Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 05:47:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1543650 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1095 -: април 04, 2007, 23:17:53 »

А в коя част на Витоша се намира Романтика, аз знам за салона на Екзарх йосиф
Мога да кажа че в салона на булевард Витоша са най милите продавачки от 3-те салона на Романтика(изключвам този на Солунска в който предлагат рокли на Еди Кей). Салона се намира точно над магазина за обувки "КРИЦИЯ".
Активен
Tanya
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #1096 -: април 05, 2007, 09:35:46 »

Здравейте! Скоро открих този форум и видях, че коментирате роклите на Pronovias. Аз  съм си харесала две рокли от Elie by Elie Saab, по-точно първите две и ми е интересно колко струват.Разбрах, че между вас има момичета които живеят в Испания и са ходили до магазините в които се предлагат. Много ще съм благодарна ако някои има тази информация и я сподели.
Благодаря предварително.
Пожелавам на всички да се чустват като принцеси в деня на сватбата си, с избраната от тях (най-красивата) рокля. smile   
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1097 -: април 05, 2007, 09:50:43 »

Добре дошла и благодарим за хубавите думи!!!
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #1098 -: април 05, 2007, 14:35:43 »

Здравейте! Скоро открих този форум и видях, че коментирате роклите на Pronovias. Аз  съм си харесала две рокли от Elie by Elie Saab, по-точно първите две и ми е интересно колко струват.Разбрах, че между вас има момичета които живеят в Испания и са ходили до магазините в които се предлагат. Много ще съм благодарна ако някои има тази информация и я сподели.
Благодаря предварително.
Пожелавам на всички да се чустват като принцеси в деня на сватбата си, с избраната от тях (най-красивата) рокля. smile   

Здравей,

мълвата носи, че цената им е около 10000 лв. и нагоре.
Цената в американските сайтове е маркирана като $$$$$ - което е Very Expensive по мои спомени.
От разни "менте сайтове" за бълчински рокли -  виждам, че ги предлагат на "супер цена" от $6000 - $7000.

Аз имам наблюдения само над Проновиас, за цените на техните рокли се рових - там семплите модели започват от 1000-1500 евро.
Тези, които на мен ми харесаха, бяха в диапазона 2000-2500 евро.
Разбира се, има и по-високи Wink

По тази логика - Ели Сааб за Проновиас едва ли ще е под 3000.
Иначе има салон на Проновиас в Солун (и Атина) - за дамите, на които им се ходи  girl_wink
Малко по-близо е от Испания. Но изобщо не ми отговориха, когато им писах с въпроси дали имат няколко изброени от мен модели.

Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1099 -: април 05, 2007, 15:13:23 »

и аз подадох заявка по снимка в Романтика на Пиротска
сайта, в който си харесах рокля също казаха около 2 хил лв.
 и сега чакам да ми дадат цена от романтика
ето я и роклята


* 9643a.jpg (91.88 KB, 474x632 - видяно 693 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1100 -: април 05, 2007, 15:18:40 »

моми4ета вярно ли е 4е роклите в Добри4 са доста евтини?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1101 -: април 05, 2007, 15:23:52 »

да отидеш чак до Добрич за рокля?!?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1102 -: април 05, 2007, 15:26:50 »

да отидеш чак до Добрич за рокля?!?

ами да за6то аз съм от Варна и ние доста близко Дибри4
аз дори до Асенов град мисля да отида, но днес разбрах от една позната която живее в Добри4 4е там роклите биле много евтини
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1103 -: април 05, 2007, 15:31:01 »

извинявай,
права си на вас ви е близо.
ния напоследък сме така увлечени в работа, че не остава време за нищо
и ходене до някъде за покля ми звучи утопия.
не съм чувала за Добрич.
знам за Асеновград са по-евнини отколкото в София.
Но съм чувала, че и във Варна има хубави неща.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1104 -: април 05, 2007, 15:38:00 »

да отидеш чак до Добрич за рокля?!?

ами да за6то аз съм от Варна и ние доста близко Дибри4
аз дори до Асенов град мисля да отида, но днес разбрах от една позната която живее в Добри4 4е там роклите биле много евтини
мила аз съм от добрич,но не мисля че там ще намериш нещо кой знае какво.има само един магазин кой си заслужава и това е на Контеса,от където си взех моята рокля yahoo.наистина са по-евтини от колкото в магазина им във Варна good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1105 -: април 05, 2007, 15:41:38 »

Успех на всички бъдещи булки,които ще шият в Романтика!Положителните отзиви,които получих за тях след моята предишна публикация ме радват и обнадеждават.Искам още веднъж да подчертая,че там(на Витошка) жените бяха наистина много мили,материите са разкошни и роклите са с доста добра изработка.На мен единствено не ми хареса факта,че роклята,в която съм влюбена не успях да я видя и меря,и ако я искам се налага да ми я шият sad Сигурна съм,че те са тези,които биха направили повторно роклята перфектно,която всъщност си е техен модел,не ми се рискува друг да ми я шие само по снимка...това,което ме притеснява,естествено е цената,но ще взема да си пусна тото,пък да видим girl_wink
Не че искам искам да правя реклама на салон "Романтика" (говоря за този на бул. Витоша в София), но миналата година на една сватба булката беше с рокля на Романтика, която беше под наем (чисто нова) за 250лв. и беше невероятно красива! :girl_in_love:Аз също мисля да отида и да ги видя.
Да,зная,че дават под наем всичките си модели(които обаче имат в наличност!) и дори се замислях сериозно в/у този вариант.Но цената,която посочваш ти е малко невероятна!Така си мисля,защото аз мерих един модел,който беше 980лв,а наемът казаха,че й е 300 евро(което си е 60%) и даваш още 300лв,които ти връщат,когато получат роклята си в приличен вид(а ако не е приличен се прибираш с рокля,без пари Wink )А пък този модел,който аз съм харесала и въобще го няма,просто вече там няма опция наем-капарираш,шият,купуваш!
А,м/у другото,казаха,че този моя модел girl_in_love го има поръчан за Варна,но още не е започнат,тъй като сватбата не била скоро...Ей,да не би някоя от вас да си го е поръчала?!?!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1106 -: април 05, 2007, 15:47:43 »

да спор няма, тук има страхотни рокли със "страхотни цени"
picolina
незнам така ми каза моми4ето
и какво в Контесата в Добри4 са по евтини от Варненската така ли?
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1107 -: април 05, 2007, 15:51:30 »

ами моята рокля трябваше да струва 316лв от Добрич,но когато разбраха че живея  в чужбина ми я продадоха на цената във Варна 362лв,защото там ми я ушиха,но това не трябваше да има значение nea
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1108 -: април 05, 2007, 15:52:44 »

ами моята рокля трябваше да струва 316лв от Добрич,но когато разбраха че живея  в чужбина ми я продадоха на цената във Варна 362лв,защото там ми я ушиха,но това не трябваше да има значение nea
уф гадняри Mad girl
ами за6то им каза 4е си в 4ужбина
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1109 -: април 05, 2007, 15:58:03 »

това е ужасно, аз не бих им платила повече.
трябва да си отстояваме правата като потребители
Активен
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines