Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:07:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 170579 пъти)
 
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #480 -: ноември 14, 2008, 20:26:37 »

Идеята ми е да направим топ 10 на най-предпочитаните заведения.
Но понеже тук сме от цялата страна ,нека го направим по градове.
София
Пловдив
Варна
Бургас
и вие сте на татък.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #481 -: ноември 14, 2008, 21:24:45 »

А който няма да е в заведение в България или е в по-малък град да не се обажда ли ?  blush
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #482 -: ноември 15, 2008, 20:44:23 »

Логично..... Немога да изброя всички градове и села. Които иска да пише.
 За чужбина ако иска някой да си направи друга тема. Остава да почнеме да коментираме заведенията по цял свят.....Щото нали обсъдихме вече нашите.....
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: ноември 15, 2008, 21:21:39 »

Аз мисля, че по празниците голям процент са хората, които са вкъщи или при приятели или на вила и т.н. Не мисля,че много семейства ходят всяка година на едно и също място, за да го препоръчат и да се сформира класация. Аз например миналата година бях в София и ми хареса, но тази година не искам да съм тук. А и често се случва управители на заведения и условията там често да се сменят- следователно и да сме изкарали добре не е гаранция, че другата година пак ще е така.
Най-важна според мен е компанията. smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: ноември 17, 2008, 09:39:26 »

споделям мнението на Наталия.
на мен лично ми се е случвало едно заведение да си го предпочитаме и да ходим там да си празнуваме по различни поводи до последния път когато се беше променило обслужването и музиката. и повече няма да отидем там, и ви говоря в рамките на половин година.

а и все пак темата е Коледа и Нова година а не класация на заведенията. поправете ме ако греша.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #485 -: ноември 17, 2008, 11:58:48 »

Това ми беше мисълта - по-готино е всеки да разкаже къде ще ходи и какво ще прави, а после и как е минало, а не само да се ограничаваме със заведения (и то София и големи градове), но всъщност първоначалната идея на Иво беше различна (просто модераторите са му добавили темата тук).
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #486 -: ноември 17, 2008, 22:25:45 »

Права е, но какво да правя? Така са решили.Аз понеже нали на нова година работя и съм все по заведения и хората си празнуват.Имам чувството че много от хората празнуват навън.Или в къщи до някое време и после излизат на някъде. Поне аз като бях тийн така беше.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: ноември 17, 2008, 22:48:37 »

Аз не знам къде ще празнувам Нова Година,в момента сме в процес на търсене на оферта<от днес>,а за Коледа-ами на Бъдни вечер ще съм си със семейството,а за Коледа -не знам още sad
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: ноември 19, 2008, 10:55:13 »

Ами Наде дано намерите, аз от един месец търся оферта за Нова година извън Сф, в къща или хотел, но това което е намирам-просто им се смея по телефона, толкова са си повчрвали за празниците, 4е нямам думи, просто!!! На места, където съм спала за по 50-60-70 лева ми искат за 2-3 нощувки по 500-600 лева на човек, което не е нормално, нали така? lol) Или аз съм луда, не знам. А всичко останало е вече заето или така акзват, ама съм звъняла на над 200 места, просто си чакам разпечатката за тел да видя на колко точно:)
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: ноември 19, 2008, 11:05:36 »

За Нова година нашият апратамент в Трявна ще е готов за туристи, много бързаме с мъжо да смогнем, и почти вече привършваме, и аз давам зор, че да мога да го пусна снимки в нета, че то укъсняхме, да не останем празни накрая. Поне при нас всичко е чисто ново и се надявам хората, който дойдат да са доволни. А за празниците ние ще сме си в града. Наистина цените на някой места са направо убийствени.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: ноември 19, 2008, 20:21:36 »

При нас сега въпроса е с неговите или с моите приятели,но т.к. за 8-ми е с моите,неговите имат две седмици-ако намерят нещо ще сме с тях,ако не с моите-смятам,че е честно така,защото не намерят ли сега оферти,декември няма със сигурност да има свободни места smile Иначе знам ,че и с двете компании ще е весело blum Освен накрая да ги съберем,защото и това обмислям diablo
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: ноември 27, 2008, 22:12:41 »

ще чакам снимките с нетърпение за Трявна...мн любимо местенце ми е girl_wink
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: ноември 28, 2008, 21:07:15 »

Съфорумки и съфорумци  blum  моля помогнете с идеи за Нова Година , понеже има такива като нас , които все още не могат да намерят място girl_impossible
Активен
missdenny
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #493 -: ноември 30, 2008, 22:23:33 »

Дайте линкове или идеи за куверти къде как вървят
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #494 -: декември 01, 2008, 21:45:08 »

Ето видяхте ли драги мои съфорумки. blum Просто не всички си седят в къщи на нова година. yahoo
Това по отношение на тези които възразиха на поставената от мен тема за заведенията,и казаха,че повечето хора си седяли в къщи. Е да ама не danceg danceg danceg Както се оказа има ито доста такива които обичат да се веселят на открито. цяла година сте си в къщи. Айде малко танци манци tease tease tease
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines