще ни се размине тази година-аз ще съм в 6-тия месец с големия корем Girl_sing
Защо бе мила...щестия месец си е еднин прекрасен месец от бремеността, моята приятелка в шестия месец прелетя половината свят за да присъства на сватбата.... pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 09, 2007, 21:52:25 »

 :)не че големия корем ще е чак такъв проблем,но както се нареждат нещата ще ни се размине ходенето до там(поради други причини)да не ви занимавам с тях ще ви ги спестя good
Ако все пак стане чудо и отидем ще нащракам това хубаво местенце Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #68 -: октомври 10, 2007, 08:05:37 »

Хм, чувала съм за "Чифлика"...
Да ви кажа аз не знам как точно ми се празнува crazy Преди години върха на изкарването беше с компания на дискотека след 12 или пък да се съберем в нечия къща...След това запазвахме места в ресторант , или в хотел и ресторант /както и миналата година/. Сега вече се чудя какво да измислим,при положение, че не ми се харчат излишни пари преди сватбата  crazy Да вземем да си останем в града crazy На мен ми е все тая,ама на милото са му поомръзнали местата в Стара Загора и го разбирам.
Вие как мислите да празнувате?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 10, 2007, 09:36:52 »

Аз по принцип предпочитам домашното посрещане на Нова година!  pardon
За тази година не сме мислили все още, но от 3 години празнуваме заедно с кумците и други приятели и ни е много весело  danceg DANCE
В интерес на истината досега никога не съм празнувала в ресторант или някъде извън града, но само като чуя за какви цени и куверти става въпрос и се отказвам  angry crazy
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #70 -: октомври 10, 2007, 10:48:29 »

Мария,донякъде съгласна съм с теб-за кувертите- цените хвърчат и не мисля, че с лека ръка се отделят 200лв на човек, да речем- с път, нощувка и куверт. crazy Разбира се,че има хора, на които това не е проблем,говоря за останалите.
Но има и нещо друго- по домашно- няма с кого  pardon Приятелите ни все са някъде... Кофти работа...
Иначе миналата година бяхме в едно ресторантче в Казанлък за 50лв. куверт. Като го видях, си помислих "Лелееее,егати колко е малко, не ми е уютно" и т.н. Обаче стана луд купон- а никой с никого не се познаваше. Храната беше много добре и в изобилие.
Спахме за по 20лв. в някаква бивша спортна станция- сещай се в какво състояние беше. Обаче ни беше много весело  laugh
А и вкъщи да се прави,пак много пари ще отидат, много приготовления ще падат, и после много чистене и оправяне.  crazy
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #71 -: октомври 10, 2007, 11:04:33 »

Аз определено предпочитам навън и по възможност извън София. Поне от моя опит да сега, не излиза скъпо, никак дори, но си зависи и от местенцето. Например преди две зими бяхме в Триград, бяхме си наели една голяма къща за към 20 човека, с механа на партера. Механата обаче беше на самообслужване, сами си готвим и т.н. Но с 20 човека на куп ... нямаше пробеми, мъжете правиха скарата на лятната тераса, жените подредихме масите и правихме баница. Повечето продукти бяха готови - салати, мезета, меса .... Налични са всякакви техники и нищо повече от CD-та с музика не е нужно да се носи. Имаше човек, който да се грижи за отоплението с въглища и дърва и тове не беше наша грижа. И така, за два дни яли, пили и се веселили, заедно с пътя и нощувките, ни излезе по 62 лева на човек!!!! Което според мен нищо не е ... а забравих, в тази цена имаше и фойерверки  DANCE беше си страхотно  dance Party time
Ще пусна снимка на къщата по-късно.
« Последна редакция: октомври 10, 2007, 11:06:05 от Katitka » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #72 -: октомври 10, 2007, 11:14:48 »

Всъщност не знам .... може би не на всеки допада такъв тип почивка и празнуване, но ние сме си лудички и търсим такива местенца  danceg danceg А миналата нова година посрещнахме в една хижа над Сопот на 1 600 м. надморска височина. Трябва да ви кажа, че с нас имаше бременна приятелка в 8-ия месец и трябваше да пропътува доста път от Варна и после още 30 мин. с лифт, което си беше предизвикателство. Нямаше оплаквания, жива здрава се прибра и си роди  baby_boy и си изкарахме много веселко  DANCE Цените бяха по 8 лева за нощувка и по 21 за новогодишен куверт. Разбира се, и ние бяхме напълнили саковете с какво ли не и изкарахме два дни сред природата и дори се пързаляхме с найлони по снега  laugh Ще пусна снимки и от там  smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 10, 2007, 11:32:30 »

ами хайде че като прочетох разказчетата ти ми стана много  интересно *THUMBS*давай снимки Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 10, 2007, 14:29:43 »

На мен много ми допада идеята за къща, хижа или вила, наета цялата от една компания някъде в планината или някое красиво място  girl_in_love
Не ме притеснява толкова готвенето, защото като има повече хора става голям купон и е много готино!  danceg yahoo Повече хора, повече помощници и готвачи  DANCE
А и 62лв на човек за всичко никак не е скъпо, дори ми се струва много евтино, защото един куверт в заведенията е дори повече  crazy
Въпросът е как го чувствате празника и как си представяте вечерта!  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines