Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:05:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1547315 пъти)
 
ky ky
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #90 -: юли 10, 2006, 15:51:34 »

Благодаря...и аз много си я харесвам, затова и държа на нея....харесах я съвсем случйно от една снимка в snimk.bg.Писах на авторката на албума ако мже да ми каже дали е от БГ сайт или не, но не получих отговор... boredom..и така със снимка във ръка тръгнах към Асеновград...пообиколих тук там и накрая се спрях на сватбен салон Милена...там ми казаха , че ще могат да направят....и ...незнам....сега ми е още по=притеснено отколкото преди да си я поръчам...ами ако не я направят същата..... mega_chok aggressive bomb.... bad
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #91 -: юли 11, 2006, 10:15:26 »

kkalpazanova, много красива рокля give_rose
и аз ти стискам палци да я направят така, както я искаш good

от линка, който си дала много ми харесаха ето тези рокли:


* 000834101.jpg (43.86 KB, 449x640 - видяно 686 пъти.)

* 000834108.jpg (25.76 KB, 400x550 - видяно 787 пъти.)

* 000834111.jpg (21.98 KB, 320x480 - видяно 1011 пъти.)
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #92 -: юли 11, 2006, 12:35:44 »

 biggrin Имах идея за рокля като втората, която си показала, Мари:)
Обаче майка ми отсече  beating ... това е сватба... не трябва да си секси  beating
 nea Иначе си бях харесала жесток модел на Армани  blush
Цепката исках да е почти до кръста на едното бедро.... бомба беше...  blush
Обаче.... в крайна сметка не бях секси, ами бонбонски  biggrin
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #93 -: юли 12, 2006, 12:16:57 »

Благодаря...и аз много си я харесвам, затова и държа на нея....харесах я съвсем случйно от една снимка в snimk.bg.Писах на авторката на албума ако мже да ми каже дали е от БГ сайт или не, но не получих отговор... boredom..и така със снимка във ръка тръгнах към Асеновград...пообиколих тук там и накрая се спрях на сватбен салон Милена...там ми казаха , че ще могат да направят....и ...незнам....сега ми е още по=притеснено отколкото преди да си я поръчам...ами ако не я направят същата..... mega_chok aggressive bomb.... bad
Дай ми някакви координати на този салон. Кога ще ти е готова поръчката, да споделиш как е станала?
Активен
ky ky
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #94 -: юли 12, 2006, 13:00:03 »

...амииии....като влизаш в Асеновград от Пловдив караш направо и почти в самото начало има табела за Сватбен салон Милена която ти посочва да завиеш надясно.Завиваш и караш само на право и после се завива наляво.Има табели и със сигурност ще се ориентираш по тях....само не знам какъв ще е резултата с моята рокля..... bomb bomb....август ще се разбере "присъдата".... diablo
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #95 -: юли 13, 2006, 14:05:55 »

Много яка беше, но си беше бая секси.... може би като кумувам на някоя сватба ше се облека в нещо такова  blush  biggrin
На тази рокля цепката е посредата.... а на тази, която бях харесала цепката беше отпред в основата на единия крак.... беше трепач smile
« Последна редакция: юли 13, 2006, 14:20:44 от DIVA » Активен
Luthien
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #96 -: август 01, 2006, 09:32:07 »

http://www.maggiesottero.com/
а това е моят любим сайт за булчински рокли!...надявам се да ви хареса!:)
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #97 -: август 01, 2006, 13:33:19 »

http://www.maggiesottero.com/
а това е моят любим сайт за булчински рокли!...надявам се да ви хареса!:)

Страхотни рокли, много хубави снимки също. Благодаря, че го сподели.
На мен любим сайт ми е pronovias.com
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 02, 2006, 08:09:04 »

На мен ми предстои скоро  blush angel, на 17 септември!!! Роклята ще е по мой модел, ще я поръчам тези дни!!!
Най важното е да се чувствам комфорно в нея и да си ми харесва на мен!!! Все пак това е моят ден!!! heart
« Последна редакция: август 03, 2006, 14:34:55 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 03, 2006, 14:32:40 »

DIVA, не мисля, че е късно!  good
До края на месеца ще е готова!!!  LOVING hiphip
Имам повече от месец време до самата сватба - 17 септември!  dance
А и до сега не съм си видяла модела в нито един сайт за булчински рокли, дано да стане така както съм си го нарисувала и както си го представям...
« Последна редакция: август 03, 2006, 14:40:46 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 09, 2006, 14:44:20 »

Вчера си поръчах роклята smile - ще има около 30м. плат само на полата, много дантели (френски) - цялото бюстие ще е дантелено, а и по полата ще има "разхвърляна" от тази дантела, за да се прелее и да се вържат частите, ще има и дълъг (не много) шлейф... Болеро, с висока яка...
(другата седмица съм на проба и до края на месеца ще е готова!!!)
Цялостната визия на роклята е ренесансова и ще се чувствам точно като принцеса на най-прекрасния (поне до момента) ден в живота ми!!!  LOVING heart LOVING heart LOVING

Вчера също взех и поканите и ще започнем да ги раздаваме, след като доуточним списъка с гостите, който незнам как става все по-голям!!! blush yahoo Blush
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #101 -: август 16, 2006, 12:12:37 »

Уау, Bulechka_ST, ще бъдеш наистина като някоя аристократка lol)))
Нямаме търпение да ви видим всички;)))))))))))))))))))
А и така е ... всеки иска да е уникален поне докато мине самото събитие:)
След това няма как да се крие модела, все някой ще го види, ще го хареса и ще иска такъв:)
И аз бях така:) Ушиха по мое желание абсолютен индивидуален и различен модел, който поискаха да снимат в ателието за да го показват на бъдещи булки... понеже не бяха правили такъв:)
Пожелавам ви да сте уникални наистина  kiss2
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 16, 2006, 12:24:09 »

DIVA, ще покажа снимки, веднага щом мога и имам, а и в Албум-а ще сложа още от самия ден!!!  good LOVING

Много се надявам да се получи модела, както си го представям!  blush


P.S. А ако иска някой да ни види  blush "В началото..." ето: http://album.svatbata.bg/sal_nik
« Последна редакция: август 16, 2006, 12:30:54 от Bulechka_TS » Активен
brazilka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #103 -: август 24, 2006, 09:20:28 »

момичета...моля ви помагайте  help харесах си 2 рокли в сватбения център в София...и двете са на Соня стил - Асеновград...чудя се дали има смисъл да ходя да си ги купя от Асеновград(разбира се само едната Wink)ако има голяма разлика в цените - супер, но ако е за 50-60 лева не си заслужава да ходя защото ще загубя цял ден и тези пари ще ги дам за бензин....освен това се чудя дали ще успеят да ми направят корекциите по роклята на деня,защото ако стане така че има много какво ще правя... Girl_sing Моля ви помагайте
Активен
joy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #104 -: август 27, 2006, 15:14:21 »

brazilka, може би най-добре е да намериш телефони на фирма Соня стил (аз търсих в нета, но не открих. Обади се на Справки в Асеновград, ако можеш). Така ще научиш каква е цената на роклите там и сама ще прецениш кой е по-добрият вариант.
Ако се налагат корекции, в Асеновград ги правят по принцип за час-два, ако отидеш през седмицата. Моята рокля е от "Манийка" - Асеновград, купувах я следобед в събота и затова ми изпратиха коригираната рокля с куриер в София. А цените там според мен са двойно по-ниски.
Успех! smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines