Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 12:07:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1545333 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1110 -: април 05, 2007, 16:05:11 »

ами моята рокля трябваше да струва 316лв от Добрич,но когато разбраха че живея  в чужбина ми я продадоха на цената във Варна 362лв,защото там ми я ушиха,но това не трябваше да има значение nea
уф гадняри Mad girl
ами за6то им каза 4е си в 4ужбина
не съм им казвала,ама като ме извикаха за проба, нямаше как да отида=],и трябваше да им кажа
« Последна редакция: април 05, 2007, 16:07:24 от picolina » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1111 -: април 06, 2007, 09:54:14 »

Здравейте на всички от форума, аз съм нова и се регистрирах преди няколко дни! Моята сватба е на 08.09.2007 г.  CHEERS, има доста време за подготовка, но колкото по - рано, толкова по - добре, не в последния момент. Аз съм от провинцията и ще ми се наложи да си търся бученска рокля в големите градове. Моля да ми помогнете, гледах много рокли в интернет, харесала съм няколко модела, но все попадам на бутици в гр. Варна, а ми е доста далече. Моят град се намира на 80 км. от София, така че ми е най - лесно да ми кажете бутици там, за да не се лутам. Благодария!!!  smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1112 -: април 06, 2007, 10:00:11 »

Здравейте на всички от форума, аз съм нова и се регистрирах преди няколко дни! Моята сватба е на 08.09.2007 г.  CHEERS, има доста време за подготовка, но колкото по - рано, толкова по - добре, не в последния момент. Аз съм от провинцията и ще ми се наложи да си търся бученска рокля в големите градове. Моля да ми помогнете, гледах много рокли в интернет, харесала съм няколко модела, но все попадам на бутици в гр. Варна, а ми е доста далече. Моят град се намира на 80 км. от София, така че ми е най - лесно да ми кажете бутици там, за да не се лутам. Благодария!!!  smile

здрасти,
и нашата сватба е на същата дата.
Ами за София май битува хубажо мнение за Романтика - имат салон на Пиротска и на Витошка.
Освен това съм чувала много хубави неща за модна къща Одета - намира се до кино Одеон
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #1113 -: април 06, 2007, 10:19:04 »

Да споделя за моята рокля. Така де, тази която искам да си взема.   girl_wink
Останах с впечатление че роклите на гръцки дизайнери са страхотни, а преди години когато бях в Кипър се влюбих в една. Колкото и да търсих тук подобна, не успях да открия. Така че реших че ще си шия - имам снимка на онази рокля, която си бях харесала преди три години. Много съжалявах, че не мога да отида до Кипър и направо да си взема роклята, която искам... но толкова голям лукс не можех да си позволя... до съвсем скоро. Защото преди седмица стана ясно, че заминаваме в Кипър с милото да работим - след няколко дни. Ще се върнем седмица преди сватбата. А аз, естествено, докато работя там ще имам възможност да отида в магазина, в който преди три години си харесах рокля и да си я взема! Помолих да проучат вместо мен и ми казаха, че магазина си е на мястото, а моята рокля още стои в каталога им! Какъв късмет!
Много съм щастлива и исках да го споделя с вас!  girl_in_love
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1114 -: април 06, 2007, 10:34:04 »

Здравей Ivaiva  smile! Много се радвам, че и твоята сватба е на този хубав ден! В интернет гледах моделите на Романтика и Одета. На Одета повече ми допадат, но аз имам няколко модела и незнам, къде могат да ми ги ушият. Пък и неискам рокля, от тези натруфените, големи като торти. Предпочитам нещо семпло и изчистено.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1115 -: април 06, 2007, 10:41:42 »

Пък и неискам рокля, от тези натруфените, големи като торти. Предпочитам нещо семпло и изчистено.

на предната страница писах, че аз също съм си заявила в Романтика роклиа по снимка, дори я слойих на снимка.
и аз не си падам по предлаганите модели, но от много места чух, че романтика шият добре, ще видим какво ще кажат за цената
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1116 -: април 06, 2007, 10:47:49 »

на предната страница писах, че аз също съм си заявила в Романтика роклиа по снимка, дори я слойих на снимка.
и аз не си падам по предлаганите модели, но от много места чух, че романтика шият добре, ще видим какво ще кажат за цената
ivaiva,ще чакаме да кажеш после... secret
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1117 -: април 06, 2007, 10:49:14 »

Тези модели, които съм си харесала са на бутици в гр. Варна, но е страшно далече и няма да имам тази възможност да отда до там, че предполагам че няколко пъти ще ме извикат на проба и затова искаш да видя, къде може да се шие по снимка. Благодаря ти много!  Wink. Мога да покажа снимка на моделите, които съм харесала!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1118 -: април 06, 2007, 10:52:20 »

давай good
може да станем булки на една дата с еднакви рокли danceg
но няма проблем мнали сме в различни градове Curtsey
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #1119 -: април 06, 2007, 12:06:23 »

Сладури, да се похваля - имам си рокля!!!!  yahoo Най-после..честно казано се бях отказала от идеята,че ще си намеря нещо на приемлива цена,което е и красиво и ми стои добре..Бях много скептично настроена за варианта да се ходи до Асеновград,защото от това,което виждам в интернет,ми се струваше,че роклите са повече от рода "конфекция" и не по мой вкус.В Благоевград изборът ми беше ограничен,пък и не исках да шия по снимка-никой не ти дава гаранции,че ще се получи това,което искаш  Girl_sing
Отидохме до Асеновград,от 10 до 18:30 мерене на рокли(някои рокли по повече от 1 път)  Xixixi и най-накрая - видях и своята рокля! Bravo Модна къща Катерина, продавачките не бяха от най-любезните,но както и да е.Иначе много голям избор,но еднотипни рокли...Дали аз извадих късмет,иначе по едно време се бях почти отказала,има хубавички рокли,но не е като ги видиш да ахнеш!Късмет на момичетата,които още не са си намерили рокля - ЩЕ ВИ Е НУЖЕН ;)Самата аз не предполагах,че ще е чак толкова трудно
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #1120 -: април 06, 2007, 12:15:52 »

Здравейте,
днес попаднах на този форум и много се арадвах, защото аз също съм харесала рокля от списание и реших,че искам да си я ушия в Романтика, но не мога да отделя повече от 500-600 лв. Моята сватба е на 04.08. Другата седмица, ако успея ще отида до Романтика, за да ми направят оферта, но се притеснявам, че няма да се вместя в бюджета, а роклята трябва да се ушие от майстор. Моля, пишете ми ако някой от вас има резултат от Романтика. smile

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: април 06, 2007, 14:22:36 от maria_lakova » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1121 -: април 06, 2007, 12:36:59 »

Сладури, да се похваля - имам си рокля!!!!  yahoo
foxy_ladykristi мила честита да ти е! Да ти донесе много хубави емоции които да съпътстват семейният ти живот! Ще ни я покажеш ли?  blush blush blushМоляяяяя!
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #1122 -: април 06, 2007, 13:27:43 »

Миличка Little_Sweet_Didka,благодаря- най-накрая и аз  Bravo Ще я покажа с удоволствие,страх ме е да я извадя, да не и направя нещо  girl_wink Ще я снимам скоро, и веднага ще я сложа тук  smile
Активен
Tanya
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #1123 -: април 10, 2007, 08:59:36 »

Здравейте! Скоро открих този форум и видях, че коментирате роклите на Pronovias. Аз  съм си харесала две рокли от Elie by Elie Saab, по-точно първите две и ми е интересно колко струват.Разбрах, че между вас има момичета които живеят в Испания и са ходили до магазините в които се предлагат. Много ще съм благодарна ако някои има тази информация и я сподели.
Благодаря предварително.
Пожелавам на всички да се чустват като принцеси в деня на сватбата си, с избраната от тях (най-красивата) рокля. smile   

Здравей,

мълвата носи, че цената им е около 10000 лв. и нагоре.
Цената в американските сайтове е маркирана като $$$$$ - което е Very Expensive по мои спомени.
От разни "менте сайтове" за бълчински рокли -  виждам, че ги предлагат на "супер цена" от $6000 - $7000.

Аз имам наблюдения само над Проновиас, за цените на техните рокли се рових - там семплите модели започват от 1000-1500 евро.
Тези, които на мен ми харесаха, бяха в диапазона 2000-2500 евро.
Разбира се, има и по-високи Wink

По тази логика - Ели Сааб за Проновиас едва ли ще е под 3000.
Иначе има салон на Проновиас в Солун (и Атина) - за дамите, на които им се ходи  girl_wink
Малко по-близо е от Испания. Но изобщо не ми отговориха, когато им писах с въпроси дали имат няколко изброени от мен модели.





Много благодарая за информацията и аз така предполагах. Роклите са скъпи, но са много красиви успех на който може да си ги позволи. 
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1124 -: април 10, 2007, 09:15:21 »

mary ,аз най-вероятно днес ще отида до Романтика,защото и аз съм решила да си поръчам там моята рокля!!!След това ще пиша какво е станало и се надявам инфото да ти е от полза!!! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines