Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:35:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1546011 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1230 -: април 17, 2007, 16:56:36 »

Точно заради килограмите и аз не искам да все още да започвам с шиенето на рокля , въпреки , че вече имам горе долу идея каква да бъде.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1231 -: април 18, 2007, 08:55:50 »

Момичета надявам се роклите ви да станат божествени. Аз също съм се спряла на Романтика да изработят роклята ми която също ще е пос нимка. Малко ме притеснява това, че искам да я поръчам, а същевременно да сватбата има доста време и ако се получи разлика в килограмите ми сега и тогава незнам как ще се поправя защотото няма да е с връзки а цяла..... Другата седмица ще отида да говоря с дизайнерката и ще ви кажа какво сме решили.
не само, че сватбите ни са на една и съща дат, а и имаме един и същ проблем с ролките. Аз също мисля, че може да има разлика в килограмите до тогава /така беше за бала 3 пъти я стестявахме, но тогава мама я ши/. От Роматика ми казаша, че няма проблем 1 седмица преди сватбате да се направи финална корекция. И моята рокля не е с връзки Girl_sing
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1232 -: април 18, 2007, 09:00:24 »

Е няма такова съвпадение!!!! pardon Bravo Аз като се видя с дизайнерката ще говоря да ми каже нейното мнение, пък ако трябва да си купя само платовете и дантелата за да знам че си имам именно тези които съм избрала, пък по натам да ми я почват.  Girl_hide
Ще се похваля след срещата с нея!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1233 -: април 18, 2007, 09:02:45 »

Днес една колежка ми каза , че на нейна приятелка  crazy роклята и я ушила Нели Праматарова. Имате ли вие някакви впечатление от нея и какви са цените й.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1234 -: април 18, 2007, 09:15:54 »

Днес една колежка ми каза , че на нейна приятелка  crazy роклята и я ушила Нели Праматарова. Имате ли вие някакви впечатление от нея и какви са цените й.

ами да ти кажа, имаше хубави неща като ходих при нея !!! говоря за абитюриентски рокли - тъй като моделите на булченски бяха все още зимни smile иначе имам позната, която си е шила роклята там по снимка и е сполучлива smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1235 -: април 18, 2007, 09:18:07 »

Little_Sweet_Didka, ще обменяме опит girl_wink
Активен
bambit
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #1236 -: април 18, 2007, 09:30:50 »

Здравейте, отдавна чета форума и най-вече темата за булчинските рокли, но не съм писала до сега. Моята сватба е на 10.06 а все още нямям рокля! cray Мисля да взимам отпуска и да трагвам по магазините, то за шиене sad май стана твърде късно huhhuh.gif
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1237 -: април 18, 2007, 09:34:47 »

Здравейте, отдавна чета форума и най-вече темата за булчинските рокли, но не съм писала до сега. Моята сватба е на 10.06 а все още нямям рокля! cray Мисля да взимам отпуска и да трагвам по магазините, то за шиене sad май стана твърде късно huhhuh.gif
Добре дошла!Рокли има не се притеснявай.А и за шиене има време!Само дето с тия абитюрентски балове са се побъркали,но мисля че към средата на май всичко ще е по-спокойно! Good luck Good luck Good luck
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1238 -: април 18, 2007, 09:47:46 »

Ели Атанасова, а тя има ли ателие в Асеновград или само в София ?
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1239 -: април 18, 2007, 10:02:15 »

Здравейте и от мен-новак.... :)Наистина са се побъркали покрай баловете и за майските булки , като мен е страшно.... girl_impossible
Активен
bambit
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #1240 -: април 18, 2007, 10:13:01 »

Здравейте, отдавна чета форума и най-вече темата за булчинските рокли, но не съм писала до сега. Моята сватба е на 10.06 а все още нямям рокля! cray Мисля да взимам отпуска и да трагвам по магазините, то за шиене sad май стана твърде късно huhhuh.gif
Добре дошла!Рокли има не се притеснявай.А и за шиене има време!Само дето с тия абитюрентски балове са се побъркали,но мисля че към средата на май всичко ще е по-спокойно! Good luck Good luck Good luck

Мерси много за успокоението! smile, аз така се бях шашнала, че по едно време мислих даже сватбата да отлагам  sad, което си е безумно, защото иначе залата, църквата , ресторанта .....всичко е уредено smile само роклята остава
 give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1241 -: април 18, 2007, 10:25:13 »

 mary ,всъщност бях със свекърва ми!!! blush На мен ми казаха,че ще ме викнат на първа проба след празниците около 1 май!!!А роклята ще бъде готова на 3-4 юни!!!Това честно казано доста ме притеснява,защото сватбата ни е на 9 юни!!!Толкова се страхувам да не стане някакъв фал!!! cray Да се надяваме все пак,че всичко ще бъде наред и ще се справят навреме!!! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1242 -: април 18, 2007, 10:26:38 »

десиславка,
стискам палци всичко да е наред. Дано имаш късмет и очакваме хубави снимки girl_wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1243 -: април 18, 2007, 10:29:56 »

Miri ,видях,че се интересуваш от Нели Праматарова!!!Аз ходих и в Асеновград в ателието,а също и тук в София!!!Ако искаш да ти дам координати,пиши ми на лични!!! give_rose

ivaiva ,много благодаря!!!Желая и на вас всички същото!!!
« Последна редакция: април 18, 2007, 12:15:21 от maria_lakova » Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1244 -: април 18, 2007, 10:38:53 »

Аз днес ще ходя с кумата да си поръчаме рокли  yahoo. Имаме среща с дизайнерката на един много сладурски магазин за небулченски рокли, която обаче ще се заеме с направата на булченска рокля. Аз ще и обясня какво искам и ще ми измислят нещо по - нетрадиционно и съвпадащо с фантазиите ми. Надявам се всичко да мине гладко. Като се върна ще пиша как е минало всичко  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines