Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:00:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544205 пъти)
 
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1065 -: март 29, 2007, 14:31:38 »

това е друго нещо  girl_wink
много благодаря за подробностите. ще е чудесно да публикуваш снимки ако и когато имаш възможност.
ние ще чакаме  Wink
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #1066 -: март 29, 2007, 15:45:26 »

леле леле,какви неща само! аз също харесах много модели на Проновиас,но съм сигурна,че тук в БГ ще ги ушият по мярка и за далееееч по-малко пари! все пак и тук се доставят добри материали...малко куцат нещата с дантелите,но... Girl_sing
повечето момичета във форума,които са шили са доволни от роклите си и могат да дадат съвет на всяка лутаща се душа! good
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1067 -: март 29, 2007, 16:13:45 »

ами тогава искам да помоля който вече има опит с шиене на рокли да ми обясни следното:
защо когато гледам снимки на рокли от България платовете изглеждат ужасно? например, на мен ми изглеждат по-груби и лъскави от роклите които гледам от чужди сайтове/дизайнери. това така ли е наистина, или например снимките са лоши/ светлината при снимане е лоша и т.н.?
също така, възможно ли е да се намерят по-скъпи и редки платове? клиента ли си ги търси или съответната фирма която шие роклята?
а някой ми беше казал, че в асеновград шият и рокли които са само за износ и са доста по-хубави от тези, предлагани за българския пазар? според вас дали има истина в това твърдение?
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1068 -: март 29, 2007, 16:32:19 »

доколкото зман аз магазините предлагат каталози с платове-по хубави и не толкова и ти си избираш :girl_wink:когато аз избирах дантела за моята рокля ми изкараха три вида........ :girl_impossible:гледах,гледах и се спрях на едната(оказа се че е най-скъпата от трите)просто си личеше че тя е по красивата,съответно и по скъпа.просто те ти показват каталога с платовете които предлагат и ти си избираш good
Активен
Vanesa_77
Гост
« Отговор #1069 -: март 29, 2007, 16:47:16 »

Преди месец бях в Асеновград. Верно има всичко. От супер кича до елегантни, изчистени рокли. Материи, цветове, дантели можеш да станеш разноглед. Там проблемът е, че трябва предварително да знаеш какво искаш, за да отидеш, да го покажеш- може и на снимка и да ти го направят. В противен случай съвсем ще се объркаш.
И аз немога да разбера защо роклите на чуждите фирми по снимки изглеждат по друг начин в сравнение с това, което виждаме ние по магазините. Мисля, че при тях има мн светлинни ефекти и на живо съвсем не е така. Аз понеже вече окончателно знамам какво искам по-малко се ровя в нета за модели, но основно всичко си зависи от нас.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1070 -: март 29, 2007, 20:12:42 »

еййй да на тези снимки по списанията роклите изглеждат така заради всичките светлини :photo:затова после ти се струват разлини наживо
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1071 -: март 30, 2007, 08:51:22 »

сиска е права  good
но аз съм попадала и на друия вариянт на живо са супер а в списанието  са  bad
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1072 -: март 30, 2007, 09:36:39 »

а има ли някое място в асеновград където да е най-големия избор или трябва всичко да се обиколи? аз разгледах сайтовете на фирмите, но онлайн избора е минимален... да ми препоръчате някъде конктретно, където сте видяли хубави платове/дантели при обиколките?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1073 -: март 30, 2007, 09:38:40 »

В темата за Асеновград има мнения за салоните и коя кой салон е посетила.  smile
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #1074 -: март 30, 2007, 09:57:34 »

аз мога да кажа за списанията-фотографа,гримьора,фризьора,аранжора,стилиста могат да направят една нищо и никаква рокля да изглежда звездно!освен това манекенките са с мноооого добри пропорции!и може би най-важното е,че всяка снимка след сесията се маже жестоко на ФотоШоп!за да ви даде идея-гледайте една от рекламите на Dove за кампанията им www.campaignforrealbeauty.com!
една от хубавите идеи,които ми даде една приятелка,ходила по магазините е да се пробват различни типове рокли,деколтета,материи,да си намерите така най-подходящия тип,след това да намерите нещо такова в нета,да си го принтите и да идете да ви го ушият! LOVING
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #1075 -: март 30, 2007, 10:39:33 »

Little_Sweet_Didka, видях си роклята на Пиротска, дизайнерката има три магазина, и както ти писах по-долу случайно попаднах на 1 от тях. Намира се на Пиротска 3 в безистена. Там има два магазина, единият е Оксана, но роклите там ама хич не бяха по вкуса ми angry. А вторият е съвсем миниатюрно магазинче - Милениум.Сайта им е milleniumbridal.com  secret, но за жалост там няма моята рокля. Пак ти съветвам - не гледай списания и сайтове - там изглеждзат по един начин, а в действителност  bad. Так че ходи по магазините и мери. Все ще намериш това което искаш good kiss2
« Последна редакция: март 30, 2007, 10:41:48 от Slancho » Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1076 -: март 30, 2007, 10:47:28 »

видяло се е - само по интернет няма да стане  smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1077 -: март 30, 2007, 13:09:22 »

ами тогава искам да помоля който вече има опит с шиене на рокли да ми обясни следното:
защо когато гледам снимки на рокли от България платовете изглеждат ужасно? например, на мен ми изглеждат по-груби и лъскави от роклите които гледам от чужди сайтове/дизайнери. това така ли е наистина, или например снимките са лоши/ светлината при снимане е лоша и т.н.?
също така, възможно ли е да се намерят по-скъпи и редки платове? клиента ли си ги търси или съответната фирма която шие роклята?
а някой ми беше казал, че в асеновград шият и рокли които са само за износ и са доста по-хубави от тези, предлагани за българския пазар? според вас дали има истина в това твърдение?

Обикновенно снимките на българските дизайнери не са много хубави. Вкъщи имам свалени модели - БГ дизайн , личи че роклята е хубав модел, но представете си бяла рокля снимана на бял фон , а светлината е ужасна. Така че аз все още имам надежда в Асеновград да си намеря нещо изчистено и леко, ако не нямеря това което искам ще си я ушия. Но имайте предвид, че колкото по-изчистен е моделът , толково по трудно се прави перфектната линия.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1078 -: април 01, 2007, 11:28:20 »

Аз пак искам да попитам за една модна къща в Асеновград. Някой има ли опит с тях, доволни ли сте и предлагат ли хубави платове?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #1079 -: април 02, 2007, 14:20:25 »

Ето едно предложение за по-смелите булки!


* g.jpg (42.46 KB, 474x632 - видяно 246 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines