Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:45:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544200 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #1170 -: април 12, 2007, 17:36:42 »

може ли да споделя нещо за HOLIDAYSONA-без да искам да влияя на мнението Ви.  Соня-така се казва собственичката,арменка е-няма дизайнер. Всички рокли,които шие са модели от списания. Обявената цена никога не е последна-следват доплащане за разни материали,които изведнъж са и потрябвали. Шивачките и са под всякаква критика-няма една,която да разбира. Няма една,която може да се нарече дизайнер.А е една от най-скъпо работещите във Варна. Пробутва ти евтини материали,като естествено ги таксува за скъпи. Едната ми приятелка плака на сватбата си заради роклята. От долните шевове се влачеха конци. За тях няма ръчен шев-за тях има лепене с постолет със силикон. Нали така става по-бързо и евтино.
Извинявам се за прекалено личното отношение, но тази жена и в лицето бих я заплюла.
А ако видите какъв "износ" прави за Англия-аз лично бих я съдила,но хората плащат предварително.
Има страшно много списания, но трябва да си 40-и номер, те нищо не ти предлагат за да "преправят" модела за теб, за да ти стои,за да се чувстваш-просто шият. Все пак не всички са с идеални мерки,но един дизайнер би трябвало да те насоки кое и как би ти отивало,кое да махне от модела и какво би могъл да добави. Първо се заплаща роклята в магазина,после се връщаш в ателието за последна проба и евентуално вземане след седмица. Без смисъл,защото вече си платил.
 Никакво новаторство и креативност.
Просто едни шивачки по еталон-дори и то не е както трябва.
Извинявам се пак,но съм страшно разочарована от тази жена,а я познавам-познавах лично
Извинявам се пак
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #1171 -: април 12, 2007, 17:44:29 »

Между другото, преди време,когато беше само HOLIDAY,Соня имаше съдружничка,която беше и дизайнер. Тази жена-незнам как се казва,но след нея "кадърните хора" започнаха да си тръгват- запази търговското име HOLIDAY и отвори магазин и в София-незнам координати. просто моделите на Соня са преправени модели на известни дизайнери.
Вече стана прекалено лично,но като си спомня,че аз заведох две момичета там...след това пак аз ги гледах...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1172 -: април 12, 2007, 17:49:46 »

Забелязах, че пускате много снимки на рокли със шлейфове... Ще споделя едно наблюдение. Когато бродерията и разните красотин са по шлейфа трябва да се сетим че те ще се виждат само на официалната част а после като се прибере шлейфа и красотата ще изчезне. Така че ако основното което хареса някоя от нас в една рокля е по шлейфа по-добре да размисли.........
Еми тва е
аз моята рокля като я пробвах видях как стоя с вдигнат нагоре шлеиф и даже стана още по хубава от колкото ако се махаше шлейфа.така че всеки като пробва може да се види и с прибран шлейф и тогава да мисли дали му харесва или не
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1173 -: април 12, 2007, 18:28:41 »

в моя случай няма да мога да пробвам предварително, но ми се струва, че ще успея да преценя  huhhuh.gif
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #1174 -: април 12, 2007, 23:05:47 »

Днес разбрах, че за евентуални поправки (стесняване и т.н.) по роклята, както и за специалното повдигане на шлейфа, цената в САЩ, при опитна шивачка, е около $500.

 Eeager
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1175 -: април 12, 2007, 23:20:43 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... просто нямам думи
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1176 -: април 13, 2007, 07:50:23 »

mwpo, Благодаря за споделеното мнение, много ми е полза. На HOLIDAYSONA разгледах моделите на роклите от техния сайт и тази рокля, която я публикувах много ми хареса, защото искам нещо подобно. Но все пак ще отида до магазина в София да видя, какво ще ми кажат, но ще имам едно на ум, от това което каза  smile
Активен
Sanna
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #1177 -: април 13, 2007, 08:22:44 »

Здравейте, датата на нашата сватба е 8.09 и до днес си мислих, че имам време да си избера рокля, но виждам, че момичетата, с които ще сме булки на този ден вече са започнали с търсенето.Затова веднага се заемам и аз с "тежката" задача.

още една сватба на нашата дата.
по-скоро избързайте със записването в гражданското ако сте в София, защото на нас ни казаха, че тази датата е втората по популярност след 07.07.
а за роклята - сигурна съм, че ще откриеш. Булките на 21 век имаме "чудото" - Интернет Computer
 
  Вече сме се записали в гражданското и за църковната венчавка. Аз съм от Варна, но и тук още от сега са заети всички часове за тази дата. Вече имам няколко идеи за роклята,но продължавам да се "ровя" в Интернет. : Xixixi
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1178 -: април 13, 2007, 08:47:26 »

Здравей Sanna. Приведствам те и много се радвам, 4е има още една булка на нашата дата  air_kiss
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1179 -: април 13, 2007, 09:04:59 »

Момичета,както вече писах някъде по-напред в събота ще ходя да поръчвам моята рокля,обаче много се чудя за нещо-какъв Цвят да бъде?Дали да бъде бяла или шампанско/екрю/?Направо незнам!!! cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1180 -: април 13, 2007, 09:06:16 »

Момичета,както вече писах някъде по-напред в събота ще ходя да поръчвам моята рокля,обаче много се чудя за нещо-какъв Цвят да бъде?Дали да бъде бяла или шампанско/екрю/?Направо незнам!!! cray
Пробвай и ще си избереш какъв цвят ти допада!А и може да се съобразиш с останалите цветове на сватбата,ако сте купили вееч нещо разбира се!Но мисля че цвета ще го избереш само като се вдидиш в огледалото!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1181 -: април 13, 2007, 09:07:09 »

desislavka
за6то не пробва6 и от двата цвята и така 6те може6 да прецени6
аз принципно съм за бяла, но всеки си ре6ава
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1182 -: април 13, 2007, 09:18:30 »

и аз съм на това мнение, пробва6 и каквото си харесаш. Аз също винаги съм искала бяла рокля, но сега все си харесвам бяло с червено или бяло с розово. на мен лично не ми харесват рокли с цвят екрю, но това си е мое лично мнение.  girl_wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1183 -: април 13, 2007, 09:30:31 »

Ох,пробвах пробвах и май точно от там дойде колебанието!!!Много хора ме съветват да е бяла,защото повече едва ли щял да ми се отдаде да облека такава рокля в бяло!!!Ох незнам!!! GROAN
Благодаря ви много за бързите отговори!!! Какво ли щях да правя,ако ви нямаше!!! blush
 give_rose give_rose give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1184 -: април 13, 2007, 09:33:52 »

Ох,пробвах пробвах и май точно от там дойде колебанието!!!Много хора ме съветват да е бяла,защото повече едва ли щял да ми се отдаде да облека такава рокля в бяло!!!Ох незнам!!! GROAN
Благодаря ви много за бързите отговори!!! Какво ли щях да правя,ако ви нямаше!!! blush
 give_rose give_rose give_rose
десиславка, вземи тази, която ще те кара да се чувсваш добре, желана и красива.
успех good
Активен
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines