Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:27:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544120 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1140 -: април 11, 2007, 21:39:59 »

densy роклята е убийствена!Ако наистина си намерила кой да ти я ушие добре направо ще си супер! good
Активен
Sanna
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #1141 -: април 11, 2007, 22:03:00 »

Здравейте, датата на нашата сватба е 8.09 и до днес си мислих, че имам време да си избера рокля, но виждам, че момичетата, с които ще сме булки на този ден вече са започнали с търсенето.Затова веднага се заемам и аз с "тежката" задача.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #1142 -: април 11, 2007, 22:22:22 »

Здравейте, датата на нашата сватба е 8.09 и до днес си мислих, че имам време да си избера рокля, но виждам, че момичетата, с които ще сме булки на този ден вече са започнали с търсенето.Затова веднага се заемам и аз с "тежката" задача.
Здравей и добре дошла!
Не се притеснявай толкова за роклята,имаш достатъчно време!Нашата сватба е на 11.08,а аз въобще не съм гледала какво има по магазините.Успех!
Активен
densy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #1143 -: април 11, 2007, 22:27:46 »

благодаря ви момичета!наистина!!!супер ми е трудно, защото родителите ми не са в България и единствения човек който ми помага за сватбата е свекърва ми (невероятен човек е) и милото. и е адски трудно. и  на всичкото отгоре ние живеем в софия, а сватбата ще е в берковица. та представете какви приготовления се правят - къде от тук - къде ходя там. абе страшна картинка сме. а роклята си я намерх ж интерент и направо се влюбих в нея.страхотна е!
Активен
Sanna
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #1144 -: април 11, 2007, 23:31:36 »

Благодаря, anisp! Аз все още не съм влизала в булченски магазин, но смятам да поправя грешката си. Ще взема някоя  приятелка и още утре ще направим една обиколка на магазините.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1145 -: април 11, 2007, 23:58:17 »

Тази рокля в САЩ върви на цена $280-390.
Еееех,Маринка...изпрати една насам smile Този модел на Dessy Sandal Beach Wedding изключително много ми харесва Girl_sing .......
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1146 -: април 12, 2007, 00:04:53 »

девойки, вчера ходих в Романтика, за роклята, която бях качила на по предните страници.
казаха, че ако изпълнят целите бродерии цената ще отиде на около 1600 лв. Но ако ги направим по-семпли мозем  да се вместим до 600-700 лв. тази седмица трябва да получа скица. Ще ви я покажа - много се радвам   DANCE
Моля пишете на кирилица!
ivaiva,радвам се за теб,че ще ти свършат работа!Стискам палци да се получи така,както я виждаме на снимката!А ти видя ли мостри на платовете,които ти предлагат,за да излезе по-евтиния вариант?!Мислиш ли,че ще се получи разлика в роклята,когато материите са други?Защото разлика от 1000лв в цената си е доста...пожелавам ти успех Good luck !И чакаме скицата Wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1147 -: април 12, 2007, 08:10:20 »

ivaiva,радвам се за теб,че ще ти свършат работа!Стискам палци да се получи така,както я виждаме на снимката!А ти видя ли мостри на платовете,които ти предлагат,за да излезе по-евтиния вариант?!Мислиш ли,че ще се получи разлика в роклята,когато материите са други?Защото разлика от 1000лв в цената си е доста...пожелавам ти успех Good luck !И чакаме скицата Wink
Да видях рокля, която има съсхтите елементи на бродерията, но много по-бедни и друг модел - струваше 400лв.
те ми обясниха, че цената набъбвала от бродерията. няма на изглежда съвсем по същия начин, защото това на снимката има плътна бродерия до коленете, но ще видя какво ще предложат. Решила съм все пак да питам и на други места какво ще предложат, но принципно тази рокля, когато я продаваха миналата година струваше 2300 - така че и за 1600 ще съм на "далавера" smile
все пак не ми се иска да даваме толкова пари. Но тази рокля ми е мечтата откакто получих годежния пръстен. Още нямахме дата но роклята беше избрана.
аз имам голям бюст и малка талия и мисля, че това е перфектен модел Curtsey
благодаря за подкрепата, ще покажа скицата. А ако скицата ми хареса - ще отида да питам и на друго място колко ще излезе, Дори да трябва да платя скицата.
« Последна редакция: април 12, 2007, 09:23:41 от maria_lakova » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1148 -: април 12, 2007, 08:13:56 »

Здравейте, датата на нашата сватба е 8.09 и до днес си мислих, че имам време да си избера рокля, но виждам, че момичетата, с които ще сме булки на този ден вече са започнали с търсенето.Затова веднага се заемам и аз с "тежката" задача.

още една сватба на нашата дата.
по-скоро избързайте със записването в гражданското ако сте в София, защото на нас ни казаха, че тази датата е втората по популярност след 07.07.
а за роклята - сигурна съм, че ще откриеш. Булките на 21 век имаме "чудото" - Интернет Computer
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1149 -: април 12, 2007, 08:17:30 »

Здравейте и от мен! Прикачвам Ви и мойта рокля, която съм харесала и чакам мнения  yahoo


* 06L003-01.jpg (68.63 KB, 266x400 - видяно 280 пъти.)
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1150 -: април 12, 2007, 08:21:10 »

Харесвам рокли, в който ще се чувствам свободна в движенията си по време на сватбата си, ще мога да танцувам и........................ girl_wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1151 -: април 12, 2007, 08:21:38 »

роклята е кукленска и много сладичка. girl_wink
браво, дано ти донесе много щастие!!
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1152 -: април 12, 2007, 08:27:33 »

Благодаря Ivaiva за мнението, беше ми полза, защото по принцип всички около мен, ми казват как на твоята сватба ще бъдеш с такава рокля, по - точно че полата била къса, а не е от ония огромни рокли, като торти  smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1153 -: април 12, 2007, 08:32:49 »

Selvet, и аз го бях забелязала това моделче- много е нежно и романтично и няма как да сгрешиш с него! Ще бъдеш една красива булка! Bravo
Много благодаря Didibaby smile но кото се види на живо е много по красива самата рокля smile
 
Харесвам рокли, в който ще се чувствам свободна в движенията си по време на сватбата си, ще мога да танцувам и........................ girl_wink
mehandjijska здравей, подобни моделчета видях в един сватбените салони във Варна, моя приятелка ще е с подобен модел smile не се сещам как се казва магазина ,но е на бул.Мария Луиза , на 2-я етаж:)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1154 -: април 12, 2007, 08:40:56 »

Цитат
mehandjijska здравей, подобни моделчета видях в един сватбените салони във Варна, моя приятелка ще е с подобен модел smile не се сещам как се казва магазина ,но е на бул.Мария Луиза , на 2-я етажsmile

Контеса се казва
и аз ходих там ама има6е само за баловете рокли,бул4инските бяха малко модел4ета когато ходих аз
« Последна редакция: април 12, 2007, 12:29:56 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines