Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:45:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535351 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1185 -: април 13, 2007, 09:39:39 »

Благодаря ви!!! blush give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1186 -: април 13, 2007, 09:45:02 »

Ох,пробвах пробвах и май точно от там дойде колебанието!!!Много хора ме съветват да е бяла,защото повече едва ли щял да ми се отдаде да облека такава рокля в бяло!!!Ох незнам!!! GROAN
Благодаря ви много за бързите отговори!!! Какво ли щях да правя,ако ви нямаше!!! blush
 give_rose give_rose give_rose
Е това не е много издържано.Според мен нюанса няма чак такова голямо значение.Важното е ти с какво се възприемаш най-добре
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #1187 -: април 13, 2007, 11:46:01 »

Аз например не харесвам руси булки в екрю и шампанско, надявам се да не обидя някого  give_rose . Причината е, че булката и роклята се преливат в един нюанс и няма никакъв акцент. Естествено ако не е само екрю, а има и по-ярък цветен акцент в грима, прическата, букета, ще се получи красиво  LOVING
Ще подкрепя другите момичета и ще кажа, че наистина е важно как се чувстваш в самата рокля, а не какъв цвят е  pardon Аз исках да си взема рокля с розови акценти - например бродерии, дантели или нещо друго, но видях, че не ми стои толкова красиво и купих чисто бяла  Curtsey Ще разбереш, че ИМЕННО ТОВА е роклята, в момента, в който я облечеш. Успех!  Good luck
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1188 -: април 13, 2007, 13:06:54 »

Благодаря на всички!!! give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1189 -: април 13, 2007, 13:15:49 »

Аз например не харесвам руси булки в екрю и шампанско, надявам се да не обидя някого  give_rose . Причината е, че булката и роклята се преливат в един нюанс и няма никакъв акцент. Естествено ако не е само екрю, а има и по-ярък цветен акцент в грима, прическата, букета, ще се получи красиво  LOVING
Ще подкрепя другите момичета и ще кажа, че наистина е важно как се чувстваш в самата рокля, а не какъв цвят е  pardon Аз исках да си взема рокля с розови акценти - например бродерии, дантели или нещо друго, но видях, че не ми стои толкова красиво и купих чисто бяла  Curtsey Ще разбереш, че ИМЕННО ТОВА е роклята, в момента, в който я облечеш. Успех!  Good luck

ооо и аз искам в любимото ми розово , но само като акцент !!!!!!! иначе да си е бяла роклята !!! по принцип много ми ходи розовото !!! и като грим също, с което мисля да ги съчетая !!! smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1190 -: април 13, 2007, 14:42:33 »

аз пък си мисля че рокля в екрю,тен и руса коса изглежда страхотно
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #1191 -: април 13, 2007, 15:44:21 »

аз пък си мисля че рокля в екрю,тен и руса коса изглежда страхотно
Супер комбинация и според мене  Blush
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #1192 -: април 13, 2007, 17:28:36 »

Аз също мисля, че по принцип светлата коса не си отива особено с екрю, но в крайна сметка всичко опира не толкова до косата, колкото до тена на лицето..... така че руса булка с тен стои добре с екрю...
Аз лично съм със светла коса и роклята ми е слонова кост.... Стои ми и без тен, но с тен......... е тва е вече идеално. Но пробвах и рокли в екрю и верно се сливахме..... но на мен просто и кожата ми е много светла.... все пак мисля че ако тогава бях с тен нямаше да е зле..
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1193 -: април 13, 2007, 21:26:53 »

Моето мнение е че по добре седи руса булка в екрю или шампанско, от колкото в бяла рокля...а и мисля че на днешно време булките сме доста "модерни" и винаги експериментираме с цветове и акценти. а тен руса коса и рокля в екрю наистина е много добра комбинация!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1194 -: април 14, 2007, 00:36:35 »

Днес разбрах, че за евентуални поправки (стесняване и т.н.) по роклята, както и за специалното повдигане на шлейфа, цената в САЩ, при опитна шивачка, е около $500.

 Eeager

Мдаа...и при мен е така. Аз моята вече я занесох и следващата седмица ще е готова.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #1195 -: април 14, 2007, 03:58:25 »

Мдаа...и при мен е така. Аз моята вече я занесох и следващата седмица ще е готова.

Диди, реши ли как да ти прихванат шлейфа отзад? Моят май ще изглежда така (макар че не съм очарована... моята рокля още не е дошла, така че не мога ди го представя добре):


* bustle.jpg (42.27 KB, 421x480 - видяно 252 пъти.)
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #1196 -: април 14, 2007, 18:50:09 »

Здравейте момичета  give_rose
Да се похваля днес бях при Вергиния и си зех ролкя  yahoo. Снимки след сватбата  Wink.
« Последна редакция: април 14, 2007, 18:56:26 от MALENA » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1197 -: април 14, 2007, 19:44:37 »

Поздравления!! Да ти донесе много прекрасни емоции тази рокля! Обаче не мога да не попитам..... blushне са ли ужасно скъпи роклите от нея?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1198 -: април 14, 2007, 20:58:48 »

Момичета на 21.04 съм на среща с дизайнер за роклята ми. От известно време чаках тази среща и най-накрая имам уговорка.  yahoo Дано всичко да е наред. Ще обсъдим вариантите и сигурно ще дам поръчка.
Нямам търпение вече.  Girl_sing
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1199 -: април 14, 2007, 21:00:55 »

Момичета на 21.04 съм на среща с дизайнер за роклята ми. От известно време чаках тази среща и най-накрая имам уговорка.  yahoo Дано всичко да е наред. Ще обсъдим вариантите и сигурно ще дам поръчка.
Нямам търпение вече.  Girl_sing

Късмет, Юле! Датата наближава и трябва да работиш по въпроса! Стискам палци!
Активен
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines