Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:37:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1547102 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1215 -: април 16, 2007, 10:36:55 »

не се ядосвай,Ели! Сигурна съм, че ще си намериш най-хубавата рокля  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1216 -: април 16, 2007, 11:05:59 »

desislavka ЧЕСТИТО ЗА РОКЛЯТА.разкажи ни повече нямаш ли снимка.
Ели Атанасова не се отчайвай ще я намериш мечтаната рокля  good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1217 -: април 16, 2007, 11:12:56 »

maslinka много ти благодаря!!! Но за съжаление нямам снимка!!! cray
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1218 -: април 16, 2007, 11:15:34 »

desislavka,честито!Много се радвам за теб,дано се получи както мечтаеш girl_in_love
Ели,не могат ли да ти ушият тази,която си си харесала в по-евтин вариант?С други платове,или ще се загуби очарованието й?!
Marina,на последната снимка,която си показала направо не си личи,че това е прикачен шлейф,сякаш такава си е роклята,много ми харесва girl_in_love Много добре не мога да преценя,но ми се струва,че е прикачен веднъж горе,където свършва бюстието и по веднъж от двете страни по-ниско,просто е невероятно,чудесна идея,благодаря give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1219 -: април 16, 2007, 12:09:28 »

Момичета,
от романтика не ми се обайдат вече 10 дни за скицата на роклята Cray Cray, посъветвайте ме за някоя друга къща, където да попитам дали ще я ушият по снимка  Girl_sing Girl_sing
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1220 -: април 16, 2007, 12:27:49 »

desislavka,честито!Много се радвам за теб,дано се получи както мечтаеш girl_in_love
Ели,не могат ли да ти ушият тази,която си си харесала в по-евтин вариант?С други платове,или ще се загуби очарованието й?!
Marina,на последната снимка,която си показала направо не си личи,че това е прикачен шлейф,сякаш такава си е роклята,много ми харесва girl_in_love Много добре не мога да преценя,но ми се струва,че е прикачен веднъж горе,където свършва бюстието и по веднъж от двете страни по-ниско,просто е невероятно,чудесна идея,благодаря give_rose

в интерес на истината изобщо не попитах дали може ! все пак тя беше първата рокля, която мерих !!!! smile имам време ще видим май месец и ако не ми хареса нищо друго ще я купим нея, все пак спестих от доста неща така че .. ще видим... smile pleasantry pleasantry pardon , тя даже свекито си го каза, че ако много ми харесва няма проблеми да я вземем !! smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1221 -: април 16, 2007, 13:18:22 »

Момичета,
от романтика не ми се обайдат вече 10 дни за скицата на роклята Cray Cray, посъветвайте ме за някоя друга къща, където да попитам дали ще я ушият по снимка  Girl_sing Girl_sing
ivaiva,може би сега им е много натоварено заради наближаващите абитуриентси балове?!?Мисля,че си е в реда на нещата и ти да им се обадиш,все пак имате някаква уговорка.Не се отказвай така!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1222 -: април 16, 2007, 13:23:06 »

права си, Росистела
не нямам намерение да се отказвам, но ми се искаше да имам и 2ри вариант. Иначе няма да се откажа, чакам с нетърпение - и отношението в Романтика ми се струва професионално
 good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1223 -: април 16, 2007, 16:34:29 »

момичета и моята рокля се шие.И бях много бърза.Даже се учудвамче бях толкова бърза.Даже сега малко се притеснявам.Ама като влезнах и разбрах че това ще е моята рокля.А модела преди това го бях уточнила с две проби в Асеновград.Дано не съжалявам.
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #1224 -: април 17, 2007, 09:22:46 »

Здравей ivaiva,
аз ходих тази събота в Романтика на Витошка 42, като преди това бях ходила през седмицата за да я покажа на снимка от списание. В събота направо ми казаха цената и ми взеха мерки.
Наистина дойдоха много хора - предимно абитюренти, но аз отидох към 10.45 ч и бях първата. Жената наистина беше много любезна и отзивчива и се надявам и роклята да я ушият сполучливо. Може би ако си харесаш директно от списание и им го покажеш ще стане по-бързо.  good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1225 -: април 17, 2007, 09:46:48 »

Ей mary ,значи сме били по едно и също време там!!! blushИ аз бях по същото време на същото място!!! blum
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1226 -: април 17, 2007, 10:05:46 »

mary,
да, аз съм занесла снимка, обаче е с много бродерии-има я някъде на предните страници, и съответно би станала доста скъпа. Очаквам сега да ми предложат по-икономичен вариант-мен ме изпратиха в салона им на Екзарх Йосиф. затова чакам скица, но в края на седмицата ще се обадя да проверя.
тревожа се какво ще се получи Girl_sing


Пиши само на кирилица!
« Последна редакция: април 17, 2007, 10:14:53 от solecito » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1227 -: април 17, 2007, 10:46:41 »

Аз сси харесах доста рокли и все още незнам коя да избера. Със сигурност знам , че ще бъде шита по снимка, защото готовите , които предлагат не ми харесват. Сватбата е на 1 юли, а аз все още не мога да реша, на всичкото отгоре искам и малко да поотслабна, че през зимата понапълнях cray, а отслабването все пак отнема поне 1-2 месеца, незнам малко съм притеснена, но да с енадявам всичко да се нареди .
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #1228 -: април 17, 2007, 14:15:38 »

desislavka,
ти не беше ли с майка ти? smile Моята рокля трябваше да е 600 лв, но аз после реших, че искам да е с шлейф - както е на снимката и в крайна сметка ще е 690лв. Избрах си дантелата(цвят екрю) и сатена(капучино светло) - добре че бях със сестра ми иначе щях съвсем да се объркам. Платих капаро от 300 лв. и ми казаха, че най-дълго се чака до първа проба и после ставало бързо, но при всички положения ще е готова до края на юни, което е много добре защото нашата сватба е на 04.08.Пробата ще е на Екзарх Йосиф. Казаха ми, че за тези пари ще я обшият с перли около деколтето и по канта на роклята. По-скъпите ги обшиват почти по цялата дантела, но аз по принцип предпочитам да не е претрупана. Най-важно е да я ушият добре и да не се променят мерките ми дотогава.  DANCE
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1229 -: април 17, 2007, 14:47:32 »

Момичета надявам се роклите ви да станат божествени. Аз също съм се спряла на Романтика да изработят роклята ми която също ще е пос нимка. Малко ме притеснява това, че искам да я поръчам, а същевременно да сватбата има доста време и ако се получи разлика в килограмите ми сега и тогава незнам как ще се поправя защотото няма да е с връзки а цяла..... Другата седмица ще отида да говоря с дизайнерката и ще ви кажа какво сме решили.
Активен
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines